Blog BazaTelefonów.pl
 

Ochrona telefonu komórkowego - akcesoria GT

Gadżety 2011-10-11 11:30

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje zestaw wszechstronnych akcesoriów ochronnych przeznaczonych do telefonu komórkowego.

Telefon komórkowy z racji swego przeznaczenia narażony jest zarówno na różne zarysowania czy zadrapania, jak i bardziej poważne mechaniczne uszkodzenia. Dlatego tak ważnym aspektem dla wszystkich użytkowników jest odpowiednia ochrona tego delikatnego sprzętu. Opracowując swoją ofertę produktową, marka Global Technology poświęciła szczególną uwagę na przygotowanie gadżetów, które zabezpieczają komórki nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Oprócz tradycyjnych pokrowców na telefony, marka wprowadziła szereg etui o bardziej zindywidualizowanym designie. Dla dziewczyn i kobiet GT zaprojektowało specjalną linię ETUI GIRL, w której znajdują się ochronne pokrowce prezentujące całą gamę kolorów i wzorów. Takie gadżety pozwalają wyrazić swój indywidualny styl i stanowią ciekawy dodatek do stroju. Podobnie interesująco przedstawiają się serie ELITE czy LUX. Z kolei osoby ceniące oryginalność i niesztampowy wygląd posiadanych gadżetów, z pewnością polubią linie kolorowych sakiewek czy tzw. skarpet, które oprócz zapewnienia ochrony, cieszą oko fantazyjnym wyglądem. Dla tych, którzy stawiają na klasykę i bardziej biznesowy look, zaprojektowano takie gadżety, jak skórzane etui GT Excellent, etui pull up zapinane na rzepy oraz etui EGO Squares, charakteryzujące się zapięciem na magnes. Produktami, które wyróżniają się formą są także bumpery oraz seria grid case. Bumper został skonstruowany w taki sposób, aby przede wszystkim chronić brzegi telefonu, pozostawiając swobodny dostęp do ekranu.

Nowatorskie rozwiązanie prezentuje także grid case – materiał, z którego jest wykonany maksymalizuje ochronę, a jednocześnie zapewnia swobodną cyrkulację powietrza na powierzchni telefonu, co zabezpiecza przed kumulacją wilgoci w obrębie urządzenia. Bardzo praktyczną opcją są także pokrowce wodoodporne, które pozwalają na towarzystwo telefonu nawet w nieco ekstremalnych warunkach. Domknięciem bogatej oferty GT, są screen protectory – dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach, gwarantujące ochronę wyświetlacza przed rysami i zadrapaniami.

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3832 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum