Blog BazaTelefonów.pl
 
Microsoft przedstawia wizję mobilnej przyszłości Technologie 2011-10-31 12:15 przez Wojtek Konopa

Zobacz, jak w przyszłości technologia pomoże ludziom lepiej wykorzystywać czas, skupiać swoją uwagę i wzmacniać relacje międzyludzkie podczas wykonywania różnych zadań w pracy, domu i w podróży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Qualcomm Atheros prezentuje Skifta 1.0 Aplikacje 2011-10-31 10:57 przez Wojtek Konopa

Skifta 1.0 to aplikacja stworzona dla smartfonów i tabletów działających na systemie Android. Skifta sprawia, że każde urządzenie oparte na systemie Android stanie się globalnym pilotem umożliwiającym użytkownikom dostęp do ich muzyki, plików video oraz zdjęć zapisanych na domowych dyskach lub w chmurze zarówno w domu - poprzez łącze Wi-Fi - jak i poza domem - dzięki sieci 3G.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy Note - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-10-31 10:17 przez Wojtek Konopa

Samsung Galaxy Note może skutecznie rywalizować z tabletami jako narzędzie internetowe, ogromny ekran potrafi dostarczyć nieporównywalnej z mniejszymi smartfonami przyjemności z grania. Note skutecznie aspiruje do miana asystenta wymagającego biznesmena – dołączony rysik i przemyślane aplikacje go wykorzystujące w połączeniu z klientem e-mail i edytorem dokumentów usprawnią pracę mobilną.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Co najmniej 34% szkodliwego oprogramowania dla Androida kradnie dane Inne, OSy 2011-10-28 13:55 przez Wojtek Konopa

Druga połowa 2011 roku okazała się okresem wzmożonej aktywności cyberprzestępców, którzy coraz intensywniej szukali możliwości oszukania użytkowników urządzeń mobilnych. Z wewnętrznych danych Kaspersky Lab wynika, że Android stanowi najpopularniejszy cel mobilnych szkodliwych programów, a szkodniki tworzone dla tego systemu przewyższają liczebnie te, które atakują inne platformy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilne słowniki dwujęzyczne Langenscheidt Polska Aplikacje 2011-10-28 13:01 przez Wojtek Konopa

W AppStore pojawiły się pierwsze dwujęzyczne słowniki stworzone przez Wydawnictwo Langenscheidt Polska we współpracy z Paragon Software Group.  To proste w obsłudze aplikacje mobilne, które mogą służyć zarówno jako łatwo dostępne słowniki jak i fiszki do nauki słówek.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy interaktywny audiobook „1812: Serce Zimy” Internet 2011-10-28 12:56 przez Wojtek Konopa

Telekomunikacja Polska stworzyła pierwszy w Polsce interaktywny audiobook „1812: Serce Zimy”. Jego akcja przenosi nas do Rosji w czasach kampanii Napoleona.  Scenariusz książki wyłoniony został w konkursie organizowanym przezTelekomunikację Polską. Lektorem jest znakomity aktor Piotr Fronczewski. Partnerem projektu jest Wirtualna Polska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy GPS Mio unika korków (za 399 zł) GPS 2011-10-28 12:51 przez Wojtek Konopa

Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym. Mio Spirit 485 oferuje funkcjonalność TMC bezpłatnie dla klienta na terenie całej Polski. Sugerowana cena produktu to jedynie 399zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WP na WP 7.5 Aplikacje 2011-10-28 12:42 przez Wojtek Konopa

W marketplace Windows Phone 7.5 jest już dostępna pierwsza polska aplikacja portalowa. To Info WP.PL, narzędzie informacyjne od Wirtualnej Polski, które zapewnia stały, bezpłatny dostęp do wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii. Pozycja została przygotowana specjalnie dla WP7.5 i wykorzystuje możliwości, jakie ten system oferuje.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zrób głośniej na ELECTRONIC BEATS! Inne 2011-10-28 10:41 przez Wojtek Konopa

Na jednej scenie z Groove Armada i The Drums? To możliwe dzięki kolejnej, specjalnej edycji, plebiscytu Zrób Głośniej. Konkurs właśnie ruszył na portalu T-Mobile Music. Zwycięzca zagra na scenie głównej festiwalu Electronic Beats.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Be Yourself podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi Inne 2011-10-28 09:43 przez Wojtek Konopa

Nokia została partnerem najważniejszego polskiego wydarzenia w świecie mody FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Odbywający się w Łodzi Fashion Week Poland to dziesiątki pokazów, setki modelek i projektantów, ale również tysiące gości. Modowe wydarzenie odbywa się w dniach 26-30 października na terenie ŁSSE, (ul. Ks. Tymienieckiego 22/24) i z całą pewnością ściągnie entuzjastów mody z Polski i Europy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oferta sklepów Carrefour w Twoim telefonie Inne 2011-10-27 13:29 przez Wojtek Konopa

Od 27 października br. użytkownicy telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki internetowe mogą korzystać z najnowszej wersji mobilnej strony internetowej Carrefour. Wersja mobilna serwisu dostępna jest pod adresem m.carrefour.pl. W nowym serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące aktualnej oferty handlowej, lokalizacji sklepów oraz godzin ich otwarcia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Procesor Snapdragon firmy Qualcomm obsługuje pierwsze smartfony serii Nokia Lumia Technologie, Telefony 2011-10-27 12:44 przez Wojtek Konopa

Qualcomm ogłosił, że mobilne procesory Snapdragon firmy Qualcomm obsługują pierwsze smartfony serii Nokia Lumia: Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. Wejście firmy Nokia w ekosystem Windows Phone symbolizuje kolejny krok szybkiej transformacji rynku w kierunku technologii mobilnych. Technologia procesorów Snapdragon umożliwiła firmie Nokia przyspieszone wprowadzenie produktów na rynek.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Weekend z Orange - Nawigacja GPS, Operatorzy 2011-10-27 12:07 przez Wojtek Konopa

W Orange zauważyliśmy, że każda droga może być prosta, gdy masz nawigację. Teraz dzięki Weekendom z Orange Ty też możesz aktywować usługę za darmo. Przemieszczaj się przez 7 kolejnych dni z bezpłatną Nawigacją Orange w swoim telefonie i docieraj prosto do celu. Aby aktywować usługę, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GPS pod numer 6284.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
killbill dla firm Aplikacje, Inne 2011-10-27 10:58 przez Wojtek Konopa

Miesięczny rachunek pracownika Twojej firmy, za telefon komórkowy to około 200 PLN. W dobie kryzysu, gdy każdy szuka oszczędności, warto pomyśleć czy nie zoptymalizować wydatków na telefon.  Redukcja kosztów o nawet 50% przy 10 pracownikach to do 1 000 PLN w kieszeni.  Nawet ponad połowę można zaoszczędzić słuchając killbilla.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja Petra Systems w Black Red White Aplikacje 2011-10-27 10:53 przez Wojtek Konopa

Największy polski producent oprogramowania na platformy mobilne przygotował aplikacje dla Black Red White. Rozwiązanie Petra Systems dedykowane jest pracownikom oraz klientom sieci meblowej, korzystającym z urządzeń z systemem iOS i Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NITRO organizuje konkurs dla twórców gier mobilnych. Aplikacje, Inne 2011-10-27 10:35 przez Wojtek Konopa

Wydawca i dystrybutor gier mobilnych NITRO ogłosił 2 edycję konkursu Nitro Game Idea, adresowanego do twórców gier mobilnych. Wszyscy, którzy lubią grać, ale uważają, że najlepszy pomysł na grę jeszcze nie powstał , mogą przesłać swój koncept gry na Andoida i iOS na wskazany w regulaminie adres.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W 48 godzin dookoła Polski z systemami łączności Plusa Operatorzy 2011-10-27 09:27 przez Łukasz Miazga

W czwartek 27 października na polskie drogi wyjedzie Renault Koleos, który ma za zadnie przejechać w 48 godziny dookoła granic Polski. Samochód został wyposażony przez sieć Plus w nowoczesne systemy zapewniające łączność głosową i najwyższej jakości transmisję danych wykorzystujące sieć CDMA. Podróż będzie testem wytrzymałości i funkcjonalności nowego crossovera 4x4 marki Renault.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Spokojna podróż z NaviExpert na Wszystkich Świętych GPS 2011-10-26 17:00 przez Wojtek Konopa

Niesprzyjająca aura, wzmożony ruch na drogach, korki, zmiany w organizacji ruchu i brak miejsc parkingowych to główne problemy z jakimi będą zmagać się kierowcy w drodze na groby najbliższych. By spokojnie i bezpiecznie dotrzeć do celu, warto wspomóc się nawigacją od NaviExpert.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefony z Nokia World na wideo Telefony 2011-10-26 16:02 przez Wojtek Konopa

Zbiór materiałów wideo poświeconych najnowszym telefonom Nokii, które zostały zaprezentowane na trającym Nokia World 2011.

NOKIA 200 Asha

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SAMSUNG Galaxy Note - reklama smartfona z ekranem gigantem Telefony 2011-10-26 11:01 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Redmond czeka na polskich studentów IT Inne 2011-10-26 10:08 przez Wojtek Konopa

Microsoft Corporation w Redmond od wielu lat prowadzi program letnich praktyk studenckich. Co roku firma udostępnia studentom kilkadziesiąt miejsc w swoich zespołach roboczych. Udział w praktykach jest szansą na poszerzenie wiedzy z zakresu nowych technologii, poznania firmy Microsoft od podszewki i pracy z najlepszymi programistami na świecie. W minione wakacje w gronie praktykantów w Redmond znalazło się aż 16 polskich studentów. Dziś rusza kolejna edycja projektu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Transmisja online z wystąpienia Stephena Elopa - Nokia World Inne 2011-10-25 13:59 przez Wojtek Konopa

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Google TV 2.0 będzie miał aplikacje z Androida? Aplikacje, Inne 2011-10-25 13:15 przez Wojtek Konopa

Prace nad Google TV trwają dłużej niż zapowiadano. Teraz wiemy dlaczego - prawdopodobnie w drugiej odsłonie Google TV zobaczymy aplikacje znane nam z systemu Android Honeycomb.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji GPS 2011-10-25 13:13 przez Wojtek Konopa

Producent nawigacji MapaMap na okres 14 dni wprowadza promocyjne ceny na aktualizacje map do swoich nawigacji. Od 25 października do 7 listopada 2011 wszystkie aktualizacje map oferowane będą 10 zł taniej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: Wrocław Internet 2011-10-25 13:02 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab Polska przedstawia raport poświęcony bezpieczeństwu sieci WiFi we Wrocławiu, który zamyka drugą serię badań sieci bezprzewodowych na terenie polskich miast. Poprzednia seria objęła 8 miast i została przeprowadzona w okresie lipiec - listopad 2009 r.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus kusi klientów GaduAIR Operatorzy 2011-10-25 10:35 przez Wojtek Konopa

Wszyscy klienci GaduAIR  , którzy zdecydują się przenieść do Plusa mogą zachować swój numer telefonu i wykorzystać dodatkowe środki. Plus zachęca do przeniesienia numeru GaduAIR do Plusa i korzystania z atrakcyjnych bonusów:

  • podwójne pierwsze doładowanie – w ofercie Plus Mix lub
  • 1000 minut do Plus – w ofercie Plus na Kartę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja mobilna Call Direction 2011-10-25 08:23 przez Wojtek Konopa

Aplikacji "Call Direction" automatycznie przy wykonywaniu połączenia pokazuje informację o operatorze, u którego jest numer telefonu. Można także sprawdzić w oknie aplikacji numer przed wykonaniem połączenia i później od razu wykonać połączenie lub wysłać SMSa pod ten numer.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Etui Dual na telefon komórkowy Gadżety 2011-10-24 17:03 przez Wojtek Konopa

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, przedstawia skórzane etui na telefon komórkowy dla każdego, kto ceni sobie klasyczny styl i stonowaną elegancję.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Więcej Korzyści Optymalnych w Orange dla Firm Operatorzy 2011-10-24 17:00 przez Wojtek Konopa

Od 24 października klienci aktywujący nowy numer w ofercie Orange dla Firm mogą skorzystać z promocji „Więcej Korzyści Optymalnych”. Wybierając ją otrzymają w abonamencie do 50 proc. więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, do 2 GB na Internet w telefonie oraz rozmowy za 0 zł do Orange.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PGE Dystrybucja S.A. testuje nowoczesną technologię CDMA 2000 Operatorzy, Technologie 2011-10-24 16:28 przez Wojtek Konopa

PGE Dystrybucja S.A. wspólnie z Polkomtel S.A. w myśl podpisanego w dniu 5 lipca 2011 roku porozumienia prowadzi zaawansowane testy Systemu Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej w oparciu o CDMA 2000.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Końcówki serii telefonów komórkowych w nowym dziale Outlet (End Of Life) sklepu mobile2.pl Inne, Telefony 2011-10-24 13:05 przez Wojtek Konopa

Należący do giełdowej spółki Eurotel sklep internetowy mobile2.pl - zajmujący się sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów, telewizji na kartę i mobilnych akcesoriów - uruchomił dział Outlet (End Of Life). Dostępne są w nim już telefony marek: LG, Nokia, Samsung, Sony Ericsson i Switel, docelowo mobile2.pl zamierza w ramach Outletu współpracować ze wszystkimi producentami. Równolegle sklep uruchomił możliwość zakupów ratalnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Altec Lansing inMotion Air - uniwersalny bezprzewodowy zestaw głośnikowy Gadżety 2011-10-24 12:28 przez Wojtek Konopa

Nowy zestaw głośnikowy Altec Lansing inMotion Air emituje bezprzewodowo strumień muzyki z komputera, iPhone’a, iPod’a, iPad’a i innego odtwarzacza z Bluetooth. Ten praktyczny panel głośnikowy wyposażony jest w akumulator, dzięki czemu możesz wykorzystywać go wszędzie, gdzie się znajdujesz. Łatwa domyślna, konfiguracja inMotion Air umożliwia szybkie podłączenie głośnika do różnego rodzaju sprzętu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Apple iPhone 4S Telefony 2011-10-21 15:00 przez Wojtek Konopa

Pierwsza telewizyjna reklama najnowszego iPhone`a.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Taryfa Hot dla wszystkich nowych klientów oferty przedpłaconej T-Mobile Operatorzy 2011-10-21 13:59 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadza kolejne zmiany do oferty przedpłaconej po zaoferowaniu zawsze ważnego konta. Od 24 października br. wszyscy nowi klienci T-Mobile na kartę będą mieli z definicji przypisaną taryfę Hot ze stawką 30 groszy za minutę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NAVIGON - aktualizacja dla systemu Android Aplikacje, GPS 2011-10-21 13:35 przez Wojtek Konopa

NAVIGON prezentuje wersję 4.0 aplikacji nawigacyjnej na platformę Android: aktualizacja pozwala na wygodniejsze zarządzanie mapami, którego nie oferuje żaden inny producent. Pojawiły się także nowe funkcje i możliwości rozszerzenia oprogramowania o nowe dodatki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wizualne społeczeństwo mobilne według Polycoma Inne, Technologie 2011-10-21 12:43 przez Wojtek Konopa

Andy Miller, CEO firmy Polycom, podczas konferencji CTIA zademonstrował oprogramowanie Polycom RealPresence Mobile i omówił zmiany zachodzące we współczesnym społeczeństwie.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ponowne przypomnienie Operatorzy 2011-10-21 12:36 przez Wojtek Konopa

Jeszcze raz przypominamy, że każdy użytkownik GaduAIR może przenieść swój numer do innej sieci komórkowej lub wystąpić z wnioskiem o zwrot niewykorzystanych środków, wyłącznie pod warunkiem wcześniejszej rejestracji danych właściciela numeru.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Transportoid dla Windows Phone 7 Aplikacje 2011-10-21 11:34 przez Wojtek Konopa

To drugi największy krok w historii Transportoida: zaprezentowano program w wersji dla systemu Windows Phone 7. Jest to jedna z pierwszych rodzimych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego, który rozpoczyna zdobywanie polskiego rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ruszyła rejestracja do największego konkursu technologicznego dla studentów – Imagine Cup 2012 Inne 2011-10-20 13:13 przez Wojtek Konopa

Rozpoczęła się rejestracja zespołów do najnowszej edycji konkursu dla studentów, Imagine Cup 2012, organizowanego już po raz dziesiąty przez Microsoft. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę www.imaginecup.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sweex Dual USB Charger - wygodne ładowanie gadżetów Gadżety 2011-10-20 12:33 przez Wojtek Konopa

W ofercie firmy Sweex pojawiło się urządzenie, które powinno zainteresować użytkowników telefonów komórkowych, odtwarzaczy multimedialnych, czy tabletów zasilanych z portu USB. Dual USB Charger to niewielka, ergonomiczna i elegancka ładowarka, umożliwiająca wygodne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zniżki na karty wstępu Plus Camerimage Inne, Operatorzy 2011-10-20 11:31 przez Wojtek Konopa

Operator sieci Plus, wieloletni partner i sponsor tytularny Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE, przygotował dla swoich klientów specjalne zniżki do wykorzystania podczas 19. edycji festiwalu. Tegoroczny Plus Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 26 listopada - 3 grudnia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MOTOROLA RAZR - pierwsza reklama Telefony 2011-10-20 10:55 przez Wojtek Konopa

Oficjalny klip reklamowy promujący najnowszy smartfon Motorolii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AntyApps Aplikacje 2011-10-20 10:20 przez Wojtek Konopa

Antyweb uruchamia pierwszy w polsce serwis całkowicie dedykowany aplikacjom mobilnym dla systemów iOS, Android, Windows Phone 7. W tym tygodnu światło dzienne ujrzał projekt AntyApps jest to serwis poświęcony aplikacjom mobilnym, firmowany przez markę znanego bloga technologicznego Antyweb prowadzonego przez Grzegorza Marczak.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus rozpoczyna testy LTE Operatorzy, Technologie 2011-10-20 10:10 przez Wojtek Konopa

Od 20 października w kilkunastu miastach na terenie całej Polski, w wybranych punktach sprzedaży sieci Plus, znajdą się specjalne stanowiska z laptopami, na których każdy będzie mógł osobiście sprawdzić działanie usług w technologii LTE. Pierwsze testy zostaną zorganizowane w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Lublinie i Puławach.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wideoinstrukcje smartphone`ów Operatorzy, Telefony 2011-10-19 13:38 przez Wojtek Konopa

Orange uruchomił stronę www.mojtelefon.info, na której zamieszczane będą prezentacje smartfonów oraz wskazówki dotyczące ich użytkowania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Petra Systems autoryzowanym deweloperem Apple Inne 2011-10-19 13:10 przez Wojtek Konopa

Rynek odbiorców aplikacji mobilnych wciąż rośnie. Świadczy o tym między innymi sukces najnowszego iPhone`a 4S. W Polsce oprogramowanie na platformy mobilne dostarcza Petra Systems - największy polski producent aplikacji użytkowych, a także autoryzowany deweloper Apple.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwa, nowe tablety marki Lark Gadżety 2011-10-19 13:05 przez Wojtek Konopa

Oferta tabletów FreeMe została wzbogacona o model 70.3GPS, który dzięki wbudowanemu modułowi GPS może służyć jako wygodne, dużoekranowe urządzenie nawigacyjne. FreeMe 70.3 GPS został wzbogacony o intuicyjnie obsługiwaną offline'ową aplikację nawigacyjną stworzoną specjalnie dla systemu Android, opartą o najbardziej aktualną bazę danych geograficznych Navigo (mapa Polski).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
"Gościnny HaloNet" czyli gratisy za przeniesienie numeru Operatorzy 2011-10-19 11:44 przez Wojtek Konopa

Telefonia HaloNet przygotowała nową promocję, w której za przeniesienie do niej numeru telefonicznego oferuje jego bezpłatne użytkowanie przez 1 rok oraz dodatkowe bonusy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sesja generalna Microsoft Technology Summit pod znakiem oprogramowania i urządzeń Inne, Technologie 2011-10-19 10:14 przez Wojtek Konopa

Jak IT zmienia naszą przyszłość, świat urządzeń i usług informatycznych, Windows Phone 7, SQL Server 2012, Windows InTune oraz program wsparcia dla przedsiębiorstw „Twoja Firma, Twoja Szansa na Sukces” to główne tematy zakończonej właśnie sesji generalnej, która zainaugurowała szóstą edycję Microsoft Technology Summit (MTS). Spotkanie, które jest największą konferencją technologiczną w Europie, każdego roku odwiedza blisko 3000 osób.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenośne zasilacze Sony do ładowania smartfonów Gadżety 2011-10-18 12:12 przez Wojtek Konopa

Oferta produktów Sony powiększa się o dwie nowe, przenośne ładowarki USB. Dzięki nim używanie smartfonu nie będzie się już wiązało z obawą o wyczerpanie baterii w najmniej odpowiednim momencie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Chroń swój telefon Inne, Operatorzy 2011-10-18 12:00 przez Wojtek Konopa

Stołeczni policjanci wspólnie z operatorem sieci komórkowej Plus przygotowali ulotki informujące, jak ustrzec się kradzieży telefonu komórkowego. Kilka tysięcy ulotek trafi do tych, którzy posiadają lub zamierzają nabyć aparat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Maleje popularność telefonii tradycyjnej Inne, Technologie 2011-10-18 11:53 przez Wojtek Konopa

Telefonia tradycyjna to wymierająca technologia, wypierana przez dynamiczny rozwój telefonii mobilnej - wskazują wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie firmy Interactive Intelligence.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wielka Swoboda w Orange na kartę Operatorzy 2011-10-18 11:48 przez Wojtek Konopa

Od 17 października wszyscy abonenci ofert Orange na kartę mogą skorzystać z nowej usługi „Wielka Swoboda”, w której dostają aż 2000 minut i 2000 SMS-ów do wykorzystania w sieci Orange.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe etui na iPada - elegancja od KL TRADE Gadżety 2011-10-18 11:12 przez Wojtek Konopa

Firma KL TRADE prezentuje etui na iPada – ciekawy gadżet, który pozwala zapewnić urządzeniu należytą ochronę.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przyjdź do Plusa na parapetówkę Operatorzy 2011-10-18 10:59 przez Wojtek Konopa

Trwa wielkie przemeblowanie w Plusie! Teraz zmianę wystroju można podziwiać w  kolejnych salonach firmowych. Na wszystkich, którzy w dniach 18-19 października odwiedzą salon firmowy Plusa w Zielonej Górze, a w dniach 25-26 października w Kaliszu, czekają liczne atrakcje i nagrody.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SaveUp zwycięża w II edycji Startup Fest Aplikacje 2011-10-18 09:31 przez Wojtek Konopa

Jury doceniło innowacyjną aplikację, służącą do natychmiastowych, mobilnych zakupów, opartą na technologii rozpoznawania obrazu. Twórcy SaveUp otrzymali 50 000 zł oraz dodatkowo 100 000 zł do wykorzystania na reklamę zwycięskiego projektu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Luna - Nowa słuchawka Bluetooth Gadżety 2011-10-17 12:26 przez Wojtek Konopa

Poznaj nową słuchawkę Bluetooth od Nokii, obsługującą technologię NFC.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet V9 od ZTE – funkcjonalność i rozrywka zamknięte w jednym urządzeniu Gadżety 2011-10-17 12:20 przez Wojtek Konopa

Firma ZTE  Poland, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia wszechstronny tablet V9 – niewielkie urządzenie oferujące użytkownikom zarówno praktyczną funkcjonalność, jak i sporą dawkę rozrywki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią na polskiej edycji festiwalu Electronic Beats w Warszawie Inne 2011-10-14 13:00 przez Wojtek Konopa

Electronic Beats – międzynarodowy projekt muzyczny T-Mobile – wkracza do Polski. Pierwszymi gwiazdami warszawskiego festiwalu, który odbędzie się już 2 grudnia w warszawskiej Soho Factory, będą Wiley, The Drums i Zola Jesus.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet rozwija usługę telekonferencji 2011-10-14 12:33 przez Wojtek Konopa

FreecoNet  rozwija usługę telekonferencji. Klienci korzystający z platformy otrzymają możliwość utworzenia spersonalizowanego pokoju telekonferencyjnego. Dodatkowo, udostępniony został nowy numer telefoniczny, dzięki któremu użytkownicy spoza FreecoNet będą mogli korzystać z usługi po jeszcze niższych cenach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poszukiwanie nowego gatunku Operatorzy 2011-10-14 10:25 przez Wojtek Konopa

T-Mobile przygotowała krótki spot z podsumowaniem gry miejskiej zorganizowanej w ramach działań teaserowych dla kampanii promującej smartfony z grą Angry Birds. Uczestnicy „poszukiwań nowego gatunku” za prawidłowe i najszybsze rozwiązanie zadań konkursowych byli nagradzani przez T-Mobile smartfonami oraz tabletami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablety Yarvik od teraz z dostępem do tysięcy darmowych aplikacji Aplikacje, Gadżety 2011-10-13 10:03 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy tabletów Yarvik mogą już teraz skorzystać z bogatej oferty sklepu z aplikacjami GetJar.com. Oferuje on możliwość darmowego pobrania aplikacji, za które w innych sklepach trzeba płacić.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najważniejsze wydarzenia z życia Steve`a Jobsa Inne 2011-10-13 09:48 przez Wojtek Konopa

Serwis Infographic World udostępnił ciekawą grafikę, która obrazuje najważniejsze etapy życia zawodowego Steve`a Jobsa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dołącz do drużyny Orange - EUROpraktyki dla studentów w Grupie TP Inne, Operatorzy 2011-10-13 09:27 przez Wojtek Konopa

Około 600 studentów będzie mogło w przyszłym roku odbyć praktykę w Grupie TP w ramach programu EUROpraktyki2012. Dołączając do zespołu Orange - Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2012TM, studenci będą mieli okazję poznać z bliska stronę logistyczną i organizacyjną turnieju i poczuć wyjątkową atmosferę mistrzostw.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Fakty i teorie - czy ZeuS dla smartfonów to idealny sposób na omijanie zabezpieczeń banków? Inne 2011-10-13 09:23 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu nowego artykułu poświęconego jednemu z najniebezpieczniejszych zagrożeń ostatnich czasów - trojanowi ZeuS, który jako pierwszy w historii pozwolił cyberprzestępcom na całkowite ominięcie zabezpieczeń stosowanych przez banki online.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czy marzenia się spełniają? Z Sony Ericsson TAK! Inne 2011-10-13 07:25 przez Wojtek Konopa

Sony Ericsson świętuje 10-te urodziny i w prezencie zrealizuje marzenie. Jakie? Dowiemy się podczas rozstrzygnięcia konkursu „Marzyciel make.believe”, który rusza właśnie dziś.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Z CityZenkiem nie zginiesz w miejskiej dżungli Aplikacje, GPS 2011-10-13 07:18 przez Wojtek Konopa

Bezpłatna aplikacja CityZenek do telefonów komórkowych z Androidem firmy NaviExpert ułatwi planowanie podróży oraz poruszanie się po mieście komunikacją miejską lub pieszo. CityZenek wyszuka z kilkusettysięcznej bazy użytecznych miejsc punkty usługowe, handlowe, wydarzenia i pokaże ich lokalizację na mapie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy - Prawo telekomunikacyjne Inne 2011-10-12 12:58 przez Wojtek Konopa

W dniu 10 października 2011 r. Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy - Prawo telekomunikacyjne. Ustawa o zmianie ustawy - Prawo telekomunikacyjne dotyczy m. in. usług o podwyższonej opłacie i służy zwiększeniu ochrony użytkowników końcowych i abonentów przed nadużyciami związanymi z korzystaniem z takich usług.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreeM przedstawia aplikację dla smartfonów z systemem Android Aplikacje, Operatorzy 2011-10-12 12:24 przez Wojtek Konopa

InMobile udostępnia dla abonentów FreeM specjalną aplikację umożliwiającą darmową transmisję danych w zamian za oglądanie reklam bez konieczności korzystania z przeglądarki. W trakcie korzystania z dowolnych aplikacji na smartfonie, aplikacja FreeM monitoruje stan dostępu do Internetu i w momencie, w którym dalsza transmisja danych wymaga obejrzenia reklam sama je pobiera, pokazuje użytkownikowi, następnie zamyka się.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Amazon.com dystrybutorem marki i-4U Gadżety, Inne 2011-10-12 12:18 przez Wojtek Konopa

Designerskie dodatki marki i-4U dla iPhon`ów i iPad`ów Apple oraz tabletów innych producentów można nabyć już niemal na całym świecie. Wszystko za sprawą nawiązanej współpracy pomiędzy spółką Weedo oraz jednym z liderów sprzedaży elektronicznej - firmą Amazon.com.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Frost & Sullivan przyznaje rozwiązaniu OpenTouch firmy Alcatel-Lucent nagrodę Inne 2011-10-12 12:12 przez Wojtek Konopa

Nagrodę firmy Frost & Sullivan Europe ICT dla najbardziej innowacyjnego europejskiego produktu telekomunikacyjnego 2011 roku otrzymał OpenTouch — nowy pakiet otwartych platform telekomunikacyjnych firmy Alcatel-Lucent. Rozwiązanie to umożliwia średnim i dużym przedsiębiorstwom pełne wykorzystanie technologii SIP. Zapewnia elastyczność wdrażania, ochronę starszej infrastruktury, większy wybór urządzeń dla użytkowników oraz aplikacje ułatwiające współpracę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ELECTRONIC BEATS zelektryzuje Polskę! Operatorzy 2011-10-12 11:00 przez Wojtek Konopa

Electronic Beats Festival startuje w Polsce. Już 2 grudnia, w piątek, w warszawskiej Soho Factory odbędzie się jego pierwsza edycja w naszym kraju.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy właściciel Polkomtela – nowe szanse dla rynku Inne, Operatorzy 2011-10-11 13:57 przez Wojtek Konopa

Analiza scenariuszowa wskazuje, że przejęcie Polkomtela przez grupę Polsatu może dać impuls do rozwoju rynku. Transakcja przyniesie korzyści zarówno konsumentom, jak i Skarbowi Państwa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najpopularniejsza aplikacja WP ze stoma tysiącami pobrań z Android Marketu Aplikacje 2011-10-11 13:16 przez Wojtek Konopa

W portfolio aplikacji mobilnych Wirtualnej Polski znajduje się 14 pozycji, które od stycznia do września 2011 roku użytkownicy smartfonów i tabletów pobrali już ponad 250 tys. razy. Największą popularnością cieszy się Program TV, który przekroczył wynik 100 tys. ściągnięć z samego tylko Android Marketu. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gwiazdy światowej muzyki na londyńskiej premierze smartfona Sensation XL Inne, Telefony 2011-10-11 12:51 przez Wojtek Konopa

Pod koniec ubiegłego tygodnia w Londynie odbyła się światowa premiera smartfona HTC Sensation XL z technologią Beats Audio, który został stworzony z myślą, by zapewnić jak najlepszej jakości rozrywkę z niezwykłymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi w muzyce, filmach oraz grach. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Karaoke4English – innowacyjny sposób nauki angielskiego Aplikacje 2011-10-11 12:01 przez Wojtek Konopa

Znajomość języka angielskiego to obecnie warunek niezbędny do znalezienia dobrej pracy i swobodnego porozumiewania się poza Polską. Jak jednak pogodzić regularną naukę języka z natłokiem innych obowiązków? Z pomocą przychodzi Karaoke4English – nowa darmowa aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS (iPhone, iPod Touch) do doskonalenia języka angielskiego w każdej wolnej chwili.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konwerter gier 3D firmy LG lada dzień trafi do polskich użytkowników LG Swift 3D Inne, Telefony 2011-10-11 11:39 przez Wojtek Konopa

Innowacyjny silnik, zaprezentowany przez LG na tegorocznych targach IFA, przeniesie graczy w kolejny wymiar rozrywki przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ochrona telefonu komórkowego - akcesoria GT Gadżety 2011-10-11 11:30 przez Wojtek Konopa

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje zestaw wszechstronnych akcesoriów ochronnych przeznaczonych do telefonu komórkowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Heyah dostajesz za nic Operatorzy 2011-10-11 10:15 przez Wojtek Konopa

Wystartowała kampania reklamowa promująca benefity, które w Heyah otrzymuje się w standardzie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zmiany w serwisie mobilnym Inteligo: szybki dostęp i zarządzanie kartą Inne 2011-10-10 13:26 przez Wojtek Konopa

Klienci Inteligo korzystający z serwisu mobilnego mogą już zarządzać w nim swoją kartą kredytową oraz realizować zdefiniowane doładowania telefonu komórkowego. Dodatkowo, w serwisie pojawiła się opcja szybkiego dostępu do wybranych operacji.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MSI rezygnuje z tabletów z Androidem Gadżety 2011-10-10 11:47 przez Wojtek Konopa

MSI to jeden z tych producentów, którzy na rynku tabletów internetowych nie potrafi się odnaleźć. Co prawda ma w swoim portfolio kilka modeli (które można policzyć na palcach jednej ręki), ale tylko o jednym z nich od czasu do czasu słychać – WindPad 110W z Windowsem. A co z zaprezentowanym kilka miesięcy temu WindPad 100A? Okazuje się, że producent najprawdopodobniej zamierza zrezygnować z tabletów z Androidem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja GROHEpro na iPada Aplikacje 2011-10-10 11:36 przez Wojtek Konopa

Dwie nowe aplikacje GROHE przeznaczone na iPada - GROHEpro oraz GROHEbooks - sprawią, iż dostęp do szczegółowych informacji o produktach i usługach jest teraz prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Twój iPad stanie się niezastąpionym, przenośnym źródłem informacji, wspierającym zarówno sprzedaż w salonach dystrybutorów, jak i prezentacje przygotowane dla indywidualnego klienta.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreeM otwiera podwoje dla abonentów GaduAir Operatorzy 2011-10-07 11:52 przez Wojtek Konopa

InMobile, spółka będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, zaoferowała specjalne promocje zachęcające abonentów GaduAir – operatora, który niedawno ogłosił zaprzestanie swojej działalności, do przeniesienia się do FreeM. Promocje dotyczą mobilnego Internetu. Do standardowej oferty 10 MB dziennie darmowego Internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, FreeM dokłada 1GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100MB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom: Wymień starą nawigację na nową GPS 2011-10-07 11:20 przez Wojtek Konopa

Wiemy co najbardziej frustruje kierowców - korki. Wiemy ile godzin rocznie marnuje przeciętny kierowca, stojąc w korkach - 65. Wiemy ile średnio rocznie marnuje się paliwa podczas stania w korkach - 160 litrów. Czas uwolnić się od korków! TomTom zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AutoMapa po raz siedemnasty uaktualnia dane o korkach GPS 2011-10-07 09:36 przez Wojtek Konopa

Po raz siedemnasty w tym roku AutoMapa uaktualniła dane SmartRoutes będące statystycznym obrazem ruchu drogowego w Polsce. Najnowsze dane SmartRoutes datowane są na 4 października 2011 roku i zawierają także aktualne informacje o bieżących remontach i blokadach znajdujących się na polskich drogach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPad mniej pożądany od tabletów z Windowsem Gadżety 2011-10-07 09:13 przez Wojtek Konopa

Najnowsze badania przeprowadzone przez Boston Consulting Group wskazują na dość ciekawą tendencję. Według nich tablety z Windowsem są bardziej pożądane od tych z iOS (czyli od iPadów) czy modeli z Androidem. Ankietowani byli zarówno Chińczycy, jak i Amerykanie – co ciekawe, dla obu grup wyniki są bardzo zbliżone.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Altec Lansing inMotion iMT630. Ultra mobilny głośnik do iPhone’a i iPod’a Gadżety 2011-10-06 16:37 przez Wojtek Konopa

Altec Lansing wprowadził zestawy głośnikowe inMotion iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPod’a. Nowe głośniki to ultra mobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem. Dzięki akumulatorowi iMT630 jest łatwiejszy do przenoszenia, czy to z pokoju do pokoju, czy na plażę podczas rodzinnych wakacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zniszczysz swoje zdjęcia za milion euro? Gadżety 2011-10-06 14:34 przez Wojtek Konopa

Wyniki badań opublikowanych przez firmę SanDisk dowodzą, że aż 69% Europejczyków nie odważyłoby się zniszczyć swoich wspomnień rodzinnych (w szczególności zdjęć i filmów), nawet w zamian za milion euro. Jednocześnie, aż 15% ankietowanych pozbyłoby się swoich cennych pamiątek już za „jedyne” sto tysięcy euro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czytnik e-booków PER3562B od Prestigio Gadżety 2011-10-06 13:47 przez Wojtek Konopa

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia nowy, poręczny i lekki czytnik e-booków PER3562B, charakteryzujący się systemem Adobe Digital Editions, umożliwiającym odczyt plików tekstowych zabezpieczonych prawami autorskimi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reakcje świata na wieść o śmierci Steve'a Jobsa Inne 2011-10-06 11:31 przez Wojtek Konopa

O byciu nie tylko współtwórcą firmy produkującej sprzęt komputerowy, lecz również wizjonerem i geniuszem świadczy fakt posiadania fanów i przyjaciół na całym świecie. Oto, co o śmierci Steve'a Jobsa powiedzieli Barack Obama, Mark Zuckerberg, twórcy Google i inni wielcy tego świata.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy NaviExpert w wersjach operatorskich GPS 2011-10-06 10:38 przez Wojtek Konopa

Dynamiczny traffic, prezentowany na mapie w postaci kolorów i autoaktualizacja trasy - to nowe funkcjonalności nawigacji NaviExpert, z których mogą już korzystać użytkownicy aplikacji brandowanych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Euro Championship na start Inne 2011-10-05 14:32 przez Wojtek Konopa

W czwartek rozpoczyna się największe święto gier komputerowych w tej części Europy. Między 6 a 9 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Samsung Euro Championship – mistrzostwa Europy w grach komputerowych. Weźmie w nich udział prawie 200 zawodników z 28 państw. Oprócz stricte gamingowych emocji, organizatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających wiele atrakcji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oferta TUI Poland dostępna na smartphonach Nokia Aplikacje 2011-10-05 14:28 przez Wojtek Konopa

TUI Poland wprowadziło nową usługę dostępną na smartphonach marki Nokia. Już teraz użytkownicy tych telefonów po zainstalowaniu aplikacji „TUI Oferta dnia” mogą na bieżąco śledzić ciekawe propozycje wyjazdowe przygotowane przez touroperatora. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą na bieżąco otrzymywać informacje o polecanych wycieczkach oraz lubią korzystać z nowych technologii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ugoda operatorów loterii SMS-owych Inne, Operatorzy 2011-10-05 10:08 przez Wojtek Konopa

Spółka EL2 Sp. z o.o., zajmująca się m.in. obsługą loterii SMS-owych zawarła z firmą InternetQ Poland Sp. z o.o. ugodę kończącą wszelkie spory pomiędzy tymi podmiotami. Osiągnięte porozumienie otwiera drogę do potencjalnej współpracy na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia 500 - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-10-04 17:10 przez Wojtek Konopa

Nokia 500 to tani, lecz solidny smartfon z wyjątkowo szybkim, jak na tę półkę cenową, procesorem i pakietem technologii komunikacyjnych zdolnym zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Drobne braki, takie jak nieobecność kamery do wideorozmów, są wybaczalne w świetle innych zalet tego modelu. Możliwości personalizacji, poczynając od wymiennych kolorowych tylnych paneli, a kończąc na modyfikowalnych ekranach głównych pomogą wyróżnić się z tłumu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wirtualny Doradca w telefonach komórkowych Inne 2011-10-04 16:51 przez Wojtek Konopa

Wirtualny Doradca InteliWISE uruchomiony został w serwisie www.naviexpert.pl, oferującym pierwszą polską nawigację osobistą do telefonów komórkowych. Bez żadnych dodatkowych aplikacji, wirtualny asystent wspomaga użytkowników wszystkich urządzeń mobilnych – od komórek po tablety.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
RIM udostępnia Microsoft SharePoint na BlackBerry Technologie 2011-10-04 15:04 przez Wojtek Konopa

Research In Motion przedstawił BlackBerry Client dla Microsoft SharePoint, zapewniając najbardziej zaawansowane rozwiązanie mobilne SharePoint na rynku. Aplikacja BlackBerry Client to ściśle zintegrowane i intuicyjne mobilne narzędzie, które wraz z wiodącym na rynku rozwiązaniem do zarządzania i bezpieczeństwa BlackBerry Enterprise Server, zapewniają ochronę i wydajność kosztową dla przedsiębiorstw i organizacji rządowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Milion Użytkowników mobilnej nk.pl Aplikacje 2011-10-04 14:47 przez Wojtek Konopa

Wrzesień 2011 był rekordowym miesiącem dla NK w komórce. Wakacyjny trend przyrostu liczby Użytkowników został utrzymany i po raz pierwszy przekroczyła ona 1 000 000. Siedmiocyfrowa liczba unikalnych Użytkowników to nie jedyny rekord komórkowej nk.pl - wzrasta również dzienna aktywność internautów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Współpraca Slovak Telekom i Ericsson`a Inne 2011-10-04 14:39 przez Wojtek Konopa

Slovak Telekom, największy operator multimedialny Słowacji, członek międzynarodowej korporacji Deutsche Telekom Group, zlecił firmie Ericsson świadczenie usług zarządzanych zapewniających obsługę centrum operacji sieci stacjonarnej oraz operacji i utrzymania w terenie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Światowe sławy na nowojorskiej premierze smartfona HTC Rhyme Inne 2011-10-03 15:22 przez Wojtek Konopa

Pod koniec września w Nowym Jorku odbyła się światowa premiera smartfona HTC Rhyme, stworzonego z myślą o osobach, które cenią wyjątkowy styl i funkcjonalność. Na imprezie towarzyszącej prezentacji pojawiły się amerykańskie gwiazdy kina i mody.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile wspiera Ptaszarnię warszawskiego ogrodu zoologicznego Operatorzy 2011-10-03 12:14 przez Wojtek Konopa

1 października ruszyła aukcja charytatywna, w której można licytować maskotki z bijącej rekordy popularności na całym świecie gry na smartfony „Angry Birds”. Dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczony na rozwój Ptaszarni Warszawskiego ZOO. Dzięki akcji zorganizowanej przez Fundację „Panda” oraz T-Mobile warszawski ogród zoologiczny zostanie wyposażona w nowy sprzęt, m.in., inkubatory do odchowu piskląt oraz specjalne wyposażenie dla najbardziej inteligentnych papug KEA.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Alcatel-Lucent w kwadrancie liderów systemów telefonicznych dla przedsiębiorstw Internet, Technologie 2011-10-03 10:54 przez Wojtek Konopa

Firma Gartner Inc., specjalizująca się w badaniach rynku, zaliczyła Alcatela-Lucenta do kwadrantu liderów w raporcie „Magic Quadrant for Corporate Telephony”, autorstwa Jay’a Lassmana, Steve’a Blooda i Geoffa Johnsona, opublikowanym 15 września 2011 r.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum