Blog BazaTelefonów.pl
 

Akcesoria do telefonu komórkowego od Global Technology

Gadżety 2011-09-21 13:55

Firma KL TRADE prezentuje gamę akcesoriów samochodowych dedykowanych do telefonów komórkowych. Wszechstronny i wielofunkcyjny zestaw obejmuje m.in. ładowarkę, uchwyt i podkładkę antypoślizgową, transmiter FM, mini Bluetooth, słuchawki HF oraz adapter wyposażony w trzy gniazda DC.


 

- Akcesoria samochodowe do telefonów komórkowych są niezbędne, aby zapewnić sobie komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy, a także dostosować się do obowiązujących przepisów drogowych. Coraz więcej osób zmuszonych jest spędzać sporą część dnia w samochodzie i tam korzystać z telefonu. To właśnie dla takich ludzi marka Global Technology stworzyła uniwersalny zestaw urządzeń, który gwarantuje wygodę i niezawodność podczas jazdy – mówi Zygmunt Łasiewicz, prezes KL TRADE.

Wśród oferty GT znajduje się m.in. ładowarka samochodowa Phantom, która zapewnia telefonowi stały dostęp do źródła energii. Urządzenie jest kompatybilne z gniazdem zapalniczki samochodowej, generującym napięcie wejściowe 12V/24V. Dla kierowców którzy posiadają w aucie więcej niż jedno urządzenie wymagające zasilania, idealnym rozwiązaniem jest Adapter Car Fire.

Adapter GT posiada trzy gniazda DC, dzięki czemu może zaopatrzyć w energię aż trzy niezależne urządzenia. Dla komfortu i bezpieczeństwa telefon komórkowy w czasie jazdy powinien znajdować się zawsze pod ręką. Jednocześnie urządzenie powinno być tak zabezpieczone, aby podczas transportu nie ulec uszkodzeniu. Właśnie w tym celu zaprojektowano podkładkę antypoślizgową Sticky mat oraz uchwyt samochodowy. Podkładka GT została wyposażona w warstwę specjalnego sylikonu, którego powierzchnia ściśle przylega do przewożonych przedmiotów, chroniąc je przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Podobną funkcję spełnia uchwyt, a jego solidne i dobrze dopasowane elementy gwarantują nie tylko bezpieczny transport telefonu, lecz również łatwy i wygodny dostęp do urządzenia. Kolejną propozycją od GT jest transmiter FM, który umożliwia odtwarzanie zarówno plików mp3, jak i klipów mp4 dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD. Urządzenie posiada 2GB pamięci, a także możliwość podłączenia karty SD lub MMC. W związku z tym transmiter FM od GT z pewnością umili czas w podróży, a dzięki dołączonemu pilotowi zarządzanie jego funkcjami jest łatwe i wygodne.

Ze względu na obowiązujące przepisy, a także bezpieczeństwo na drodze zestaw Bluetooth wydaję się niezbędnym wyposażeniem każdego kierowcy. Marka GT ma w swojej ofercie bardzo ciekawy mini Bluetooth E230, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom zyskał na funkcjonalności, zapewniając kierowcom jeszcze większy komfort podczas prowadzenia rozmów. Na uwagę zasługuje także niezwykle czuły mikrofon urządzenia oraz słuchawka wyposażona w system redukcji szumów, dostosowana do noszenia zarówno na prawym, jak i lewym uchu.

- Akcesoria samochodowe GT przeznaczone do telefonów komórkowych zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o rosnących potrzebach użytkowników aut. Dzięki temu ich wszechstronne i praktyczne funkcje gwarantują kierowcom niezbędny komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy i eksploatacji telefonu komórkowego - dodaje Zygmunt Łasiewicz.

Gamę akcesoriów samochodowych do telefonu komórkowego zamykają funkcjonalne zestawy słuchawkowe HF, kompatybilne ze wszystkimi modelami większości producentów. Do wyboru mamy młodzieżowe słuchawki GT 4559, prestiżowe A-109 z linii Black Line oraz kobiece GT 0-77 z linii Girl edition.

Ceny dostępne są na stronie www.begamex.pl

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 4846 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum