Blog BazaTelefonów.pl
 

LG z Windows Phone 7 Mango na pokładzie, taniej w Play

Operatorzy, Telefony 2011-09-30 09:56

Od dziś w ofercie podstawowej zmieniają się ceny następujących modeli: LG P970 Swift Black i LG Swift 7.

LG P970 Swift Black
LG Swift Black to pierwszy telefon wyposażony w wyświetlacz Nova, charakteryzujący się jasnością na poziomie aż 700 nitów, przy ograniczeniu zużycia energii o 50% względem tradycyjnych ekranów LCD. Telefon LG Black zapewnia łatwiejszą i bardziej naturalną obsługę podczas przeglądania stron internetowych, czytania wiadomości e-mail i pisania dokumentów, dzięki większej jasności i czystym odcieniom bieli. Głęboka czerń i czysta biel zapewniają znakomitą jakość obrazu wyświetlanego na ekranie. Technologia NOVA w telefonie LG Black umożliwia także utrzymanie odpowiedniej widoczności w pomieszczeniach oraz mocnym świetle słonecznym. Dzięki akumulatorowi o pojemności 1500 mAh użytkownicy LG Black mogą długo korzystać z urządzenia, nawet przy maksymalnym ustawieniu jasności. Telefon LG Black ma elegancką linię oraz łagodne krawędzie, które zapewniają bardziej stabilny uchwyt.

Zwężający się ku dołowi telefon ma profil zaledwie 6,0 mm, a delikatny łuk w tylnej części tworzy wrażenie, że konstrukcja jest jeszcze węższa. Ponadto telefon LG Black oferuje zestaw inteligentnych funkcji, które zapewniają łatwy i szybki dostęp do ważnych aplikacji i treści. Interfejs Optimus UI 2.0 umożliwia bezpośredni dostęp do wiadomości SMS i e-mail oraz nieodebranych połączeń z poziomu zablokowanego ekranu. Wystarczy jedno dotknięcie. Interfejs Gesture UI oferuje bardziej intuicyjne polecenia ruchowe, w tym poprzez podniesienie, potrząśnięcie i dotknięcie. Umożliwiają one odbieranie połączeń, uruchamianie aparatu fotograficznego i odtwarzanie muzyki. Telefon LG Black jako pierwszy na świecie obsługuje standard Wi-Fi Direct, który umożliwia szybkie przesyłanie wysokiej jakości danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi, a także jest wyposażony w umieszczoną z przodu kamerę o rozdzielczości 2 MP. Wszystkie funkcje telefonu LG Black są dostępne dzięki platformie Android.

LG Swift 7
LG Swift 7 jest bezpośrednim rezultatem ścisłej współpracy firm LG Electronics i Microsoft. Najnowsza seria telefonów oferuje bezproblemową obsługę dynamicznego i nowoczesnego systemu Windows Phone 7 oraz wyjątkowe funkcje dostępne tylko w telefonach LG. Telefon oferuje obsługę najnowszego systemu Windows Phone 7 MANGO.

Przełomowy system nie przypomina żadnego z dostępnych na rynku. Dzięki takim rozwiązaniom, jak Scan-Search – funkcji która w czasie rzeczywistym pokazuje na wyświetlaczu najistotniejsze informacje, jak również Voice-to-text, która przekształca ludzki głos na tekst co umożliwia komunikację bez konieczności ręcznego wpisywania liter, LG Swift 7 przekona do siebie najbardziej wymagających klientów.

Cennik

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4332 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum