Blog BazaTelefonów.pl
 

Akcesoria do iPhone’a – różnorodność w wydaniu GT

Gadżety 2011-09-19 15:15

Firma KL Trade, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowe akcesoria dedykowane do jednego z najpopularniejszych telefonów komórkowych – iPhone’a.

 

W gamie produktów znajdziemy między innymi słuchawki HF, kable USB, TV-out, akcesoria wpływające na ochronę telefonu, a więc screen protectory, grid case, bumpery, a także urządzenia peryferyjne w postaci głośników, zewnętrznej baterii oraz uchwyty samochodowe i liczne części zamienne.

- Global Technology wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez stale rosnącą rzeszę sympatyków urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka, wprowadza na rynek różnorodne, funkcjonalne i wpisujące się w applowski design, akcesoria – mówi Zygmunt Łasiewicz, prezes firmy KL TRADE.

Solidne wykonanie, dobra jakość komponentów i wzornictwo nawiązujące do kolorystyki produktów Appla, to znaki rozpoznawcze dedykowanych akcesoriów od GT. Użytkownicy mogą na przykład podłączyć swojego iPhone’a do telewizora, uzyskując powiększenie prezentowanych na wyświetlaczu informacji i multimediów. Telefon lub odtwarzacz iPod, za sprawą przejściówek i odpowiednio wyprofilowanych złączy, komunikują się ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo USB, takimi jak przenośne głośniki, zewnętrzna bateria i inne urządzenia peryferyjne. Kolorowe grid case, wytrzymałe bumpery oraz designerskie etui wpływają na bezpieczeństwo telefonu, a czuły wyświetlacz chroniony jest przez screen protectora z powłoką antyrefleksyjną. Ważne jest także zapewnienie odpowiedniego komfortu podczas podróży, dlatego Global Technology posiada w swojej ofercie solidne, elastyczne uchwyty samochodowe, również te dedykowane do iPada. Audiofile docenią dobrej klasy słuchawki HiFi przeznaczone do iPhone’a i iPoda, które przenoszą czysty dźwięk redukując zewnętrzne zakłócenia.

Ceny akcesoriów GT dedykowanych do produktów Appla widoczne są na www.begamex.pl

Źródło: KL TRADE  

Wojtek Konopa, wyświetlono 4110 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • china (65.19.153.xxx) @ 2011-11-06 14:03:

    Witam, nasza firma jest perfessional manufacuter i hurtowni na produkty elektroniczne, GPS, akcesoria iPhone, telefonów komórkowych, akcesoria iPad, iPhone, Case iPad, USB produktów peryferyjnych (usb pen drive, usb hub, czytnik kart USB, mini myszy, mini głośniki, czytnik kart i tak dalej). Możemy dostarczyć tych towarów z bardzo dobrej cenie. Jeśli chcesz wiedzieć, naszych produktów i cen, prosimy o kontakt: Email: y.yeahbest@gmail.com MSN: yyeahbest@hotmail.com WEB: www.yeah-best.com

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum