Blog BazaTelefonów.pl
 

Epson: Projektor 3LCD HD 720p ze stacją dokującą dla iPod

Gadżety 2011-09-06 08:08

Firma Epson zaprezentowała na tegorocznych targach IFA 2011, Epson - pierwszy projektor 3LCD HD Ready wyposażony w stację dokującą iPod*. By rozpocząć zabawę - wystarczy swojego iPoda, iPhone'a czy iPada** postawić na złączu stacji dokującej, bez pobierania żadnych aplikacji czy kupowania specjalnych przejściówek.

 

Stacja dokująca jest z tyłu projektora, podobnie jak wbudowane stereofoniczne głośniki o mocy 10W - po włożeniu iPoda wygodnie słucha się muzyki, a także łatwo wybiera co ma być wyświetlane przez projektor. Projektor MG-850HD może wyświetlać obrazy - filmy, zdjęcia, gry czy programy telewizyjne - o maksymalnej przekątnej 300 cali (7,62 m). Bogaty zestaw gniazd sygnałowych z HDMI oczywiście pozwala łatwo podłączyć różne urządzenia: m.in. odtwarzacz Blu-ray, DVD, komputer, telewizor czy konsolę do gry.

W urządzeniu zastosowano najnowsze technologie firmy Epson, wyświetlany obraz wyróżnia się jednakowym natężeniem światła białego i barwnego na poziomie 2.800 lumenów oraz kontrastem 3.000:1. Takie parametry umożliwiają wyświetlanie obrazu o wspaniałej jakości nawet w świetle dziennym. Technologia 3LCD firmy Epson sprawia, że obraz jest wyraźny, ma naturalne i dobrze nasycone kolory, a jednocześnie niemęczący dla oczu. Funkcja „plug and play” pozwala szybko skonfigurować projektor i korzystać z niego bez żadnych problemów. Suwak korekcji geometrii obrazu (Keystone) pozwala łatwo usunąć trapezowe zniekształcenia geometrii obrazu, niezależnie od kąta pod jakim umieszczono projektor w stosunku do ekranu.

„Projektor MG-850HD jest doskonałym przykładem na to, jak firma Epson przekracza granice innowacji i funkcjonalności w branży rozrywki domowej” - mówi Madlyne Colson, Product Manager w Epson Europe. „Przyjazne użytkownikowi menu zaprojektowano w taki sposób, aby nawigacja była naprawdę łatwa, a wyjątkowy pilot wyposażony jest w oryginalny, ergonomiczny układ podświetlanych, przycisków, co ułatwia korzystanie z projektora w zaciemnionym pomieszczeniu.”

Projektor MG-850HD dostępny będzie w Polsce od listopada 2011 r. w sugerowanej cenie detalicznej 2.950 zł (z VAT).

Funkcje

 • Technologia HD Ready 720p
 • Pierwszy projektor 3LCD HD Ready do kina domowego2 wyposażony w stację dokującą iPod3)
 • Wyjątkowa jakość obrazu dzięki technologii 3LCD firmy Epson
 • Możliwość podłączenia do odtwarzacza DVD/Blu-ray, dekodera TV czy konsoli do gier dzięki różnym gniazdom
 • Kontrast 3.000:1 zapewniający głęboką czerń
 • Możliwość oglądania w niezaciemnionych pomieszczeniach (w świetle dziennym) dzięki równie dużemu natężeniu światła białego i barwnego - na poziomie 2.800 lumenów
 • Łatwe wyrównywanie wyświetlanego obrazu za pomocą ręcznego suwaka korekcji poziomej i automatycznej korekcji pionowej
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Przyjazne dla użytkownika menu ułatwiające nawigację
 • 2 wbudowane głośniki stereo 10 W
 • Żywotność lampy do 5.000 godzin
 • 5 trybów kolorów (auto, dynamiczny, salon, kino, gry) oraz 4 tryby audio (standardowy, wokalny, muzyka, film)
 • Gniazdo mikrofonowe (mono)
 • Ręczny zoom optyczny (powiększenie) 1,2x i ręczne ustawianie ostrości


* Stan na wrzesień 2011 r.

** Przystosowanej do urządzeń iPod Touch (pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej generacji), iPod nano (trzeciej, czwartej i piątej generacji), iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad oraz iPad 2

Źródło: Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3357 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum