Blog BazaTelefonów.pl
 

InFlavo na iPhone

Aplikacje 2011-09-07 10:01

Platforma sprzedaży InFlavo – innowacyjna usługa typu social-commerce Grupy Integer.pl – wzbogacona została o aplikację dedykowaną urządzeniom z systemem operacyjnym iOS.

Posiadacze iPhonów, iPodów oraz iPadów mogą teraz szybko i bez problemu wystawić dowolny przedmiot na sprzedaż w swoim bezpłatnym sklepie InFlavo Friendly Shopping!

Platforma InFlavo od e-InPost umożliwia prowadzenie kompleksowej sprzedaży produktów i usług na portalu Facebook.com.

Rozszerzenie zasięgu aplikacji InFlavo Friendly Shopping o urządzenia z systemem iOS jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie tylko lubią aktywnie i pożytecznie spędzać czas w mediach społecznościowych, ale również są wielbicielami urządzeń Apple.

„Doskonale wiemy jak ważne w dobie dynamicznego rozwoju sektora e-commerce i f-commerce są rozwiązania sprawiające, że sprzedaż jest prosta i ‘przyjazna’. Jesteśmy przekonani, że najnowsza aplikacja e-InPost jest tego najlepszym przykładem i znajdzie wielu zwolenników wśród użytkowników produktów marki Apple” – podkreśla Jarosław Armada, odpowiedzialny za marketing InFlavo.

Dzięki aplikacji InFlavo Friendly Shopping na iPhone sprzedaż dowolnego produktu jest niezwykle prosta – wystarczy tylko zrobić zdjęcie, podać cenę, napisać kilka słów i udostępnić informację w sklepie InFlavo Friendly Shopping na swojej tablicy.

Zalety InFlavo Friendly Shopping dla iPhone:

  • szybkie wystawienie produktu,
  • uproszczony dostęp do sklepu InFlavo Friendly Shopping,
  • sprzedaż bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Aplikację można bezpłatnie pobrać pod adresem http://itunes.apple.com/us/app/inflavo/id453705233

Więcej informacji o aplikacji na stronie www.inflavo.pl/iphone

Źródło: Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 4035 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum