Blog BazaTelefonów.pl
 

Listonic i empik.com rozdają rabaty

Aplikacje, Inne 2011-12-14 13:08

Listonic wprowadza 20% rabatu na produkty z empik.com. Listonic – mobilna lista zakupów – umożliwia tańsze zakupy produktów z empik.com w telefonie.

W aplikacji można skorzystać z rabatu na 30 najpopularniejszych produktów ze sklepu empik.com. Muzykę, książki oraz filmy z TOP 50 można kupić taniej wykorzystując kod rabatowy generowany przez aplikację w telefonie.

Listonic wprowadził nową usługę w aplikacji mobilnej. Najlepsze oferty empik.com można przeglądać w ten sam sposób, co gazetki promocyjne sklepów. Po wejściu w oferty widok podzielony jest na książki, muzykę oraz filmy. Rewolucyjną zmianą jest możliwość zamówienia z rabatem najpopularniejszych propozycji ze sklepu internetowego w telefonie.

Empik.com jest w czołówce najczęściej odwiedzanych witryn e-commerce w Polsce. Jest także liderem dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki. Oferuje najpełniejszy wybór książek, płyt z muzyką, filmów, gier, zabawek, perfum, elektroniki oraz gadżetów. Dla milionów klientów rocznie empik.com jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi. Dzięki Listonic dociera do klientów także kanałem mobilnym, dodatkowo proponując specjalne rabaty na wybrane produkty!

Informacje na ten temat znajdują się także na stronie empik.com

Źródło: Listonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 4063 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum