Blog BazaTelefonów.pl
 

Prestigio e-book Reader PER3162BN – świat książek mieszczący się w kieszeni

Ciekawostki, Inne 2011-09-05 10:57

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje czytnik e-booków Prestigio Reader PER3162BN – nieodłączne wyposażenie każdego nowoczesnego
i praktycznego miłośnika książek.


 

Innowacyjny czytnik Prestigio Reader PER3162BN to urządzenie stworzone, aby uprzyjemnić i ułatwić życie każdemu bibliofilowi, który potrafi korzystać ze zdobyczy najnowszych technologii. Wysokiej jakości wyświetlacz E Ink, zapewnia dużą przejrzystość i wygodę podczas czytania nawet przy bardzo jasnym oświetleniu.

Czytnik zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie komfort i mobilność – niezwykła lekkość oraz smukły design urządzenia sprawiają, że świetnie sprawdza się jako przenośny sprzęt i doskonale nadaje do użytkowania poza domem. Dzięki temu każdy zapalony czytelnik ma swobodny dostęp do ulubionych książek, gdziekolwiek jest i o każdej porze, bez potrzeby obładowywania się zbędnym ciężarem.

Czytnik wyposażony jest w pamięć o pojemności 2GB, jednakże dla prawdziwych książkowych maniaków istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci o pojemności 32GB. Ponadto sprzęt nadaje się do przechowywania plików muzycznych i może służyć jako odtwarzacz audio – dla wszystkich tych, którzy lekturę lubią sobie urozmaicić dobrą muzyką.

W zestawie razem z czytnikiem znajdują się słuchawki oraz pokrowiec, zapewniający niezbędną w przypadku urządzenia przenośnego ochronę. Dodatkowym atutem czytnika Prestigio jest specjalny system oszczędzania energii, który wydłuża czas działania baterii, a w związku z tym podnosi jakość pracy urządzenia i komfort użytkownika. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy czytnik Prestigio to niezawodny sposób, aby zawsze mieć przy sobie ulubione książki i cieszyć się ich lekturą w dowolnej chwili.

Źródło: Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3539 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum