Blog BazaTelefonów.pl
 

Darmowy Internet od T-Mobile, dla wszystkich

Operatorzy 2011-09-23 12:59

Podczas 33 Maratonu Warszawskiego PTC udostępni darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na mecie biegu ustawiona zostanie mobilna stacja bazowa, za pośrednictwem, której T-Mobile udostępni sygnał Wi-Fi wszystkim użytkownikom mobilnej transmisji danych niezależnie od tego, którego operatora są klientami.

Aby skorzystać z oferty wystarczy wyszukać sygnał Wi-Fi i wybrać opcję logowania za darmo. Po wpisaniu numeru telefonu, użytkownik otrzyma login i hasło do Wi-Fi. Dostęp otwarty będzie 25 września w godzinach 8.00-17.00.
 
Udostępnienie darmowego dostępu do Internetu jest elementem promowania korzystania z mobilnego Internetu i sieci punktów Hot Spot należących do T-Mobile. PTC planuje udostępniać darmowe punkty dostępu do Internetu podczas wybranych wydarzeń kulturalnych i sportowych.
 
Wszystkich obserwatorów Maratonu zapraszamy na stronę http://t-mobilerunningteam.locon.pl/?wwparam=1316676350, gdzie zamieszczony został serwis umożliwiający śledzenie przebiegu rywalizacji. Wybrani uczestnicy zostaną wyposażeni w breloki z modułem GPS, dzięki którym będzie można śledzić wyniki czołówki kobiet i mężczyzn, pace makerów i kilku innych uczestników. Jednym z nich jest przedstawiciel T-Mobile Running Team.

Źródło: T-mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 4241 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum