Blog BazaTelefonów.pl
 

Oswajacz Internetowy dla użytkowników Plusa Mix

Internet, Operatorzy 2011-09-08 16:58

W piątek 9 września wchodzi w życie Oswajacz Internetowy dla użytkowników Plusa Mix, czyli oferta pozwalająca na obniżenie oraz kontrolę kosztów korzystania z internetu. Klienci będą mogli skorzystać z Oferty Smartfonowej z dedykowanymi pakietami internetowymi lub Oferty Standardowej, w ramach której dodatkowo będą mogli aktywować pakiety Non Stop.

 

Oferta Smartfonowa została przygotowana dla osób, które chcą być stale on-line. Oferta zawiera pakiety internetowe, które w trakcie kontraktu są automatycznie uruchamiane po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną:

Minimalna Kwota Doładowania

30 zł

40 zł

50 zł

60 zł

80 zł

100 zł

Pakiet internetowy w Kwocie Minimalnej

(po zasileniu Kwotą Minimalną z konta pobierana jest opłata 10 zł na aktywację pakietu internetowego)

-

300 MB

500 MB

1 GB


Klient może sprawdzić wykorzystanie pakietów internetowych krótkim kodem *121#, dodatkowo zostanie poinformowany SMS-em o wyczerpaniu limitu MB. By móc dalej korzystać z pakietu internetowego, wystarczy zasilić konto kwotą minimalną (i automatycznie otrzymać kolejny pakiet), lub aktywować jeden z pakietów dodatkowych: Pakiet internetowy 25MB za 5 zł lub Pakiet internetowy 125 MB za 6 zł.

Klienci Plusa Mix korzystający z Oferty Standardowej, również nie muszą obawiać się o wysokie koszty internetu w telefonie. Przygotowane zostały dla nich pakiety internetowe Non Stop, w których po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej korzystać z internetu bez dodatkowych opłat:

Minimalna Kwota Doładowania

30 zł

40 zł

50 zł

60 zł

80 zł

100 zł

Dodatkowy pakiet internetowy

(po przekroczeniu limitu danych MB internet zwalnia, ale można z niego korzystać bez dodatkowych kosztów)

Pakiet internetowy 9 zł Non Stop (limit 150 MB)

lub

Pakiet internetowy 15 zł Non Stop (limit 500 MB)


Niezależnie od wybranej opcji obniżającej koszty internetu, w taryfie MixV, klienci otrzymują również niskie stawki za połączenia i SMS-y, w tym możliwość aktywacji usługi ze stawką 0,39 zł za całą rozmowę w Plusie bez względu na jej długość.

Źródło: plusblog.pl

Łukasz Miazga, wyświetlono 3678 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum