Blog BazaTelefonów.pl
 
LG SWIFT 3D zaktualizowany do Androida 2.3 OSy, Telefony 2011-11-30 13:03 przez Wojtek Konopa

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Android pozwoli użytkownikom LG Swift 3D na korzystanie z zaawansowanych opcji obsługi obrazu 3D i materiałów multimedialnych.Rozszerzona właśnie aktualizacja systemu Android 2.3 Gingerbread przygotowana dla LG Swift 3D jest już wprowadzona na rynku europejskim (w tym również polskim) i zawiera nowe funkcje i udoskonalenia.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Komórką kupisz już wszystko w e-commerce Aplikacje 2011-11-30 11:34 przez Wojtek Konopa

Wystartował SkyCashClick – pierwsza masowa metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem. Każdy sklep może łatwo dołączyć nowe rozwiązanie do dotychczasowych sposobów płatności. SkyCashClick to nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki, zapewniający szybkość i wygodę na poziomie Premium SMS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Apps otwiera się na polskich deweloperów aplikacji Aplikacje 2011-11-30 11:05 przez Wojtek Konopa

Od 18 listopada Samsung umożliwia polskim programistom publikację płatnych aplikacji poprzez sklep Samsung Apps dla platformy Android. Jest to duże ułatwienie dla deweloperów aplikacji, który napotykali problemy z udostępnieniem użytkownikom swoich aplikacji poprzez sklep Android Market.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telekonferencje - nowa usługa operatora telefonii HaloNet Operatorzy 2011-11-29 09:03 przez Wojtek Konopa

Firma Tartel Sp. z o.o. wprowadziła nową usługę o nazwie "Telekonferencje HaloNet". Usługa będzie dostępna zarówno dla użytkowników telefonii internetowej HaloNet jak i dla klientów zewnętrznych. System telekonferencyjny HaloNet umożliwia realizację grupowej rozmowy telefonicznej (telekonferencji), w której może uczestniczyć nawet 30 osób jednocześnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange pomaga klientom na Facebooku Operatorzy 2011-11-29 08:07 przez Wojtek Konopa

Od wczoraj klienci Orange mogą wyjaśnić wątpliwości, rozwiązać problem czy kupić usługi również poprzez Facebooka. Na profilu Orange uruchomiona została specjalna zakładka „pomoc Orange”, miejsce gdzie wspierać ich będzie zespół kompetentnych doradców.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kiedy Mikołaj przynosi telefon... Inne 2011-11-28 13:58 przez Wojtek Konopa

Ponad dwie trzecie nastolatków traktuje telefon jako źródło rozrywki i utrzymywania kontaktów towarzyskich - wynika z badania TNS OBOP przeprowadzonego na zlecenie kampanii "Uwaga! Fonoholizm", której inicjatorem jest firma InternetQ Poland . Stanowi on zatem ważne narzędzie w życiu każdego młodego człowieka. W obliczu zbliżającego się okresu mikołajkowo-gwiazdkowego warto się zastanowić, czy nowy model telefonu to dobry prezent dla dziecka pod choinkę, a jeśli tak, to jak znaleźć ten właściwy? Psycholog i medioznawca – eksperci kampanii, radzą, jak rozwiązać ten dylemat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trzy promocje doładowań w Inteligo Operatorzy 2011-11-28 13:46 przez Wojtek Konopa

Od dziś w Inteligo dodatkowe środki za doładowanie telefonu mogą zyskać posiadacze telefonów na kartę w T-Mobile, Play i Plusie. Wystarczy, że doładują telefon z konta Inteligo. Aby skorzystać z którejkolwiek z promocji wystarczy doładować telefon z konta Inteligo – przez Internet, za pomocą serwisu mobilnego lub w bankomacie PKO Banku Polskiego.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WC test: Nokia N9 i iPhone 4S Telefony 2011-11-28 13:19 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere Operatorzy 2011-11-28 10:18 przez Wojtek Konopa

Od 25 listopada w Orange dla Firm jest dostępna nowa oferta Business Everywhere z niższym abonamentem oraz większymi pakietami na transmisję danych, aż do 48 GB miesięcznie. Klienci mogą też skorzystać ze specjalnych ofert z modemem, komputerem lub tabletem w zestawie oraz dodatkowych planów na Internet w telefonie. Uzupełnieniem oferty jest duży wybór usług dodatkowych umożliwiających precyzyjne dopasowanie wybranej opcji do własnych potrzeb.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile na europejskich targach muzycznych „Co Jest Grane” Operatorzy 2011-11-25 14:11 przez Wojtek Konopa

Już w najbliższy weekend (26 i 27 listopada) T-Mobile zaprezentuje swoje muzyczne projekty na Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane”. Targi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Program obfituje w liczne atrakcje. Jedną z nich będzie stoisko T-Mobile Music oraz Electronic Beats, na którym, m.in., będzie można zaopatrzyć się w wejściówki na festiwal.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon Inne, Operatorzy 2011-11-25 13:40 przez Wojtek Konopa

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z planów telefonicznych: Startowy Na Start, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień lub DoMowy Ile Chcesz, mogą również zakupić za symboliczną złotówkę nowoczesny aparat telefoniczny Panasonic lub Swissvoice i zaoszczędzić nawet do 146 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12 miesięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Taxity, najlepsza aplikacja taksówkowa, teraz na BlackBerry Aplikacje 2011-11-25 09:40 przez Wojtek Konopa

Taxity,  bezpłatna aplikacja dla posiadaczy smartfonów - teraz dostępna również dla użytkowników telefonów BlackBerry.I na tym nie koniec. Autorzy aplikacji zapowiadają kolejne wersje na inne platformy.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
6 lat innowacji - kolejne urodziny NaviExpert. GPS 2011-11-24 13:26 przez Wojtek Konopa

Ponad 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników, zaangażowana społeczność reporterów drogowych, współpraca z największymi operatorami sieci komórkowych oraz wiodącymi producentami telefonów –  to bilans sześciu lat działalności NaviExpert na rynku nawigacji mobilnych. W listopadzie 2005 roku, firma NaviExpert zaczynała jako start up i stawiała pierwsze kroki na rynku, wydając 18 listopada premierową wersję nawigacji samochodowej NaviExpert 1.0., która  od momentu powstania przeszła niejedną metamorfozę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GT Black Line - niespotykana trwałość baterii Gadżety, GPS 2011-11-24 13:21 przez Wojtek Konopa

Firma KL TRADE przedstawia nowe baterie do telefonów komórkowych, z prestiżowej linii Black Line. Wydajne litowo-jonowe ogniwa baterii zapewniają niezawodność i trwałość użytkowania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie GPS 2011-11-24 11:45 przez Wojtek Konopa

Producent systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL, specjalnie zaprojektowanego dla telefonów iPhone i tabletów iPad obniżył cenę swojego rozwiązania nawigacyjnego 3 krotnie. MapaMap Travel PL dostępna dotychczas w cenie ponad 29 € oferowana będzie do końca 2011 roku za 9,99 €. Promocja cenowa ma na celu spopularyzowanie tego rozwiązanie nawigacyjnego wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung S5610 - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-11-24 11:36 przez Wojtek Konopa

Samsung S5610 charakteryzuje się prostotą obsługi, klasycznym, stonowanym designem i pakietem funkcjonalności komunikacyjnych. Do trochę skrzypiącej klawiatury łatwo się przyzwyczaić, biorąc pod uwagę jej ergonomię. I wreszcie multimedia – jak na niedrogi telefon dla tradycjonalistów, klasyczny model koreańskiego producenta może pochwalić się świetnym aparatem fotograficznym i nie gorszym playerem audio.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kup bilet w Krakowie! Aplikacje 2011-11-24 08:18 przez Wojtek Konopa

Do Android Marketu trafiła nowa wersja Transportoida, od dziś z menu programu można kupić bilety MPK w Krakowie. Podobnie, jak w przypadku Warszawy, usługę realizujemy we współpracy z firmą mPay, dostępna jest ona dla abonentów sieci Play, Plus i Orange. Do końca tego roku planujemy rozszerzenie sprzedaży biletów na pozostałe miasta obsługiwane przez mPay.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange: Komentarz do decyzji UOKiK Operatorzy 2011-11-24 08:00 przez Wojtek Konopa

Decyzja UOKiK o nałożeniu kary jest bezpodstawna. PTK Centertel nie uczestniczył w żadnej domniemanej zmowie dotyczącej cyfrowej telewizji mobilnej DVB-H. Decyzje biznesowe firma podejmowała zawsze całkowicie samodzielnie. Usługi DVB-H są nieopłacalne z biznesowego punktu widzenia, na co wskazują analizy rynkowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oświadczenie Polkomtel SA w sprawie decyzji UOKiK Operatorzy 2011-11-24 07:52 przez Wojtek Konopa

Polkomtel S.A. nie zgadza się z decyzją UOKIK oraz związaną z nią karą w sprawie rzekomej zmowy na szkodę podmiotu świadczącego usługi w zakresie telewizji mobilnej. Polkomtel nie był uczestnikiem w/w zmowy. Po analizie otrzymanej decyzji Polkomtel S.A., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, skieruje odwołanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plantronics MDA200 - Adapter „plug and play” do UC Gadżety 2011-11-24 07:50 przez Wojtek Konopa

Dzięki nowym produktom, które znalazły się w portfolio Plantronics połączenie “plug and play” w Unified Communications jest realne. Adapter MDA200 sprawia, że urządzenia Plantronics przeznaczone do UC stały się teraz wielofunkcyjne.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Więcej książek dla młodzieży w Karaoke4English Aplikacje 2011-11-23 12:07 przez Wojtek Konopa

W Karaoke4English - aplikacji do nauki angielskiego na smartfony, która umożliwia jednoczesne słuchanie i czytanie tekstów, a także tworzenie ćwiczeń ułatwiających zapamiętywanie nowych słówek – pojawiły się książki dla młodzieży z serii „Polar Fish”, autorstwa Andy Coombs'a.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najnowsza reklama iPada 2 Gadżety 2011-11-23 10:58 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Darmowa aplikacja Nikon iP-PJ dla użytkowników Apple Aplikacje, Fotografia 2011-11-23 10:06 przez Wojtek Konopa

Firma Nikon wprowadziła na rynek bezpłatną aplikację iP-PJ Transfer dedykowaną dla urządzeń z systemem iOS. Oprogramowanie umożliwia wyświetlanie, za pomocą projektora wbudowanego w aparat kompaktowy Nikon COOLPIX S1200pj, materiałów przechowywanych w pamięci iPhone'ów, iPad'ów oraz iPod'ów Touch.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Symantec wprowadza Norton Tablet Security Aplikacje 2011-11-23 10:01 przez Wojtek Konopa

Symantec, producent oprogramowania Norton, poinformowała o wprowadzeniu na rynek programu Norton Tablet Security oraz zaprezentowała uaktualnienia aplikacji Norton Mobile Security, w tym nową funkcję „Scream” (krzyk), która ułatwia znalezienie zgubionego lub skradzionego telefonu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
BlackBerry Bold 9900 – smartfon z klawiaturą Telefony 2011-11-23 08:25 przez Wojtek Konopa

BlackBerry Bold 9900 posiada 2,8 calowy dotykowy ekran, silny procesor i najnowszy system BlackBerry OS 7. Już teraz znajduje się w naszej ofercie dla Firm, a niedługo będzie też dostępny dla Klientów prywatnych.

» więcej
Komentarze: 1
Samsung C3750 - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-11-22 16:41 przez Wojtek Konopa

Samsung C3750, dzięki przemyślanym zabiegom stylistycznym, nie razi cechami charakterystycznymi dla wielu innych tanich komórek. Kompaktowa obudowa, choć w całości plastikowa, może pochwalić się precyzyjnym mechanizmem slidera i stylowym wykończeniem, a ekran o przekątnej 2,4 cala w połączeniu z przyjaznym użytkownikowi interfejsem uprzyjemniają korzystanie z urządzenia. Pakiet aplikacji społecznościowych i komunikacyjnych pozwala na utrzymywanie kontaktu ze znajomymi na kilka sposobów, a funkcje multimedialne, choć z racji ceny okrojone, są wygodne w obsłudze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe możliwości w eClicto Inne 2011-11-22 14:51 przez Wojtek Konopa

E-booki z księgarni eClicto są już dostępne dla użytkowników wszystkich czytników i smartfonów, obsługujących system zabezpieczeń Adobe DRM. To kolejna – po otwarciu na system Android – zmiana w eClicto, umożliwiająca korzystanie z księgarni nowej grupie czytelników.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Electronics uhonorowany 30 nagrodami CES 2012 Innovation Awards Inne 2011-11-22 14:43 przez Wojtek Konopa

Samsung Electronics Co. Ltd., lider rynku wielokrotnie nagradzany za innowacje w dziedzinie elektroniki użytkowej, półprzewodników i telekomunikacji, otrzymał 30 prestiżowych nagród Innovation Awards CES 2012.

 

» więcej
Komentarze: 1
Czym jest DON'T PANIC? - Infografika GPS 2011-11-22 13:49 przez Wojtek Konopa

Współpraca chorwackiego producenta oprogramowania i polskiego dostawcy map owocuje nową aplikacją do nawigacji - DON'T PANIC, dedykowaną na szturmem zdobywające polski rynek smartfony.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Altec Lansing Octiv 650 Gadżety 2011-11-21 16:12 przez Wojtek Konopa

Altec Lansing wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca do iPhone’ów i iPod’ów Touch jest już dostępna na naszym rynku. Najnowszy produkt Altec Lansing stanowi mariaż minimalistycznego designu z wysoką wydajnością dźwięku. Zaprojektowany, by stać się integralną częścią każdego wnętrza, Octiv 650 zapewnia szerokie spektrum dźwięku podczas wyświetlania wideo w trybie pełnoekranowym z iPhone’a lub iPod’a Touch na ekranie telewizora.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zima odjazdowych zniżek – 15% zniżki na sprzęt zimowy dla klientów Plusa Operatorzy 2011-11-21 16:04 przez Wojtek Konopa

Plus rozdaje rabaty na zakup zimowego sprzętu, akcesoriów oraz serwis. Z promocji mogą skorzystać wszyscy amatorzy białego szaleństwa – zarówno nowi jak i obecni klienci sieci. Kupony rabatowe w wysokości 15% można wykorzystać w wybranych sklepach sportowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ruszają nowe promocje we FreeM Operatorzy 2011-11-21 12:47 przez Wojtek Konopa

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, poinformowała, że z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia usług użytkownicy otrzymają dwukrotnie zwiększoną ilość transferu danych. Użytkownicy telefonii FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskają możliwość pełnego, darmowego korzystania ze wszystkich serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 1 MB, co odpowiada np. 60 odsłonom mobilnej wersji Facebooka.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kibicuj razem z Orange i wygrywaj nagrody Operatorzy 2011-11-21 11:54 przez Wojtek Konopa

 

Szczegóły konkursy na www.funklasa.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Marzyciel make.believe wybrany! Czas zrealizować marzenie! Inne 2011-11-21 11:40 przez Wojtek Konopa

Konkurs Marzyciel make.believe dobiegł końca! Z przyjemnością ogłaszamy, że w głosowaniu na 1 z 10 finałowych marzeń bezapelacyjnie wygrało marzenie Kamila Grzesika, zdobywając 1604 głosy.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prezentacja telefonu Samsung Wave 3 Telefony 2011-11-18 15:16 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mariah Carey rozpoczyna sezon świąteczny dla klientów T-Mobile Operatorzy, Technologie 2011-11-18 09:43 przez Wojtek Konopa

Nawiązując do atmosfery Świąt i tradycji wręczania gwiazdkowych prezentów, T-Mobile zorganizował wyjątkowe wydarzenie: Mariah wykonała swoje największe świąteczne przeboje jednocześnie w pięciu europejskich miastach (Krakowie, Frankfurcie, Zagrzebiu, Skopje i Podgoricy) przed tysiącami oczarowanych przechodniów. Było to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii holograficznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Genius GHP-220X Gadżety 2011-11-17 15:43 przez Wojtek Konopa

GHP-220X to nowe, dokanałowe słuchawki w ofercie firmy Genius. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a dzięki izolacji szumów z otoczenia powinny zadowolić posiadaczy iPodów, iPhone’ów lub innych, przenośnych odtwarzaczy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG Electronics nagrodzone 12 nagrodami CES Innovations 2012 Inne 2011-11-17 13:22 przez Wojtek Konopa

Firma LG Electronics otrzymała 12 prestiżowych nagród International CES Innovations 2012, w tym nagrodę dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii dużego sprzętu AGD - trzydrzwiowej lodówki LFX31935 typu french door o dużej pojemności. W lodówce zastosowano unikatową technologię LG Blast Chiller, która umożliwia niezwykle szybkie chłodzenie napojów. Wyróżnienia te po raz kolejny potwierdziły, że LG Electronics stale umacnia swoją pozycję jako jednego z największych innowatorów w branży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polscy programiści mogą już korzystac z technologii rozpoznawania mowy Nuance Communications. Aplikacje, Technologie 2011-11-17 13:12 przez Wojtek Konopa

Firma Nuance Communications ogłosiła, że zasięg programu partnerskiego NDEV Mobile firmy Nuance dla producentów rozwiązań mobilnych, poszerzył się o kolejne kraje europejskie: Danię, Portugalię i Polskę. Dzięki dostępności platformy deweloperskiej programiści i producenci oprogramowania z tych krajów zyskali możliwość wykorzystania funkcjonalności rozpoznawania mowy przy rozwijaniu własnych aplikacji głosowych na najpopularniejsze systemy iOS, Android, Windows Phone7, w oparciu o wiodącą dostępną na rynku technologię i pakiet Dragon Mobile SDK.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
G-Form Extreme Sleeve Gadżety 2011-11-17 11:30 przez Wojtek Konopa

Pokrowiec G-Form Extreme Sleeve wydaje się bardzo skutecznie chronić tablet przed zniszczeniem. Popatrzcie na ekstremalne testy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Steve Jobsa - polski przekład biografii genialnego wizjonera już w księgarniach Inne 2011-11-17 10:44 przez Wojtek Konopa

Opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z Jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na wywiadach z ponad setką osób: członkami rodziny, przyjaciółmi, przeciwnikami, konkurentami i kolegami Jobsa, Walter Isaacson spisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego wykraczająca poza wszelkie schematy pasja i perfekcjonizm zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i publikacje cyfrowe.

» więcej
Komentarze: 1
Chmura szansą dla polskich startupów Internet, Technologie 2011-11-17 10:18 przez Wojtek Konopa

Projekt internetowy w pierwszym roku rozwoju pochłania dziesiątki tysięcy złotych. Startupowców nie stać na inwestycje w drogi sprzęt serwerowy, a intensywne prace przy projekcie wymagają dużej wydajności i niezawodności rozwiązań. Jak pogodzić duże wymagania sprzętowe z brakami w portfelu? Można skorzystać z potencjału chmury obliczeniowej. Rozwiązanie e24cloud będą mogli sprawdzić uczestnicy najbliższego warszawskiego Startup Weekend.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Testy LTE w kolejnych miastach Polski Operatorzy, Technologie 2011-11-17 10:11 przez Wojtek Konopa

Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Płock, Sosnowiec, Zabrze – to kolejne miasta, w których Plus umożliwił testowanie szybkiego internetu w technologii LTE. W Krakowie i w Toruniu pojawiły się dodatkowe punkty objęte testami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Hyperion ma rekordowe wyniki i zapowiada wprowadzenie nowych modeli tabletów Inne 2011-11-17 10:01 przez Wojtek Konopa

Katowicka firma Hyperion S.A. z sukcesem zakończyła kolejny kwartał 2011 roku. – Nasza nowa strategia, przygotowana i wdrażana przy pomocy głównego akcjonariusza – spółki MNI S.A. – przynosi zapowiadane efekty. Hyperion rośnie szybko bijąc kolejne rekordy wyników finansowych - mówi Robert Kwiatkowski, prezes Hyperion S.A.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poszukiwanie najstarszej nawigacji GPS 2011-11-16 14:59 przez Wojtek Konopa

Firma Mio Technology, producent nawigacji GPS, chce odnaleźć najstarszą w Polsce, działającą nawigację GPS. Akcja, w której nagrodą jest wymiana urządzenia na nowe, prowadzona jest w związku z wprowadzeniem nowej usługi bezterminowej aktualizacji map (LMU – lifetime map update). Urządzenia można zgłaszać na stronie www.facebook.com/MioPolska . Poszukiwania potrwają do końca listopada 2011 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Qualcomm prezentuje aplikację Snapdragon GameCommand Aplikacje 2011-11-16 14:44 przez Wojtek Konopa

Qualcomm Incorporated ogłosił dzisiaj ekspansję stworzonego przez siebie zestawu gier - Snapdragon GamePack oraz uruchomienie nowej aplikacji - Snapdragon GameCommand. W ten sposób zwiększona zostanie dostępność najlepszej, właściwej konsolom do gier jakości oraz ilość popularnych tytułów dostępnych dla urządzeń mobilnych wyposażonych w procesory Snapdragon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Doładuj telefon z mPay, a otrzymasz 100% kwoty doładowania gratis Inne 2011-11-16 14:24 przez Wojtek Konopa

Od 15-go listopada br. mPay we współpracy z MasterCard wprowadza nową atrakcyjną promocję dla swoich użytkowników. Oferta dotyczy doładowań telefonu komórkowego przez mPay w dowolnej sieci (Plus, Orange, Play, T-Mobile). Płacąc mobilnie za doładowania GSM kartą MasterCard/Maestro zyskasz drugie tyle gratis.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Start bloga Just Mobile Inne 2011-11-16 13:06 przez Wojtek Konopa

Just Mobile uruchomiło swojego oficjalnego bloga. Stworzony on został w ramach prowadzonego przez firmę projektu płatności mobilnych Zapłać To. Głównym założeniem przy jego powstawaniu było zbudowanie platformy edukacyjno-informacyjnej dla wszystkich, którzy poszukują wiadomości na temat skutecznego promowania swoich usług oraz zarabiania poprzez SMS-y.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trzy nowe zestawy Play Online na Kartę Operatorzy 2011-11-16 09:43 przez Wojtek Konopa

W dniu 16.11.2011r. Play wprowadza do oferty 3 nowe Zestawy Play Online na Kartę z modemem: Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem, Zestaw Internet na Rok II z modemem Huawei E173U-2 oraz Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem 4G Huawei E353U-2.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świąteczny Polak – rodzinny i nowoczesny. Wyniki badania Microsoft przeprowadzonego w 12 krajach, w tym Polsce Inne 2011-11-16 09:35 przez Wojtek Konopa

Polacy są rodzinni, jednak w nadchodzące święta Bożego Narodzenia ponad jedna trzecia z nas nie będzie w stanie się spotkać. Dlatego życzenia będziemy sobie składać głównie poprzez smsy i w trakcie rozmów telefonicznych, co dotyczy zarówno ludzi młodych, jak i tych po sześćdziesiątce. W kwestii prezentów jesteśmy bardziej nowocześni od przeciętnego mieszkańca Unii Europejskiej i Rosji – najbardziej pożądanymi przez Polaków prezentami są gadżety technologiczne - smartfony, komputery i tablety.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama HTC Rezound with Beats Audio Telefony 2011-11-16 09:23 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezterminowa aktualizacja map od Mio GPS 2011-11-16 09:21 przez Wojtek Konopa

Firma Mio Technology wprowadziła specjalną ofertę nawigacji samochodowych. Urządzenia z najnowszej serii Spirit, modele  680, 685 i 687 od teraz są dostępne także w wersji Lifetime Map Update (LMU) – z możliwością bezterminowej aktualizacji map. Różnice w cenie pomiędzy nawigacjami standardowymi a LMU są niewielkie: zaczynają się od 40 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Daj się zaskoczyć magii tych Świąt Operatorzy 2011-11-16 08:20 przez Wojtek Konopa

T-Mobile rozpoczyna czas świątecznych promocji oferując klientom w prezencie możliwość wysyłania nielimitowanych SMSów i MMSów do wszystkich użytkowników T-Mobile w kraju i na świecie, przebojowe gry, jak również smartfony w atrakcyjnych cenach z dostępem do Internetu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowoczesność, elastyczność i bezpieczeństwo - to cechy nowych usług TK Telekom Technologie 2011-11-16 08:12 przez Wojtek Konopa

TK Telekom rozszerza ofertę o Cloud Computing. Usługa ta polega na  kompleksowej, zewnętrznej obsłudze środowiska IT firmy klienta. Chmura daje możliwość korzystania z najnowszego oprogramowania, serwerów, pamięci masowych, mocy obliczeniowej i rozbudowanych aplikacji bez potrzeby rozbudowy infrastruktury informatycznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mix w T-Mobile rozdaje prezenty Operatorzy 2011-11-15 14:39 przez Wojtek Konopa

16 listopada starują świąteczne promocje w Mix w T-Mobile. Klienci, którzy wybiorą ofertę Mix na liczbę doładowań otrzymają co miesiąc w prezencie pakiet 100 SMSów wymiennych na MMSy do wszystkich użytkowników sieci komórkowych w kraju oraz dodatkowo usługę blueconnect max aby bez obaw surfować po Internecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WP.tv jest już dostępna w aplikacjach na urządzenia przenośne z systemami Android oraz iOS. Aplikacje 2011-11-15 10:00 przez Wojtek Konopa

WP.tv, najczęściej oglądana telewizja internetowa w Polsce, jest już dostępna w aplikacjach na najpopularniejsze systemy mobilne – Android oraz iOS. Od teraz posiadacze telefonów z tymi systemami mają stały, bezpłatny i wygodny dostęp do tysięcy materiałów z platformy telewizyjnej WP.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świąteczne prezenty za doładowania Operatorzy 2011-11-15 08:26 przez Wojtek Konopa

Orange rusza ze świąteczną promocją doładowań dla klientów ofert na kartę i Zetafona. Operator zdecydował się na powtórkę pomysłu z ubiegłego roku, czyli "Dawanie prezentów cieszy podwójnie". Nie będzie to jednak kalka jeden do jednego, bo w tym roku nagrody są lepsze. W promocji premiowane prezentem jest każde doładowanie, a nagrodę można przekazać innej osobie. Wtedy Orange ją podwoi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia C2-02 w ofercie Play Telefony 2011-11-15 08:21 przez Wojtek Konopa

Od dziś, Play wprowadza  do oferty podstawowej nowy model telefonu - Nokia C2-02.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Avocado – wyjątkowa usługa bankowa tylko dla klientów Plusa Inne, Operatorzy 2011-11-14 17:07 przez Wojtek Konopa

Od dziś można korzystać z prostej i wygodnej usługi bankowej i jeszcze mieć za to niższe rachunki za telefon. Avocado to specjalne konto Banku Zachodniego WBK z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, które można założyć w większości placówek sieci Plus.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich klientów T-Mobile Operatorzy 2011-11-14 15:55 przez Wojtek Konopa

16 listopada startują świąteczne promocje w T-Mobile. Dla wszystkich klientów podpisujących nowe oraz przedłużających obecne umowy T-Mobile przygotował specjalny prezent. W ramach świątecznych promocji w ofertach z telefonami klienci otrzymają nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich użytkowników T-Mobile w kraju i na świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gigantyczny smartfon z Windows Phone Telefony 2011-11-14 14:54 przez Wojtek Konopa

Wideo prezentujące skrót jednej z akcji promocyjnych Widnows Phone, która odbyła się w Nowym Jorku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Huawei Honor na wideo Telefony 2011-11-14 14:31 przez Wojtek Konopa

Poniższe wideo prezentuje smartfona Huawei Honor. Model ten działa pod kontrolą Androida w wersji 2.3.5. Wyposażono go w 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FWVGA oraz pojemną baterię (1900 MAh), która zgodnie z deklaracjami producenta ma pozwolić na 3 dni działania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Idealny prezent na święta, laptop z grą w prezencie Operatorzy 2011-11-14 10:52 przez Wojtek Konopa

T-Mobile rozpoczyna czas świątecznych promocji od wprowadzenia do oferty 15 listopada br. laptopa Acer Aspire 5755G wraz z modemem oraz grą w prezencie. Klienci do wyboru będą mieli jedną z dwóch przebojowych gier FIFA 12 lub The Sims 3.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Looxcie LX2 Bluetooth - Mikrokamera w słuchawce na ucho Gadżety 2011-11-14 10:09 przez Wojtek Konopa

Bezprzewodowa minikamera wideo Looxcie LX2 Bluetooth przeznaczona do noszenia na uchu jest już dostępna w Polsce w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), importera tej marki na naszym rynku. Looxcie jest uznanym i wielokrotnie nagradzanym, innowacyjnym amerykańskim producentem przenośnego sprzętu wideo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia N9 - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-11-10 13:00 przez Wojtek Konopa

Nokia N9 to designerska perełka na tle wielu podobnych do siebie smartfonów. Jej minimalistyczne, lecz ergonomiczne wzornictwo idzie w parze z nietypowym, ale wygodnym interfejsem wyświetlanym na ostrym, kontrastowym ekranie. Mocnymi stronami tego modelu są aparat fotograficzny i odtwarzacz muzyczny, Nokia N9 nie zawiedzie osób lubiących surfować po Internecie niezależnie od miejsca. Mimo paru ograniczeń wynikających z konstrukcji urządzenia, możemy je śmiało polecić osobom szukającym oryginalnego, multimedialnego smartfonu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zagrożenia października wg Kaspersky Lab Inne 2011-11-10 12:52 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab przedstawia październikowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w internecie. Do raportu wykorzystano dane zebrane z komputerów, na których zainstalowano oprogramowanie firmy Kaspersky Lab.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
RSS4English – nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w Polsce Aplikacje 2011-11-10 11:53 przez Wojtek Konopa

Aplikacja do nauki angielskiego RSS4English, stworzona przez firmę Brainglass, stała się najchętniej pobieraną i aktualizowaną do wersji płatnej aplikacją edukacyjną na telefony z systemem iOS w Polsce – wynika z danych Apple App Store.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Platforma sklepowa iStore.pl wdraża płatności z nowym kontem PayU Inne, Internet 2011-11-10 10:22 przez Wojtek Konopa

Platforma sklepowa iStore.pl jako pierwsza rozpoczęła sukcesywnie wprowadzać u wszystkich swoich klientów konto PayU, czyli nowe narzędzie do płatności internetowych. Dzięki temu kupujący mogą już dziś robić zakupy bez wypełniania formularzy na stronie e-sklepu już w prawie pięciuset miejscach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zestaw rozwiązań Alcatel-Lucent OpenTouch już w sprzedaży Technologie 2011-11-10 10:10 przez Wojtek Konopa

Alcatel-Lucent poinformował o dostępności pierwszych korporacyjnych rozwiązań komunikacyjnych z nowej serii OpenTouch. Seria rozwiązań OpenTouch jest oparta na architekturze konwergentnej telekomunikacji korporacyjnej wykorzystującej najlepsze w swoich kategoriach rozwiązania i technologie Alcatela-Lucenta, w tym OmniPCX Enterprise i Genesys SIP.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
emporiaELEGANCEplus już w sprzedaży Telefony 2011-11-09 12:20 przez Wojtek Konopa

Od początku listopada w salonach sieci T-Mobile oraz w sklepie internetowym www.emporiasklep.pl można kupić telefon emporiaELEGANCEplus. Nowy model telefonu komórkowego emporiaELEGANCEplus wyróżnia się kilkoma dodatkami. Ten prosty w użyciu telefon to kontynuacja popularnego wśród ceniących atrakcyjne wzornictwo konsumentów modelu ELEGANCE.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Internet w telefonie Orange bez obaw o rachunek Internet, Operatorzy 2011-11-09 11:32 przez Wojtek Konopa

Od 9 listopada w planach taryfowych z abonamentem, można skorzystać z nowego pakietu na nielimitowany internet w telefonie za 9 zł miesięcznie. W pakiecie klienci dostaną co miesiąc 300 MB na transmisję danych, a po ich zużyciu będą mogli łączyć się z internetem bez opłat, ale ze zmniejszoną prędkością. Chcący korzystać z dalszego dostępu z pełną prędkością mogą dokupić kolejne pakiety lub zamówić większy, nawet do 5 GB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stwórz 5 aplikacji i wygraj telefon z Windows Phone Aplikacje, Inne 2011-11-09 10:48 przez Wojtek Konopa

Jeśli jesteś twórcą aplikacji, masz szansę na zdobycie Windows Phone! Portale CodeGuru.pl i WSS.pl organizują akcję, w której do wygrania są telefony - wystarczy stworzyć 5 aplikacji, opublikować je w Marketplace i zgłosić to w specjalnym formularzu na stronie  www.codeguru.pl. Autorzy aplikacji, które spełnią wymogi regulaminu akcji, otrzymają Windows Phone na własność.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PayU z nowym kontem do płatności internetowych Inne 2011-11-09 10:41 przez Wojtek Konopa

Lider płatności internetowych w Polsce uruchamia właśnie nowe narzędzie do płacenia za zakupy online. Jest to usługa, która nie była dotychczas dostępna dla polskich internautów. Nowa metoda ma wpłynąć na znaczne zwiększenie szybkości i komfortu dokonywania płatności internetowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Goclever TAB R73 i TAB R93 - styl i funkcjonalność Gadżety 2011-11-08 13:33 przez Wojtek Konopa

Goclever wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele tabletów: TAB R73 oraz TAB R93. Oba urządzenia wyposażono w dotykowy ekran pojemnościowy multi touch (7” 800x480 w R73 i 9” 1280x800 w R93), procesor Cortex A8 1GHz i system operacyjny Android 2.3.1. Tablety o nowoczesnym designie wykonano z materiałów najwyższej jakości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe telefony w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2011-11-08 12:27 przez Wojtek Konopa

Od 8 listopada w ofercie Play znajdą się telefony Sony Ericsson Arc S i Emporia Telme C135.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
BEZPŁATNA APLIKACJA IOMEGA LINK Aplikacje 2011-11-08 12:06 przez Wojtek Konopa

Wystarczy pobrać Iomega Link ze sklepu Apple iTunes na iPhone’a, iPada lub iPoda Touch, by mieć stały dostęp do zdjęć, muzyki i filmów zgromadzonych na dyskach sieciowych Iomega.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aktualizacja DON’T PANIC dla iPhone’a GPS 2011-11-08 10:46 przez Wojtek Konopa

Firma Mireo udostępniła aktualizację swojej aplikacji do nawigacji na iPhone’a – DON’T PANIC. Najnowsza wersja 4.42 zawiera m.in. nowe funkcje nawigacji głosowej, zestawy map, zmodyfikowany interfejs i obsługę Foursquare.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Orange 30 minut rozmowy do wszystkich w cenie dwóch Operatorzy 2011-11-07 13:52 przez Wojtek Konopa

Od 7 listopada klienci kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę w ofertach abonamentowych i mix – Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange, otrzymają w promocji świątecznej usługę „Zatrzymaj Czas do Wszystkich”. Korzystając z niej, za połączenie do dowolnej sieci, trwające do 30 minut zapłacą tylko tyle, ile za pierwsze dwie minuty połączenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Platforma view2surf dla operatorów komórkowych Technologie 2011-11-07 12:38 przez Wojtek Konopa

Technologiczna spółka Moben zaprezentowała komercyjną platformę do zarządzania mobilnym przesyłem danych przeznaczoną dla rynku telekomunikacyjnego w kraju i na świecie, umożliwiająca emisję reklam operatorskich.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus udostępnia Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik Aplikacje, Operatorzy 2011-11-07 12:32 przez Wojtek Konopa

„Centrum Nauki Kopernik mam w małym palcu!” – to, co wydawało się dla wielu tysięcy zwiedzających Centrum Nauki Kopernik nie do opanowania, teraz jest bajecznie proste, a wszystko to dzięki Interaktywnemu Przewodnikowi po Centrum Nauki Kopernik, mobilnej aplikacji opracowanej przez Plusa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama HTC Rezound z Beats Audio Telefony 2011-11-04 15:06 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe tablety Motoroli na wideo - Xoom2 & Xoom2 Media Edition Gadżety 2011-11-04 15:03 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy Y w T-mobile Telefony 2011-11-04 12:22 przez Wojtek Konopa

Samsung Galaxy Y (S5360) zapewni szybki internet i bezproblemowy dostęp do serwisów społecznościowych i komunikatorów. Już teraz znajduje się on w ofercie T-mobile Mix, a niedługo pojawi się w też w ofercie abonenckiej dla Klientów Indywidualnych i Biznesowych.

» więcej
Komentarze: 1
RSS4English – czytaj wiadomości z kanałów RSS i ucz się angielskiego Aplikacje 2011-11-04 11:30 przez Wojtek Konopa

Brainglass poinformował o udostępnieniu aplikacji do nauki angielskiego RSS4English w Android Market i Apple App Store. Dzięki RSS4English możemy doskonalić swoją znajomość angielskiego w każdej wolnej chwili - czytają codziennie aktualizowane wiadomości z anglojęzycznych kanałów RSS i tworząc spersonalizowane ćwiczenia, które ułatwią nam zapamiętanie nowych słów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy SAMSUNG w Play Telefony 2011-11-04 09:02 przez Wojtek Konopa

Od dziś Play wprowadza do oferty podstawowej nowy model - Samsung C6712.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pomóż spełnić marzenie Inne 2011-11-03 15:41 przez Wojtek Konopa

Zagłosuj na 1 z 10 finałowych marzeń i wygraj smartfon Xperia arc S! Pomożemy zrealizować to marzenie, które otrzyma najwięcej głosów. Dzisiaj rozpoczyna się drugi etap konkursu Marzyciel make.believe, ogłoszonego z okazji 10-lecia Sony Ericsson.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bilety lotnicze w smartfonie Aplikacje 2011-11-03 15:01 przez Wojtek Konopa

Czołowa polska firma tworząca oprogramowanie na urządzenia mobilne - Petra Systems, przygotowała aplikację do zakupu biletów lotniczych przez telefony nowej generacji. Korzystać z niej mogą użytkownicy smartfonów z systemem Android oraz iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przeciwdziałanie kradzieżom kabli telekomunikacyjnych Inne 2011-11-03 10:23 przez Wojtek Konopa

Urząd Komunikacji Elektronicznej, wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku w zakresie zapewnienia niezawodności działania usług telekomunikacyjnych, przygotowuje plan działań mających na celu wsparcie prowadzonych przez operatorów telekomunikacyjnych aktywności w zakresie wyeliminowania problemów wynikających z kradzieży kabli telekomunikacyjnych w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocje doładowań PLAY FRESH w 5 bankach! Operatorzy 2011-11-03 10:01 przez Wojtek Konopa

Akcja trwa 2 tygodnie (31.10.2011 – 13.11.2011). Promocje skierowane są do posiadaczy Play Fresh którzy jednocześnie korzystają z doładowań telefonów poprzez system transakcyjny Multibanku lub Deutsche Banku. Aby wziąć udział w promocji należy w czasie trwania akcji doładować telefon kwotą minimum 50 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Orange klienci mają lepiej Operatorzy 2011-11-03 09:54 przez Wojtek Konopa

Dziś w telewizji, prasie, internecie oraz na bilbordach wystartowała kampania „w Orange zależy nam, żeby nasi klienci mieli lepiej”. Przez cały listopad klienci będą mogli dowiedzieć się jak łatwiej i wygodniej korzystać z oferty Orange dzięki usługom: forum pomocy technicznej, powiedz ile oraz wirtualny doradca.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nagraj krótki film i weź udział w reklamie T-Mobile Inne, Operatorzy 2011-11-03 09:35 przez Wojtek Konopa

T-Mobile zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na najlepszy film, w którym kibice dzielą się swoją pasją i zachęcają do oglądania meczów T Mobile Ekstraklasy. Na zwycięzców czekają nagrody oraz udział w nagraniu profesjonalnego spotu promującego rozgrywki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
10 zł więcej dla klientów Inteligo i Orange Inne, Operatorzy 2011-11-02 13:55 przez Wojtek Konopa

Klienci Inteligo, którzy mają telefon na kartę w Orange i doładują go ze swojego konta mogą zyskać dodatkowe 10 zł doładowania. Aby skorzystać z promocji wystarczy doładować telefon Orange z konta Inteligo lub w bankomacie PKO Banku Polskiego kwotą 50 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy wydajny tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121 Gadżety 2011-11-02 13:04 przez Wojtek Konopa

Do rodziny tabletów sygnowanych logo ASUS dołącza ASUS Eee Slate B121. Jest to najmocniejszy tablet dostępny na rynku oraz doskonałe narzędzie biznesowe. Urządzenie zostało stworzone z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych - małych firm, punktów sprzedaży, działów finansów i bankowości, edukacji, usług medycznych i wielu innych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TP udostępni studentom Politechniki Warszawskiej sieć LTE do testów Operatorzy, Technologie 2011-11-02 12:43 przez Wojtek Konopa

Telekomunikacja Polska, wspólnie z Huawei, udostępni studentom Politechniki Warszawskiej sieć Long Term Evolution (LTE) do konstruowania nowoczesnych usług bazujących w pełni na technologii IP. Firmy podpisały umowę o prowadzeniu wspólnych badań i wymianie doświadczeń.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lokter – geolokalizacja to przyszłość Aplikacje 2011-11-02 12:12 przez Wojtek Konopa

Serwis geolokalizacyjny Lokter.pl tworzy mobilne gry miejskie z aplikacją na smartphona. Aplikacja dostępna jest na platformie Android oraz iPhone. Za pomocą GPS użytkownik lokalizowany jest w pobliżu miejsca, w którym się znajduje. Daje to możliwość dokonania czekinu tj. wirtualnych odwiedzin.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ponad 6 milionów e-faktur dostarczonych przez PTC Operatorzy 2011-11-02 11:14 przez Wojtek Konopa

Polska Telefonia Cyfrowa stale promuje wśród klientów zamianę faktury papierowej na elektroniczną, m.in., oferując dodatkowe minuty oraz organizując bezpłatne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Już kilkaset tysięcy klientów korzysta z elektronicznej wersji dokumentów, a liczba e-faktur dostarczonych w tym roku przekroczyła 6 milionów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum