Blog BazaTelefonów.pl
 

Sharp Aquos Phone wkracza do Europy

Telefony 2011-09-29 16:10

Firma Sharp za sprawą umowy z France Telecom-Orange wprowadzi do Europy smartfony AQUOS PHONE. Pierwszym smartfonem AQUOS PHONE, który trafi na rynek europejski, będzie model powstały na bazie AQUOS PHONE SH-12C, który firma Sharp wyprodukowała dla japońskiego operatora NTT DOCOMO Inc., będącego partnerem bizesowym France Telecom.

Przystosowana do wymagań France Telecom wersja wspomnianego modelu nosi nazwę AQUOS PHONE SH80F.

Aquos Phone SH80F sprawi radość zwłaszcza wielbicielom „trójwymiaru”, którzy będą mogli cieszyć się 3D bez potrzeby zakładania jakichkolwiek okularów. Nowy AQUOS PHONE posiada bowiem zestaw dwóch modułów aparatu cyfrowego, dzięki któremu możliwe jest nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć w 3D.

Wprowadzany do Europy smartfon Sharp tworzy idealny tandem z telewizorem Sharp AQUOS. Dzięki możliwości połączenia urządzeń poprzez interfejs HDMI, nic nie stoi na przeszkodzie oglądania na wielkim ekranie zapisanych w telefonie filmów, czy zdjęć. Telefon jest również kompatybilny ze streamingiem video i pozostałym kontentem oferowanym poprzez sieć przez France Telecom. Pierwszym krajem europejskim, w którym od 6 października 2011 roku oferowany będzie AQUOS PHONE SH80F, jest Francja. Sharp zapowiada poszerzenie swojej obecności na kolejnych rynkach.

  • Obsługiwane standardy połączeń: UMTS/HSDPA/HSUPA, GSM/GPRS/EDGE, Wi-Fi, Bluetooth
  • Wymiary AQUOS PHONE: 64 x 127 x 11,9 mm.
  • Waga: 135 gramów.
  • Kolor: czarny

Źródło: Sharp

Wojtek Konopa, wyświetlono 3793 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum