Blog BazaTelefonów.pl
 

Fejsbukowicze łączcie się i zagrajcie z Allegro dla WOŚP

Inne 2011-12-23 14:33

Już po raz dwunasty Allegro wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od początku grudnia aż do 14 lutego, na specjalnie przygotowanym serwisie, potrwają aukcje charytatywne na rzecz akcji. Największa platforma handlowa w Polsce mobilizuje do wsparcia WOŚP także swoich licznych fanów na Facebooku. Zachęcać do tego ma hymn orkiestry wykonany w zupełnie nowej aranżacji.

Podczas zeszłorocznego, XIX, finału WOŚP internauci wystawili na charytatywnej platformie 138 596 ofert i zebrali kwotę 3 623 683 PLN. Każdy ma szansę przyczynić się do tego, by tym razem rekord został po raz kolejny pobity!

Do zbiórki pieniędzy dla WOŚP można przyłączyć się poprzez bezpłatne wystawienie własnej aukcji lub zakup dowolnego przedmiotu od innego użytkownika. Wesprzeć akcję można także zachęcając do tego typu działań znajomych na Facebooku.

W tym celu Allegro przygotowało dedykowaną WOŚP aplikację „Co jest grane”. Całość wykonania można posłuchać i obejrzeć także na YouTube. Hymn WOŚP został tym razem zagrany nie na trąbkach, ale na szklankach, butelkach, grzebieniach i innych przydatnych w biurze sprzętach.

Aukcje dla WOŚP to doskonała okazja do nabycia wielu ciekawych przedmiotów ofiarowanych bardzo często przez znane osoby.

 - Każdy, kto kupi jakiś przedmiot na aukcji charytatywnej WOŚP otrzyma od nas  specjalnie przygotowany na tę okazję certyfikat– mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro i zachęca do licytowania.

W gronie wspierających WOŚP jest m.in. silna reprezentacja polskich sportowców, takich jak np. Tomasz Adamek, Jerzy Dudek czy Marcin Gortat. Unikatowe przedmioty do wylicytowania znajdą również miłośnicy muzyki, np. fani zespołu Enej, a także osoby zainteresowane marynarką wojenną.

Aukcje charytatywne może wystawić każda osoba, jak i firma. Na pewno zdecyduje się na to spółka PayU, która jednocześnie dba o bezpieczny przebieg wszystkich transakcji na aukcjach WOŚP.

Więcej informacji: www.aukcje.wosp.org.pl

Źródło: PayU

Wojtek Konopa, wyświetlono 3575 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum