Blog BazaTelefonów.pl
 

FreeM przedstawia aplikację dla smartfonów z systemem Android

Aplikacje, Operatorzy 2011-10-12 12:24

InMobile udostępnia dla abonentów FreeM specjalną aplikację umożliwiającą darmową transmisję danych w zamian za oglądanie reklam bez konieczności korzystania z przeglądarki. W trakcie korzystania z dowolnych aplikacji na smartfonie, aplikacja FreeM monitoruje stan dostępu do Internetu i w momencie, w którym dalsza transmisja danych wymaga obejrzenia reklam sama je pobiera, pokazuje użytkownikowi, następnie zamyka się.

Aplikacja FreeM współpracuje ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi dla smartfonów działających pod kontrolą systemu Android.

Aplikację można pobrać z mobilnej strony http://m.freem.pl

„Przekazujemy w ręce naszych abonentów szczególne narzędzie, które sprawi, że korzystanie z naszych usług stanie się jeszcze wygodniejsze i intuicyjne. Dodatkowo, opublikujemy wkrótce pełne API dla deweloperów, dając tym samym możliwość tworzenia innych aplikacji korzystających z naszego unikalnego rozwiązania, jakim jest darmowy dostęp do Internetu w zamian za oglądanie treści promocyjnych i reklamowych.” - powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile.

Źródło: FreeM

Wojtek Konopa, wyświetlono 4059 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum