Blog BazaTelefonów.pl
 

Akcesoria Choiix - niech moc będzie z Twoim iPhone’m

Gadżety 2011-09-12 16:00

Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, Choiix stworzył linię przenośnych banków energii, które są w stanie przedłużyć żywotność naszego iPhone’a lub iPod’a nawet do 350 godzin. Urządzenia z serii iPower Fort oraz Power Fort iPhone umożliwiają zasilanie, gdy nie mamy dostępu do źródła prądu. Docenią je wszyscy dla których ważna jest mobilność.

iPower Fort 1450mAh
Lekki, mobilny bank energii służący do ładowania produktów firmy Apple takich jak iPhone i iPod. Pozwala na ich szybkie doładowanie i zwiększa czas pracy na baterii. Czas czuwania iPhone zwiększy się do 350 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 6 godzin pracy. Możliwość słuchania muzyki zwiększa się nawet do 36 godzin a oglądania video do 9 godzin. iPower Fort ładuje się za pomocą kabla USB podłączonego do notebooka a cały proces trwa mniej niż 3 godziny. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach czarnym i białym a zestaw składa się z: kabla micro-USB oraz etui.

Power Fort iPhone 4 backpack battery
Idealnie dopasowana, smukła i lekka a przy tym wytrzymała zewnętrzna bateria do iPhone 4 służąca jednocześnie jako ochronna obudowa urządzenia. Pozwala nam na zwiększenie czasu pracy naszego iPhone bez potrzeby podłączania go do zewnętrznych źródeł prądu. Czas czuwania zwiększy się do 350 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 6 godzin pracy. Korzystanie z funkcji multimedialnych takich jak video wydłuży się do 10 godzin natomiast możliwość słuchania muzyki zwiększa się do 36 godzin. Power Fort iPhone 4 backpack battery ładuje się za pomocą kabla mini-USB dołączonego do zestawu a proces ten trwa mniej niż 4 godziny.

Power Fort iPhone 4 Solar backpack battery
Idealnie dopasowana, smukła i lekka a przy tym wytrzymała i ekologiczna zewnętrzna bateria do iPhone 4 służąca jednocześnie jako ochronna obudowa urządzenia. Bateria wyposażona jest w panel słoneczny dzięki czemu może ładować się bez podłączenia do prądu. Jedna godzina ładowania promieniami słonecznymi pozwala na ok 20 minut rozmowy telefonicznej. Naładowana bateria pozwala na zwiększenie czasu czuwania naszego iPhone do 250 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 4,5 godzin pracy. Korzystanie z funkcji multimedialnych takich jak video wydłuży się o dodatkowe 7,5 godzin natomiast możliwość słuchania muzyki zwiększy się do 27 godzin. Power Fort iPhone 4 Solar backpack battery ładuje się za pomocą panelu słonecznego lub kabla mini-USB dołączonego do zestawu.

Źródło: Choiix

Wojtek Konopa, wyświetlono 3857 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum