Blog BazaTelefonów.pl
 

Be Yourself podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi

Inne 2011-10-28 09:43

Nokia została partnerem najważniejszego polskiego wydarzenia w świecie mody FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Odbywający się w Łodzi Fashion Week Poland to dziesiątki pokazów, setki modelek i projektantów, ale również tysiące gości. Modowe wydarzenie odbywa się w dniach 26-30 października na terenie ŁSSE, (ul. Ks. Tymienieckiego 22/24) i z całą pewnością ściągnie entuzjastów mody z Polski i Europy.

Nokia zaprasza na pokazy mody
Podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland Nokia promować będzie swój najnowszy smartfon – Nokia N9. To stylowe urządzenie kilka dni temu trafiło do sprzedaży, a hasłem kampanii reklamowej jest „Nokia N9. Be Yourself”. Nokia projektując swój najnowszy smartfon odpowiada na potrzeby osób, które chcą mieć zaawansowane technologicznie urządzenie, ale jednocześnie wyróżnić się i wyrazić swoją osobowość. Podczas Fashion Week Poland odbędą się setki pokazów utalentowanych projektantów, firma Nokia gorąco zaprasza na cztery z nich:

  • Karolina Gerlich, czwartek godz. 16:30
  • Paulina Plizga, piątek godz. 13:00
  • Marcin Podsiadło, sobota godz. 12:00
  • Olga Szynkarczuk, niedziele godz. 11:30

Be Yourself! Konkurs Nokia na Fashion Week Poland
W tej edycji zaprezentowani zostaną nie tylko projektanci, ale i goście tego ważnego wydarzenia. Łowcy najlepszych stylizacji z magazynu KMAG, Exclusiv, Fashion Week Poland i firmy Nokia do soboty będą szukać najlepszych stylizacji, a najciekawsze pomysły będą codziennie publikowane na łamach Fashion Daily – dziennika ukazującego się w trakcie dni mody. Każdy kogo zdjęcie znajdzie się na łamach magazynu zostanie  automatycznie zaproszony na imprezę KMAG. To podczas niej poznamy zwycięzców, na których czekają trzy smartfony Nokia N9.

Nokia N9
Nokia N9 to najnowszy smartfon fińskiego producenta. Urządzenie wyposażone w wyświe¬tlacz AMOLED o prze¬kąt¬nej 3,9 cala (854 x 480 pik¬seli) posiada trzy ekrany główne oraz nowy interfejs użytkownika, w którym nawigacja pomiędzy aplikacjami odbywa się poprzez przesunięcie palcem po ekranie (swipe). Obudowa telefonu Nokia N9 jest wykonana z poliwęglanu, który zapewnia doskonałe działanie anteny, a tym samym lepszy zasięg, wysoką jakość głosu. Smartfon można też łatwo powiązać z akcesoriami i udostępniać pliki przy użyciu technologii zbliżeniowej NFC. Ponadto użytkownicy N9 mają dostęp do darmowych map Nokia, nawigacji, sklepu z aplikacjami oraz oferty sklepu Nokia Muzyka.

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3857 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum