Blog BazaTelefonów.pl
 

Darmowy Internet Play + super tablet dla klientów mBank

Operatorzy 2011-12-05 11:09

Internet mobilny w sieci 4G Play oraz eKonto za 0 zł w mBanku w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów banku, a usługi można wygodnie zamówić on-line. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.

mBank jako pierwszy w Polsce oferuje rachunek osobisty z mobilnym internetem w pakiecie. W ten sposób zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku mobilnym. Klienci, którzy wybiorą usługę, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatnym kontem, ale i internetem za darmo w Play nawet przez cały okres trwania umowy. PLAY z mBankiem uzupełniły ofertę o możliwość zakupu najpopularniejszych na rynku tabletów iPad 2 i Samsung Galaxy Tab 10.1.

Aby za internet nie zapłacić nawet przez 12 miesięcy wystarczy korzystać z usług i produktów banku. W przypadku nowych klientów oznacza to, że przy zachowaniu aktywności, z darmowego internetu można korzystać przez cały okres trwania umowy. Z kolei dotychczasowi klienci banku mogą w prosty sposób uniknąć opłaty za usługę w ciągu pierwszych miesięcy umowy, a następnie korzystać z rabatu, dzięki któremu miesięczny koszt pakietu będzie jeszcze niższy.

Szczegóły oferty:

Oferta dla nowych klientów:

Oferta dla dotychczasowych klientów:

Wraz ze startem oferty rusza kampania reklamowa w telewizji, internecie i billboardach. Kreacje reklamowe utrzymane są w stylu ostatnich działań promocyjnych banku, opartych na wizerunku trójki znanych już klientom mBanku bohaterów, obalających finansowe mity.

Źródło: Play

Wojtek Konopa, wyświetlono 3788 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum