Blog BazaTelefonów.pl
 

Spokojna podróż z NaviExpert na Wszystkich Świętych

GPS 2011-10-26 17:00

Niesprzyjająca aura, wzmożony ruch na drogach, korki, zmiany w organizacji ruchu i brak miejsc parkingowych to główne problemy z jakimi będą zmagać się kierowcy w drodze na groby najbliższych. By spokojnie i bezpiecznie dotrzeć do celu, warto wspomóc się nawigacją od NaviExpert.

Każdy może skorzystać z bezpłatnego siedmiodniowego testu nawigacji. Jak co roku producent aplikacji we współpracy z lokalnymi samorządami przygotowuje okolicznościową aktualizację informacji
i map wokół cmentarzy w wielu miastach.

W tym okresie szczególnie przydatne mogą okazać się podstawowe funkcjonalności NaviExpert. Dzięki onlinowej technologii analizy natężenia ruchu, nawigacja pomaga w ominięciu korków. Ponadto, przy wytyczaniu tras NaviExpert uwzględnia czasowe zmiany w organizacji ruchu. W najbliższych dniach zmiany te będą szczególnie dotyczyć okolic cmentarzy.

W bazie POI (użytecznych miejsc na mapie) znajdują się wszystkie cmentarze, okoliczne parkingi, łącznie z tymczasowo wydzielonymi przez samorządy miejscami do parkowania. Wystarczy w polu wyszukiwania wpisać lub wybrać głosowo nazwę nekropolii, a system wyświetli wszystkie możliwe wyniki dla danej lokalizacji, w tym listę parkingów do wyboru przy każdym z cmentarzy.

Wszelkie zmiany, które pojawią się w nawigacji, będą w niej wyświetlane tak długo jak będą obowiązywać w rzeczywistości. W zależności od decyzji lokalnych władz, będzie to jedynie 1 listopada, a w innych miejscach nawet kilka dni. Podróżującym, którzy wybierają się w tym okresie w dłuższą trasę, przydadzą się z pewnością ostrzeżenia o fotoradarach, miejscach częstych kontroli drogowych oraz ograniczeniu prędkości, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Dane dotyczące zmian w organizacji ruchu będą dostępne dla  wszystkich 16 miast wojewódzkich, a także Gdyni, Sopotu, Gorzowa, Torunia, Bydgoszczy i innych  mniejszych miast. Informacje
o dostępnych miastach są cały czas aktualizowane, dzięki danym uzyskiwanym od samorządów.

NaviExpert pomyślał także o niezmotoryzowanych. W każdym standardowym abonamencie NaviPlan istnieje bowiem możliwość planowania podróży środkami komunikacji miejskiej. Z okazji Wszystkich Świętych, użytkownicy będą mogli liczyć na rozszerzony o tzw. linie cmentarne, rozkład jazdy.

Dla osób, które do tej pory nie korzystały z NaviExpert, a chciałyby przetestować aplikację, firma przygotowała specjalną promocję. Od 28 października do 1 listopada nowi użytkownicy testujący nawigację, będą mogli skorzystać z 30 PLN rabatu, który można przeznaczyć na zakup pakietu NaviPlan Polska 12 miesięcy i NaviPlan Polska i Europa 24 miesięcy. Rabat, można wykorzystać do 20 listopada br.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się pod adresem: www.naviexpert.pl

Źródło: Naviexpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3487 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum