Blog BazaTelefonów.pl
 

Loteria dla klientów sieci Plus

Operatorzy 2011-09-15 14:28

Już od 15 września rozpoczyna się Loteria dla klientów sieci Plus, w której łączna pula nagród wynosi ponad 5 milionów 600 tysięcy złotych, w tym 18 samochodów marki Nissan Qashqai oraz pieniężna Nagroda Finałowa w wysokości miliona złotych! Loteria będzie trwała 130 dni i zakończy się 22 stycznia 2012 r. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie osoby pełnoletnie mające aktywny telefon w sieci Plus, korzystające z ofert: Plus abonament, Simplus, Sami Swoi, Mix i 36.6.

Warunkiem uczestnictwa w Loterii Plus jest przesłanie, w trakcie jej trwania, swojego zgłoszenia. Można to zrobić w formie wiadomości SMS o treści: SPRAWDZAM, SPRAWDZ, LOS, PLUS, MILION, KASA, AUTO, TAK, GRA, TERAZ wysłanej na numer 7400. Zgłoszenie może być również dokonane za pomocą WAP Premium, poprzez wybór opcji „Sprawdzam" na stronie wap.loteriaplus.pl, a następnie zaakceptowanie płatności. Koszt wysyłanego SMS oraz  płatności WAP Premium wynosi 4 zł netto (4,92 zł brutto).

W Loterii Plus przyznane zostaną Nagrody Dzienne, Nagrody Tygodniowe oraz Nagroda Finałowa.

  • Nagrody Dzienne stanowią kwoty pieniężne. Wartość nagrody do godz. 09:59 będzie wynosić 1.111.111 zł brutto, następnie będzie maleć do kwoty 8.889 zł bruttow miarę gdy podawane będą podpowiedzi, czyli kolejne cyfry zwycięskiego numeru. W przypadku, gdy jeden z uczestników zostanie laureatem Nagrody Dziennej, kolejne zgłoszenia w danym dniu biorą udział w grze o Nagrodę Tygodniową i Nagrodę Finałową. W Loterii zostanie przyznanych maksymalnie sto trzydzieści Nagród Dziennych, przy czym łączna pula na nie wynosi 3.333.333 zł brutto. W przypadku wyczerpania puli Nagród Dziennych nie będą one już przyznawane, a uczestnicy Loterii zostaną o tym fakcie poinformowani w SMSem.
  • Nagrody Tygodniowe to samochody osobowe marki Nissan Qashqai 1.6 2WD Visia o wartości 58.725 zł brutto wraz ze świadczeniem pieniężnym w wysokości 6.525 zł. W Loterii zostanie przyznanych 18 Nagród Tygodniowych. Losowania Nagród Tygodniowych odbywać się będą w każdy czwartek trwania Loterii począwszy od 22 września i biorą w nich udział wszyscy uczestnicy, którzy przesłali przynajmniej jedno zgłoszenie w tygodniu poprzedzającym losowanie.
  • Nagrodę Finałową stanowi kwota pieniężna w wysokości 1.111.111 zł brutto. Jej losowanie odbędzie się 23 stycznia 2012 r. i wezmą w nim udział wszyscy, którym zostały przyznane losyw trakcie trwania Loterii Plus.

Każdy uczestnik Loterii Plus będzie mógł wygrać jedną nagrodę każdego rodzaju.

Każdy SMS wysłany w Loterii oznacza przyznanie jej uczestnikowi punktów wymienianych na losy biorące udział w losowaniu wyżej wymienionych nagród. Za każde zgłoszenie uczestnik otrzymuje 100 punktów (losów). Każdy z uczestników może wielokrotnie wysyłać SMS-y i w ten sposób zdobywać kolejne punkty.Każde kolejne zgłoszenie to dodatkowe 10 punktów (czyli za drugi zgłoszenie jest 110 punktów, za trzecie 120 itd.). Ponadto w trakcie trwania Loterii uczestnik będzie miał możliwość zdobycia dodatkowej liczby punktów, jeżeli:

  • weźmie udział w zorganizowanych rundach bonusowych,
  • dokona zasilenia konta usługi przedpłaconej („prepaid") w sieci operatora,
  • przystąpi do „Klubu Loterii Plus".

Loteria organizowana jest przez firmę Digital Alea Sp. z o.o. i posiada stosowne zezwolenie wydane przez Dyrektora Izby Celnej w Warszawie.

Nagrody przyznawane są w drodze losowań przeprowadzanych w siedzibie organizatora przez komputerowy program loteryjny zawierający aplikację uniemożliwiającą ingerencję czynnika ludzkiego w trakcie wyłaniania zdobywców nagród. O wynikach każdego losowania Nagród Dziennych i Nagród Tygodniowych oraz o sposobie ich odbioru zdobywcy nagród zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie.

Szczegóły loterii, regulamin oraz aktualizowana lista laureatów będą udostępnione do wglądu na stronie internetowej www.loteriaplus.pl.Na potrzeby loterii uruchomiona również będzie infolinia pod numerem telefonu (22) 312 13 00.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3968 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum