Blog BazaTelefonów.pl
 

Świąteczna promocja: nawet 150 złotych w prezencie

Operatorzy 2011-12-15 09:16

T-Mobile na kartę na zakończenie roku przygotowało dla swoich klientów korzystających z dodatkowych usług specjalną promocję, w której klient będzie mógł otrzymać nawet 150 złotych w prezencie. Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy w okresie od 13 do 31 grudnia br. będą korzystali przynajmniej przez jeden dzień z dowolnej z wymienionych usług: Pakiet 1500 minut, blueconnect max, Wszędzie rozmawiaj.

Promocja polega na podwojeniu drugiego doładowania klientowi, który w wyżej wymienionym okresie doładuje swoje konto dwa razy kwotami nie mniejszymi niż 25 złotych. Promocyjne doładowanie zasili konto klienta po Nowym Roku i będzie mogło być wykorzystane na dowolne usługi.

  • Pakiet 1500 minut - za jedyne 9 złotych klient uzyskuje 1500 minut, które może wykorzystać w kraju na połączenia z numerami T-Mobile oraz stacjonarnymi.
  • blueconnect max - usługa dostępu do Internetu bez obawy o dodatkowe koszty. Klient za 9,08 złotych otrzymuje na 30 dni pakiet 100 MB, po jego przekroczeniu prędkość łącza zostaje zmniejszona i klient nie płaci za dodatkowy transfer danych.
  • Wszędzie rozmawiaj - pakiet 30 minut w cenie krajowej do wykorzystania praktycznie w całej Europie przez 14 dni za jedyne 9 złotych.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3477 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum