Blog BazaTelefonów.pl
 

KRYSTALICZNY DŹWIĘK: CREATIVE HN-900 Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW

Gadżety 2011-12-09 11:57

Ogranicz hałas z zewnątrz, prowadź komfortowo rozmowy telefoniczne i ciesz się krystalicznym dźwiękiem. A to dzięki słuchawkom z funkcją redukcji szumów Creative HN-900, która redukuje  poziom zbędnych dźwięków o blisko  85 proc.  

Firma PowerSales International, wyłączny autoryzowany przedstawiciel firmy Creative wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy Creative HN-900 skutecznie tłumiący hałas z zewnątrz i zapewniający krystalicznie czysty dźwięk w każdych warunkach. Dzięki funkcji redukcji szumów poziom zbędnych dźwięków został zredukowany o prawie 85 proc.  Mikrofony wbudowane w muszlach słuchawki wykrywają odgłosy otoczenia i odbijają je, wykorzystując przeciwne fale dźwiękowe i  skutecznie tłumiąc odgłosy otoczenia. Precyzyjnie dostrojone przez profesjonalnych akustyków czterdziestomilimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają doskonałą jakośd odtwarzanej muzyki lub innej rozrywki.

Słuchawki Creative HN-900 posiadają również wbudowany mikrofon do komunikacji głosowej przez iPhone'a. Dołączony do słuchawek kabel wyposażony jest w pozłacane wtyczki kompatybilne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod oraz odtwarzaczami muzycznymi ZEN. Jeżeli chcemy uruchomid funkcję redukcji szumów i odpocząd, wystarczy odłączyd kabel od słuchawek. Dodatkowo, słuchawki można użytkowad po wyczerpaniu baterii - tryb bierny słuchawek Creative HN-900 pozwala cieszyd się muzyką, nawet jeśli zapomnimy zabrad dodatkowe baterie.  

Sugerowane cena detaliczna brutto wynosi 449  PLN.

Źródło: Creative

Wojtek Konopa, wyświetlono 3861 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum