Blog BazaTelefonów.pl
 

Uniwersalna ładowarka Cooler Master - USNA120W

Gadżety 2011-09-21 08:48

Cooler Master zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W. Przy projektowaniu USNA 120W szczególny nacisk położono na zachowanie kompaktowych wymiarów obudowy oraz jak największej uniwersalności. Dzięki temu z zasilaczem, bez najmniejszych problemów, może współpracować większość z dostępnych na rynku laptopów oraz urządzeń zasilanych z portu USB.

Dodatkowo, wraz z USNA 120W, użytkownik otrzyma 10 odpowiednich przejściówek zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Ponadto najnowszy produkt Cooler Master oferuje również wysoką efektywność energetyczną, sięgającą 90% oraz zapewnia na wyjściu napięcie na poziomie 19V, co sprawia że jest to produkt zarówno proekologiczny jak i uniwersalny.

Efektywne i szybkie ładowanie za pomocą portów USB

Za pomocą USNA 120W znacznie szybciej naładujemy baterie odtwarzacza mp3, smartfonu, nawigacji czy tabletu. Wszystko to za sprawą dwóch gniazd USB, które w porównaniu do PC, gwarantują od 30 do 50% szybszy proces ładowania baterii. Pierwszy z portów udostępnia na wyjściu prąd o natężeniu 1A, znacznie więcej niż porty USB w typowym komputerze PC. Do złącza tego najlepiej podłączyć niewielkie urządzenia takie jak odtwarzacze muzyczne, GPS czy telefony. Drugi z portów USB, w jaki wyposażony jest USNA 120W, zapewnia na wyjściu prąd o natężeniu aż 2A i zalecany jest do ładowania większych urządzeń np. tabletów. Dodatkowym plusem produktu Cooler Master są dwie diody LED, które informują o procesie ładowania lub jego zakończenia.

Uniwersalna ładowarka do laptopów USNA 120W będzie dostępna w sieci sprzedaży detalicznej w Polsce jeszcze w pierwszej połowie czwartego kwartału 2011.

Źródło: Cooler Master

Wojtek Konopa, wyświetlono 3740 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum