Blog BazaTelefonów.pl
 

Alcatel-Lucent w kwadrancie liderów systemów telefonicznych dla przedsiębiorstw

Internet, Technologie 2011-10-03 10:54

Firma Gartner Inc., specjalizująca się w badaniach rynku, zaliczyła Alcatela-Lucenta do kwadrantu liderów w raporcie „Magic Quadrant for Corporate Telephony”, autorstwa Jay’a Lassmana, Steve’a Blooda i Geoffa Johnsona, opublikowanym 15 września 2011 r.

Według raportu „liderzy to dostawcy o wysokiej rentowności, którzy mają bogate oferty, znaczny udział w rynku, szeroki zasięg geograficzny i jasną wizję przyszłych potrzeb w dziedzinie telefonii oraz doświadczenie w dostarczaniu systemów telefonicznych. Mają silną pozycję dzięki aktualnej ofercie i jest duże prawdopodobieństwo, że będą kontynuować dostawy najwyższej jakości produktów. Liderzy niekoniecznie muszą oferować najlepsze rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania klienta. Jednakże ogólnie ich produkty są dobre i często mają wyjątkowe możliwości. Ponadto rozwiązania tych dostawców stwarzają stosunkowo niewielkie ryzyko”.

Platforma telekomunikacyjna OpenTouch Alcatela-Lucenta umożliwia zmianę sposobu komunikowania się w przedsiębiorstwach. Oferuje całkowicie otwarte podejście, które ułatwia współpracę i pozwala użytkownikom lepiej porozumiewać się ze współpracownikami, klientami i partnerami. OpenTouch umożliwia komunikację głosową, wideo, tekstową i przez komunikator za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów PC. Użytkownicy mogą swobodnie korzystać z różnych urządzeń Alcatela-Lucenta i innych producentów. Telefon Alcatel-Lucent OmniTouch™ 8082 My IC Phone otwiera nową epokę w dziedzinie dostępu do aplikacji i zaawansowanych funkcji, które w przeszłości nie były dostępne w telefonach biurkowych. Ten „inteligentny telefon”, dzięki aplikacjom multimedialnym i całkowicie nowemu interfejsowi użytkownika, zapewnia nową jakość rozmów w przedsiębiorstwach.

„Pozycja lidera na dzisiejszym rynku wymaga otwartości” — powiedział Nicolas de Kouchkovsky, dyrektor ds. marketingu w Alcatel-Lucent Enteprise. „Nasza strategia w dziedzinie komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwach pozostawia klientom swobodę wyboru między naszymi nowatorskimi rozwiązaniami a urządzeniami innych producentów — tabletami, smartfonami i komputerami PC”.

Więcej informacji o konwergentnej, multimedialnej platformie komunikacyjnej OpenTouch, w tym o telefonie My IC Phone, można znaleźć pod adresem http://enterprise.alcatel-lucent.com/?solution=OpenTouch&page=homepage.

Źródło: Alcatel-Lucent

Wojtek Konopa, wyświetlono 3464 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum