Blog BazaTelefonów.pl
 

Bilet hybrydowy również przez komórkę

Inne 2011-09-15 12:25

Z informacji przekazanych do krakowskiego Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu przez operatorów systemów mPay i moBilet wynika, że od piątku (16.09.2011) ich użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z właściwości biletów hybrydowych.

Przypomnijmy: Bilet hybrydowy to bilet jednorazowy, który może mieć właściwości czasowe (30 minut jazdy) jeżeli pasażer zdecyduje się na zmianę pojazdu w którym się porusza. Do tej pory jednak użytkownicy platform mPay i moBilet musieli przed skasowaniem wybrać czy to ma być bilet jednoprzejazdowy, czy też czasowy. Od piątku takiego problemu już nie będzie.

Zakup biletu za pomocą telefonu komórkowego jest banalnie prosty. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mobilet.pl i pobrać na aparat specjalna aplikację. Później należy zasilić elektroniczne konto dowolną sumą pieniędzy. Od tego momentu możemy kasować bilety przy pomocy telefonu. Jak to zrobić? Po wejściu do pojazdu trzeba wybrać w aplikacji moBilet rodzaj biletu i linię jaka nas interesuje i gotowe!

Źródło: Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

Wojtek Konopa, wyświetlono 3731 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum