Blog BazaTelefonów.pl
 

System telepresence HUAWEI TP3006

Technologie 2011-09-19 15:29

Na naszym rynku, w dystrybucji KONTEL-TELECOM huawei.kontel.pl oficjalnego dystrybutora rozwiązań wideokonferencyjnych i telepresence  marki Huawei w Polsce, jest już dostępny system telepresence TP3006 oparty na technologii HD. Rozwiązanie stworzone w odpowiedzi na obecne potrzeby świata biznesu, zaprojektowane zostało do komunikacji „twarzą w twarz”.

Przy jego wykorzystaniu, uczestnicy konferencji mogą widzieć się w rzeczywistych rozmiarach, tak jakby siedzieli przy wspólnym stole. W czasie dyskusji Huawei TP3006 przenosi użytkowników w świat wideo Full HD.

Odpowiednio zaprojektowany system dźwięku pozwala łatwo określić, z którego miejsca dochodzi głos, co znacznie usprawnia komunikację. Przyjazny design i inteligentne funkcje sterowania, jakimi dysponuje TP3006 sprawiają, że przy jego wykorzystaniu można łatwo się komunikować. Rozwiązanie umożliwia nawiązywanie połączeń  poprzez linie 4E1 oraz IP. Połączenia mogą być szyfrowane co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa komunikacji.

Dzisiejsze szybkie tempo globalnej gospodarki i biznesu wymusza ciągłą konieczność błyskawicznej komunikacji pomiędzy przedsiębiorstwami i partnerami rozproszonymi na całym świecie. Oparta na synergii współpraca w firmie, możliwa dzięki systemowi telepresence TP3006, przynosi przedsiębiorstwom znaczne korzyści, wpływa na obniżenie kosztów i pozwala zdystansować konkurencję.

Absolutny realizm prezentacji audiowizualnych

System TP3006 gwarantuje zachowanie rzeczywistego przebiegu wideokonferencji, dzięki 65-calowemu ekranowi LCD Full HD. Zastosowana technologia audio pozwala usłyszeć nawet najbardziej cichy dźwięk. System może być wykorzystywany przez kilka osób lub większą liczbę użytkowników, dając możliwość prowadzenia doskonałej jakości wideokonferencji.

Łatwa obsługa

Inteligentne funkcje kontroli konferencji i dotykowy interfejs użytkownika można dostosować do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie Huawei pozwala na drobiazgowe zaplanowanie wideokonferencji i kontrolę każdego szczegółu podczas jej przebiegu. 
Wideoterminal TP3006 można w niezwykle prosty sposób włączyć i wyłączyć. Nawiązanie połączenia możliwe jest jednym naciśnięciem przycisku. W podobny sposób można kontrolować przebieg wideokonferencji, włączać i wyłączać mikrofon, wyciszać głośnik oraz zmieniać tryb transmisji. Zarządzanie przebiegiem wideokonferencji jest niezwykle łatwe, dzięki wykorzystaniu przeglądarki WWW.

Dane techniczne

Sieci

 • Medium transmisyjne: IP, 4E1
 • Szerokość pasma: 6 Mbps-24 Mbps (12 Mbps dla 720p, 18 Mbps dla 1080p)

Interfejs

 • Panel dotykowy: zintegrowany interfejs
 • Menu: styl menu definiowany przez użytkownika

Wykorzystywane standardy

 • Protokoły telekomunikacyjne: ITU-T H.323, SIP
 • Protokoły wideo: H.263, H.264
 • Protokoły audio: G.711, G.722, G.728, AAC-LD (32 kHz, 48 kHz), AAC-LD stereo
 • Format wideo: 720p (60fps), 1080p (60fps)
 • Konferencja H.323: H.245
 • Przesyłanie danych multimedialnych H.239
 • Szyfrowanie  H.235
 • Szyfrowanie  AES
 • Protokoły sieciowe: TCP/IP, DHCP, Telnet, HTTP, NAT, PPPoE, ETSI
 • Interfejs LAN: IEEE 802.3/u

Więcej na huawei.kontel.pl
 
Rozwiązania HUAWEI dostępne są w dystrybucji KONTEL-TELECOM, wyłącznego przedstawiciela rozwiązań wideokonferencyjnych i telepresence tej marki w Polsce.

Źródło: KONTEL-TELECOM

Wojtek Konopa, wyświetlono 3915 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum