Blog BazaTelefonów.pl
 

Etui Dual na telefon komórkowy

Gadżety 2011-10-24 17:03

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, przedstawia skórzane etui na telefon komórkowy dla każdego, kto ceni sobie klasyczny styl i stonowaną elegancję.

Etui Dual, wykonane z miękkiej lecz trwałej skóry, zadowoli tych, którzy szanują swoje telefony komórkowe. Dzisiejszy szybki tryb życia sprzyja nieostrożności przy wykonywaniu codziennych zadań. Który z mężczyzn nigdy nie upuścił telefonu na chodnik śpiesząc się na spotkanie? Która z kobiet nie zarysowała ekranu komórki, wrzucając ją w pośpiechu do jednej kieszeni wraz z kluczami i portfelem? Etui typu wsuwka skutecznie zabezpiecza telefony komórkowe przed uszkodzeniami w takich sytuacjach. Skórzana tasiemka pozwala na szybkie i nie grożące upadkiem telefonu wyjęcie go z pokrowca.

Co więcej, to etui jest nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Gustowne połączenie czarnego i ecru lub białego sprawia, że pasuje ono zarówno do garnituru jak i bardziej codziennego stroju. Granica tworząca falę wzdłuż pokrowca i dzieląca go na dwa kolory jest starannie połączona mocnym szwem.

W ofercie firmy KL TRADE znajdują się pokrowce dedykowane do większości modeli wszystkich producentów.

Sugerowana cena: 8 zł

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3726 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum