Blog BazaTelefonów.pl
 
AutoMapa udostępnia nowe dane o korkach GPS 2012-01-31 14:10 przez Wojtek Konopa

Od wielu lat AutoMapa udostępnia użytkownikom nawigacji, które nie są wyposażone w możliwość połączenia z siecią dane SmartRoutes, będące statystycznym obrazem ruchu drogowego w Polsce. Dzięki SmartRoutes, urządzenia z AutoMapą dysponują prognozami dopasowanymi do pory dnia, dnia tygodnia oraz dnia miesiąca i umożliwiają sprawniejsze pokonanie korków i innych utrudnień drogowych bez dostępu urządzenia do Internetu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilvi rozszerza powierzchnię reklamową Inne 2012-01-31 13:36 przez Wojtek Konopa

Mobilvi, pierwsza polska sieć reklamy w mobilnym internecie rozbudowuje zasięg i oferuje kolejne miejsca na reklamę w czterech popularnych aplikacjach mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Superpuchar w kolorze Magenta Inne, Operatorzy 2012-01-31 12:45 przez Wojtek Konopa

T-Mobile został Sponsorem Wyłącznym meczu o Superpuchar. W spotkaniu, będącym jednocześnie piłkarskim otwarciem Stadionu Narodowego w Warszawie, zmierzą się: aktualny Mistrz Polski, Wisła Kraków i zdobywca Pucharu Polski, Legia Warszawa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe Sony Ericssony w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-01-31 10:35 przez Wojtek Konopa

Od dziś do oferty podstawowej Play wprowadza telefony Sony Ericsson Live with Walkman oraz Sony Ericsson Xperia mini pro. Dodatkowo z oferty na życzenie do oferty podstawowej przeniesiona zostaje Motorola RAZR XT910. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Firma Samsung Electronics ogłosiła wyniki za IV kwartał i rok finansowy 2011 Inne 2012-01-31 09:56 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung ogłosiła, że w IV kwartale zeszłego roku, (stan na 31 grudnia 2011 r.), skonsolidowane przychody wyniosły 47,3 bln wonów koreańskich, co oznacza 13-procentowy wzrost w porównaniu z zeszłym rokiem. W tym samym kwartale skonsolidowany zysk operacyjny firmy wyniósł 5,3 bln wonów, co stanowi wzrost o 79 procent rok do roku. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 4 bln wonów.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zwycięstwo aplikacji SaveUp w konkursie Mobile Trends Awards Aplikacje 2012-01-31 09:46 przez Wojtek Konopa

SaveUp, aplikacja mobilna umożliwiająca zakupy z wykorzystaniem technologii rozpoznawania obrazów, wygrała w kategorii „m-commerce” podczas konkursu Mobile Trends Awards. Startup z Poznania pokonał tym samym największych graczy na rynku handlu elektronicznego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
eLeader wśród czołówki wg Juniper Research Inne 2012-01-31 09:41 przez Wojtek Konopa

Lubelska firma eLeader rozpoczyna rok dwoma międzynarodowymi sukcesami. Na początku stycznia analitycy Juniper Research wymienili eLeader wśród najważniejszych dostawców bankowości mobilnej na świecie, w tym jako jedyną firmę z Europy Centralnej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Virtualo udostępniło ponad pół tysiąca topowych tytułów na Kindle oraz aplikację na Androida Aplikacje 2012-01-30 13:13 przez Wojtek Konopa

Virtualo jako pierwsza firma w Polsce wprowadziło ebooki na popularny czytnik Kindle. Pod koniec października 2011 udostępniona została kolekcja 6 tysięcy bezpłatnych tytułów z serii Klasyka, a w grudniu do sprzedaży weszły pierwsze topowe tytuły. Obecnie baza tytułów wynosi już ponad pół tysiąca i zgodnie z planem w najbliższych tygodniach wzrośnie do tysiąca. Zawiera głównie bestsellery i najczęściej poszukiwane tytuły z kilku ostatnich miesięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
29 gr/min do Cyfrowego Polsatu Operatorzy 2012-01-30 13:10 przez Wojtek Konopa

Abonenci oraz użytkownicy ofert Simplus i 36i6 od dnia 25 stycznia 2012 korzystają z tańszych połączeń na numery należące do Cyfrowego Polsatu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Wave za 1 zł i gwarancja najlepszej oferty w Play Operatorzy, Telefony 2012-01-30 11:52 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TP sprzedała spółkę PayTel Operatorzy 2012-01-30 11:37 przez Wojtek Konopa

Telekomunikacja Polska sprzedała firmę PayTel S.A., kwota transakcji wyniosła 5,7 mln zł. Nabywcą jest Comp S.A. PayTel jest spółką świadczącą specjalistyczne usługi na rynku płatności elektronicznych: obsługi płatności masowych oraz sprzedaży produktów i usług, w tym usług przedpłacanych telefonii GSM i VoIP, pobierania opłat za rachunki i przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GG potwierdza: nowa wersja komunikatora już w lutym, nie tylko na Windows Inne, Internet 2012-01-27 15:12 przez Wojtek Konopa

Trwają ostatnie testy przed wydaniem nowej wersji popularnego komunikatora Gadu-Gadu (GG). Program służący od lat milionom polskich internautów do codziennej komunikacji przeszedł gruntowne zmiany. Jego najnowsza wersja, oczekiwana od wielu miesięcy, przynosi szereg istotnych nowości. I przede wszystkim - innowacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson Live with Walkman - Pierwsze wrażenia Telefony 2012-01-27 11:45 przez Wojtek Konopa

Sony Ericsson Live with Walkman powinien zainteresować osoby chcące uwolnić się od konieczności noszenia dwóch urządzeń – smartfona i odtwarzacza MP3. Dobra jakość dźwięku, jaka zapewnia, łączy się z prostą w nawigacji obsługą playera audio, praktycznym przyciskiem Walkman i donośnymi wbudowanymi głośnikami stereo. Potencjał Androida połączono z wygodnym interfejsem dostosowanym do wielkości ekranu, a wizerunku przyjaznego użytkownikowi smartfona multimedialnego dopełniają niezły aparat fotograficzny i dynamiczna, oryginalna stylistyka.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kaspersky Lab przystępuje do programu Samsung Enterprise Alliance Inne 2012-01-27 11:34 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że został Złotym Partnerem programu Samsung Enterprise Alliance. To nowe globalne partnerstwo oznacza zacieśnienie współpracy między obiema firmami oraz dodanie produktów Kaspersky Lab do szerokiej oferty urządzeń Samsunga.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Lumia 800 - Reklama 60' Telefony 2012-01-27 10:13 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: 1
Styczniowy weekend z Orange Operatorzy 2012-01-27 08:41 przez Wojtek Konopa

Zbliżamy się do pierwszej w tym roku odsłony Weekendów z Orange. Już w ten piątek o 20:00 będziecie mogli za darmo otrzymać dostęp do 6 gier multiplayer na telefon. Promocja kończy się w niedzielę o 23:59. By z niej skorzystać, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MULTI pod numer 8066. W odpowiedzi otrzymasz SMS-a z informacją, jak pobrać wybraną grę wraz z jej kodem aktywacji. (Warcaby: W; Czołgi: C; Szachy: S; Gomoku: G; Statki: ST; Piłkarzyki: P.) Klient, który zapisze się do promocji i pobierze jedną z gier będzie mógł korzystać z niej przez 5 dni od chwili włączenia promocji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Blobby Volleyball na Androida! Aplikacje 2012-01-26 17:19 przez Wojtek Konopa

Pamiętacie ze swoich PCetów grę Blobby Volleyball? Zacięte rozgrywki, które potrafiły rozgrzać klawiaturę do czerwoności możecie teraz prowadzić na ekranach swoich komórek. Tryb Multiplayer pozwala na grę z inną osobą przy pomocy Bluetootha'a lub Wi-Fi. Gra dostępna w Android Market.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson Xperia Neo V w ofercie Play 2012-01-26 17:03 przez Wojtek Konopa

Od jutra w ofercie podstawowej pojawi się Sony Ericsson Xperia Neo V. Jest to jeden jeden z pierwszych produktów, które zostały wprowadzone na rynek z oprogramowaniem Facebook inside Xperia. Czerpiąc z sukcesu Xperia neo, model Xperia neo V został oparty o najnowsze oprogramowanie Android dla smartfonów i technologie Sony, w tym Reality Display z Mobile BRAVIA Engine.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus na Kartę - Rozdajemy doładowania Operatorzy 2012-01-26 17:00 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacje mobilne wkrótce napędzą ruch w turystyce Aplikacje 2012-01-26 15:32 przez Wojtek Konopa

Aplikacje mobilne mogą być jednym z głównych czynników rozwoju branży turystycznej w najbliższych latach – wynika z najnowszego raportu „Aplikacje mobilne w branży turystycznej” przygotowanego przez analityków Fortune Cookie, czołowej międzynarodowej agencji interaktywnej, oraz IAB Polska, Związku Pracodawców Branży Internetowej oraz zewnętrznych ekspertów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilna aplikacja Ekspres Kasa dostępna już w Polsce Aplikacje 2012-01-26 13:27 przez Wojtek Konopa

Grupa Ferratum - europejski lider na rynku pożyczek krótkoterminowych - jako pierwsza na polskim rynku pozabankowym wprowadziła aplikację na Smartfony. Dostępna przez sklepy z aplikacjami usługa, nie tylko upraszcza formę składania wniosku kredytowego, ale i zwiększa ogólną dostępność oferty. Oprogramowanie może być też pobrane bezpośrednio ze strony, po wpisaniu adresu URL do wyszukiwarki internetowej w telefonie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GPSMobileGuide: profesjonalny kieszonkowy przewodnik turystyczny Aplikacje 2012-01-26 12:29 przez Wojtek Konopa

GPSMobileGuide to wydawca serii aplikacji mobilnych działających na telefonach iPhone oraz Nokia z systemem Symbian, dzięki którym żaden turysta nie będzie się już czuł zagubiony pośród atrakcji turystycznych w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Francja, Hiszpania, Włochy i Polska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson promuje model Xperia Arc S Telefony 2012-01-26 11:57 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rozgrywki na polskiej scenie startupów, czyli Quo Vadis 2012? Inne, Internet 2012-01-26 10:19 przez Wojtek Konopa

Czy każdy będzie chciał założyć biznes w sieci, czy da się na nim realnie zarobić i konkurować na rynku globalnym? Na temat przyszłości polskiej sceny startupowej prognozują m.in. Tomasz Wesołowski, Artur Kurasiński, Marcin Zaremba i Agnieszka Oleszczuk–Widawska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Informacja nt. wycieku haseł do GG Internet 2012-01-25 12:04 przez Wojtek Konopa

W związku z pojawieniem się w internecie listy wybranych numerów GG wraz z hasłami, na stronie www.gadu-gadu.pl poinformowano, że są to numery, do których jest to samo proste hasło "123456". Część z tych numerów to numery nieaktywne, a dodatkowo część podanych haseł nie jest zgodna z rzeczywistymi hasłami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Apple prezentuje nową aplikację iTunes U dla iPada, iPhone'a i iPoda touch Aplikacje 2012-01-25 11:56 przez Wojtek Konopa

Firma Apple zaprezentowała nową aplikację iTunes U, oferującą nauczycielom i uczniom wszystkie niezbędne materiały edukacyjne bezpośrednio na ich iPadach, iPodach czy telefonach iPhone. Aplikacja iTunes U pozwala nauczycielom tworzyć i zarządzać kursami edukacyjnymi, w tym tak kluczowymi elementami jak lektury, zadania, bibliografia, quizy i syllabusy oraz udostępniać je użytkownikom iOS na całym świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa koncepcja marki ZTE Telefony 2012-01-25 10:13 przez Wojtek Konopa

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, zaprezentował swoją nową filozofię w projektowaniu telefonów komórkowych - „Kreatywność, Prostota, Inteligencja”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Brazylijska szkoła dla cyberprzestępców Internet 2012-01-25 10:07 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab informuje o nowym cyberprzestępczym trendzie w Brazylii. Tamtejsi hakerzy nie ograniczają się do zarabiania brudnych pieniędzy - aby pomóc nowym “przedsiębiorcom” oraz tym, którzy chcą wkroczyć na drogę zła, brazylijscy cyberprzestępcy zaczęli oferować płatne kursy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus reklamuje Smartfonowe Okazje Roku Operatorzy 2012-01-24 13:29 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konkurs fotograficzny "Niezwykły każdy dzień" Inne 2012-01-24 12:28 przez Wojtek Konopa

Obecna chwila to wszystko co mamy i każda może być niezwykła, jeżeli tylko zdecydujemy się to dostrzec. Zmień kąt widzenia, nabierz swobody ruchów i ostrości spojrzenia, a wokół Ciebie pojawią się niezwykłe obrazy, które tylko czekają na to, aby je zarejestrować.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson Xperia Arc S - Pierwsze wrażenia Telefony 2012-01-24 11:14 przez Wojtek Konopa

Choć zmiany w stosunku do pierwszego modelu Arc nie są ogromne, poprawa prędkości jest wyczuwalna i korzystnie wpłynęła na odbiór Xperii Arc S. Do jej zakupu mogą przekonać także cechy obecne już u poprzednika, czyli świetny ekran, dobry aparat fotograficzny i miły dla ucha player audio. Nie zapomnijmy też o przykuwającej uwagę stylistyce urządzenia, szczególnie atrakcyjnej w wersji białej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Garmin Fit – trenuj ze swoim smartfonem Aplikacje, GPS 2012-01-24 10:42 przez Wojtek Konopa

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje aplikację Garmin Fit przeznaczoną dla telefonów iPhone oraz smartfonów z systemem Android. Garmin Fit to rozwiązanie dedykowane osobom aktywnym, uprawiającym sport zarówno amatorsko, jak i zawodowo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
O ponad 500 audiobooków poszerzyła swoją ofertę księgarnia eClicto. Inne 2012-01-24 07:37 przez Wojtek Konopa

Audiobooki to zupełnie nowa kategoria w eClicto, do tej pory księgarnia miała w swojej ofercie ponad 2100 e-booków. Teraz użytkownicy znajdą - w wersji audio - m.in. ciekawy zestaw literatury fantastycznej, reportaży, poradników, bajek dla dzieci i lektur szkolnych. Jako audiobooki oferowane są np. książki Williama Whartona, Terry’ego Pratchetta, Marka Krajewskiego, Aleksandry Marininy, Henninga Mankella, Janusza Zajdla, Jacka Piekary, Anne Rice.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
o2 wprowadza pierwsze aplikacje na telefony z Androidem Aplikacje 2012-01-23 13:34 przez Wojtek Konopa

Od kilku dni dostępne są aplikacje o2 Newsy oraz Pudelek przeznaczone dla smartfonów z systemem Android. Czytelnicy zyskują dostęp do aktualnych materiałów czołowych serwisów o2 na komórkach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bogactwo usług w Orange na kartę Operatorzy 2012-01-23 12:53 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Hakerzy atakują kolejne polskie strony Internet 2012-01-23 12:31 przez Wojtek Konopa

W ostatnich dniach hakerzy zaatakowali strony sejmu, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Kultury i Biura Ochrony Rządu. Serwis niebezpiecznik.pl informuje o kolejnych zdarzeniach: w sieci opublikowano loginy, adresy e-mail, hashe haseł, oraz imiona i nazwiska administratorów i moderatorów oficjalnej strony internetowej Platformy Obywatelskiej. Do ataków przyznaje się grupa Anonymous, która protestuje przeciwko zamknięciu serwisu Megaupload oraz przeciwko antypirackiej ustawie ACTA, nad którą pracuje Unia Europejska.

» więcej
Komentarze: 2
Etui EGO Business Line Gadżety 2012-01-23 11:50 przez Wojtek Konopa

KL TRADE prezentuje elegancką serię etui na telefony komórkowe - EGO Business Line. Seria Business z oferty EGO to szereg etui, które prezentują ten sam elegancki design, różnią się natomiast wielkością i dopasowaniem do poszczególnych typów telefonów. Wśród nich można znaleźć pokrowce dostosowane do wielu popularnych modeli takich marek, jak Nokia, Sony Ericsson, Samsung czy LG.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile i Orange wybrały dostawców Operatorzy 2012-01-23 10:10 przez Wojtek Konopa

Polska Telefonia Cyfrowa S.A. i PTK Centertel podpisały z Huawei i Nokia Siemens Networks umowy na dostawy sprzętu w celu unowocześnienia infrastruktury sieciowej obu operatorów. Nad realizacją umów czuwać będzie powołana przez PTC i PTK Centertel spółka NetWorkS! odpowiedzialna za zarządzanie ich sieciami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Biała Sensacja w Play nadeszła – nowa kampania reklamowa Operatorzy 2012-01-20 11:30 przez Wojtek Konopa

Styczniowa kampania przygotowana przez Play i agencję Grandes Kochonos promuje wyjątkowe modele smartfonów – HTC Wildfire S za 1 złoty oraz śnieżnobiały HTC Sensation XL.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Angielski z aplikacją empik school w telewizorach Samsung Smart TV Aplikacje 2012-01-20 10:36 przez Wojtek Konopa

Na platformie  Samsung Smart TV jest już dostępna edukacyjno-informacyjna aplikacja empik school. Aplikacja przeznaczona jest dla osób, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego i szukają wygodnego, nowoczesnego oraz niestandardowego sposobu nauki. Za jej pośrednictwem można doskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim w czasie spotkań i prezentacji biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Testuj telefony z Orange - przez cały rok Operatorzy, Telefony 2012-01-19 14:27 przez Wojtek Konopa

Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone będzie telefonem kolejnej edycji akcji „Testuj z Orange, z nami zabawa trwa przez cały rok” - zdecydowali w głosowaniu internauci. Już w lutym trafi ona do 100 testerów, którzy zostaną wyłonieni spośród kandydatów zarejestrowanych na stronie www.testuj.orange.pl. Połowa z nich otrzyma testowaną Lumię na własność. Uczestnicy zabawy będą mogli także wygrać bilety na przedpremierowe pokazy filmu Martina Scorsese ”Hugo i jego wynalazek” od dystrybutora United International Pictures.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
YouGO! współautorem aplikacji do nauki hiszpańskiego Aplikacje 2012-01-19 10:40 przez Wojtek Konopa

Systemy mobilne i aplikacje na smartfony pozwalają uczyć się języków obcych skuteczniej. Serwis Tweeba.pl we współpracy z krakowską firmą YouGO!, tworzącą portale turystyczne, wydał program do nauki języka hiszpańskiego na system Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Do banku ze smartfonem Aplikacje 2012-01-19 09:17 przez Wojtek Konopa

eBroker.pl – największa w Polsce internetowa porównywarka finansowa udostępniła pierwszą aplikację mobilną, dostępną dla posiadaczy iPhonów oraz telefonów z systemem operacyjnym Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson finalizuje przejęcie spółki Telcordia Inne, Technologie 2012-01-18 14:52 przez Wojtek Konopa

Ericsson sfinalizował przejęcie spółki Telcordia, globalnego lidera rynku usług i oprogramowania w zakresie telekomunikacji mobilnej, szerokopasmowej i wewnątrzfirmowej. Wartość transakcji, zrealizowanej w gotówce, wyniosła 1,15 mld USD bez uwzględniania stanu gotówki i poziomu zadłużenia. W rezultacie Telcordia weszła w skład Grupy Ericsson, do której dołączyło jej 2600 wykwalifikowanych pracowników.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stylowy gadżet dla Seniorów Inne, Telefony 2012-01-18 14:45 przez Wojtek Konopa

Zbliża się Dzień Babci, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Twoi Dziadkowie cenią swój komfort, ale jednocześnie interesują się nowinkami technicznymi? Telefon emporiaELEGANCEplus to idealny prezent dla każdego Seniora. Czasy, gdy przedmioty proste w obsłudze były duże i toporne należą do przeszłości. emporiaELEGANCEplus udowadnia, że prostotę działania można skutecznie połączyć z wyjątkowo eleganckim wyglądem i wysoką jakością wykonania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ZTE - światowa premiera 7-calowego tabletu HD Light Tab 2 Gadżety 2012-01-18 14:35 przez Wojtek Konopa

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, dokonała w Hong Kongu, Hiszpanii i Indonezji światowej prezentacji nowego Light Tab 2, eleganckiego, super lekkiego tabletu, który jest w pełni kompatybilny ze standardami 3G i Wifi. Urządzenie posiada procesor taktowany zegarem 1.4GHz, który jest szybszy niż większość jedno i dwurdzeniowych procesorów na rynku.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Play zbliża się Biała Sensacja... Operatorzy 2012-01-18 12:37 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio na telewizorach Samsung Smart TV Inne 2012-01-18 11:25 przez Wojtek Konopa

Programy Polskiego Radia na żywo, ponad 100 000 materiałów audio i kilka tysięcy wideo na żądanie – tyle można posłuchać i obejrzeć dzięki dwóm nowym aplikacjom – Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio. Widgety udostępniają wszystkie programy radia publicznego wraz z bogatą biblioteką archiwalnych multimediów. Za ich pośrednictwem użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą jeszcze raz posłuchać koncertów w Trójce, nagrań z Open’er Festival, a także wystąpień uczestników konkursów chopinowskich zawsze, gdy mają na to ochotę.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy Note w Play Operatorzy, Telefony 2012-01-18 11:14 przez Wojtek Konopa

GALAXY Note wyposażono w 5,3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED HD. Dzięki niemu użytkownicy będą w stanie wykonać więcej zadań, tworząc i przeglądając treści, przy minimalnej ilości przewijania i przejść ekran, o każdej porze i w każdym miejscu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MobileFormats z SMSową ankietą dla widzów National Geographic Channel Inne 2012-01-18 10:13 przez Wojtek Konopa

Zakończył się konkurs dla widzów National Geographic Channel organizowany wspólnie przez MobileFormats i FOX International Channels Poland. Spółka czuwała nad prawidłowym przebiegiem akcji od strony technicznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Użytkownicy Windows Phone mają wpływ na rozwój aplikacji Taxi Finder Aplikacje 2012-01-17 13:04 przez Wojtek Konopa

Projekt globalnej aplikacji społecznościowej na Windows Phone, Taxi Finder, powstaje zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Dzięki współpracy jej twórców, firmy Jojo Mobile, z firmą Microsoft, każdy użytkownik może mieć wpływ na rozwój usługi i jej funkcje. Swoje pomysły można zgłaszać poprzez portal oWindowsPhone.pl

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile rozszerza asortyment i obniża ceny laptopów i tabletów Operatorzy 2012-01-17 11:37 przez Wojtek Konopa

W promocji startującej 18 stycznia br. T-Mobile rozszerza ofertę mobilnego dostępu do Internetu o nowe urządzenia oraz obniża ceny laptopów i tabletów w większości taryf do złotówki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawka Plantronics Savi W740 Gadżety 2012-01-17 10:48 przez Wojtek Konopa

Na naszym rynku jest już dostępny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy SaviW740 stworzony specjalnie dla zwiększenia efektywności pracy w biurze. Dzięki trójdzielnemu sposobowi funkcjonowania, możliwe jest łatwe zarządzanie komunikacją i przełączanie połączeń między komputerem, telefonem stacjonarnym, a telefonem GSM za pomocą jednego zestawu słuchawkowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy Prezes Samsung Electronics Polska Inne 2012-01-17 10:44 przez Wojtek Konopa

1 stycznia 2012 roku stanowisko Prezesa Samsung Electronics Polska objął Daniel (Hyunsuk) Chung. Nowy Prezes związany jest z firmą Samsung od 28 lat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Comarch wspiera wdrożenia Nokia Data Gathering Technologie 2012-01-17 10:16 przez Wojtek Konopa

Comarch rozszerza swoje portfolio rozwiązań mobilnych o usługi wdrożenia i utrzymania komercyjnej wersji Nokia Data Gathering. Doświadczenie Comarch pozwala efektywnie wspierać firmy szukające rzetelnego partnera w implementacji tego rozwiązania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akumulator Centra i Exide bezpośrednio z komórki Aplikacje 2012-01-17 07:25 przez Wojtek Konopa

Wyszukiwanie i dobór akumulatora jeszcze nigdy nie było tak łatwe. EXIDE Technologies wprowadza innowacyjne rozwiązanie dla klientów ostatecznych oraz sklepów i warsztatów. Teraz doboru właściwego akumulatora do auta można dokonać za pomocą telefonu komórkowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenośny router WiFi w technologii LTE w ofercie Plusa Gadżety, Operatorzy 2012-01-16 15:34 przez Wojtek Konopa

Plus rozszerzył ofertę najszybszego na świecie mobilnego internetu LTE o przenośny router WiFi Samsung GT B3800. Router WiFi Samsung GT B3800 LTE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i dla małych biur. Co więcej, urządzenie, które jest mniejsze niż większość obecnie popularnych telefonów komórkowych, można mieć zawsze przy sobie i tworzyć wokół siebie bezprzewodową sieć lokalną.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Łączność przez interkom na skuterach śnieżnych Gadżety 2012-01-16 15:30 przez Wojtek Konopa

Uwielbiasz śnieżne szaleństwo? Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Załóż kask z zamontowaną słuchawką Scala Rider G4, wsiądź na skuter śnieżny lub zapnij swój zimowy sprzęt i ruszaj. Teraz podczas przejażdżek po ośnieżonych stokach możesz mieć stały kontakt ze swoimi znajomymi. Zestaw słuchawkowy Cardo System daje możliwość prowadzenia rozmowy i dzielenia się wrażeniami z osobami, które Ci towarzyszą. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Serce i Rozum - Zapobiegliwi Operatorzy 2012-01-16 14:41 przez Wojtek Konopa

Serce i Rozum mają już jajka, Marzannę, kwiaty na Dzień Kobiet i flagę na pierwszego maja. A Ty? Zobacz najnowszą reklamę z udziałem Serca i Rozumu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfonowe okazje roku w Plusie Operatorzy 2012-01-16 14:28 przez Wojtek Konopa

Wszyscy, którzy skorzystają z nowej oferty Plus Abonament lub Plus Mix, już w styczniu mogą stać się właścicielami najlepszych smartfonów na rynku w bardzo atrakcyjnych cenach. Specjalna oferta obejmuje m.in. smartfony Sony Ericsson Xperia arc S oraz Nokia 500. Nowa kampania „Smartfonowe Okazje Roku” to okazja dla obecnych i nowych klientów sieci Plus.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Monopol na rynku nawigacji outdoorowych GPS 2012-01-16 14:22 przez Wojtek Konopa

Przez wiele lat nawigacje turystyczne wyposażone w polskie mapy oferowała wyłącznie firma Garmin. Obecnie na rynku pojawiają się nowe podmioty, jednak ich udział jest wciąż na tyle niewielki, że konsumenci na ogół nie są świadomi ich istnienia. Czy można w takim razie uznać ten segment za zmonopolizowany?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Contact Center uruchomiła rozwiązanie typu cloud Technologie 2012-01-16 09:58 przez Wojtek Konopa

Firma Contact Center wprowadziła do swojej oferty nowoczesne rozwiązanie teleinformatyczne - contact center w chmurze. Nowa usługa to pakiet aplikacji oraz narzędzi niezbędnych do uruchomienia profesjonalnego contact center. Wraz z zakupem usługi klient otrzymuje również wsparcie techniczne pracowników IT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Chińczycy walczą o iPhone`a 4S Telefony 2012-01-13 14:42 przez Wojtek Konopa

Firma Apple zmuszona była odwołać rozpoczęcie sprzedaży iPhone`a 4S w Chinach. Azjaci byli tak spragnieni zakupu nowego gadżetu, że ze względu na ich bezpieczeństwo do rozpoczęcia sprzedaży nie doszło. Niedoszli nabywcy smartfona z jabłkiem byli mocno poirytowani takim obrotem sprawy. Popatrzcie na poniższe materiały wideo...

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konsumenci chcą odręcznie pisać na urządzeniach przenośnych Inne 2012-01-13 14:04 przez Wojtek Konopa

Wyniki niedawno przeprowadzonego badania wskazują, że konsumenci z całego świata chcieliby mieć możliwość pisania na swoim urządzeniu przenośnym tak, jak pisze się długopisem na papierze. Chętnie skorzystają więc z Samsung GALAXY Note, który dzięki zaawansowanemu rysikowi S Pen umożliwia szybkie tworzenie i współdzielenie treści.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cisco Connect Express Aplikacje 2012-01-13 13:59 przez Wojtek Konopa

Cisco wprowadza innowacyjną aplikację na urządzenia mobilne Cisco Connect Express. Umożliwia ona jeszcze łatwiejsze zarządzanie bezprzewodowymi sieciami domowymi. Nowy program jest kompatybilny z routerami Linksys serii E oraz X.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Emporia poszerza działalność o Amerykę Północną i Łacińską Inne 2012-01-13 11:50 przez Wojtek Konopa

Emporia Telecom, austriacka firma specjalizująca się w produkcji łatwych w obsłudze telefonów komórkowych, otworzyła swój oddział w USA. Począwszy od wiosny b.r. telefony emporia będą dostępne na rynkach Ameryki Północnej i Łacińskiej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nawigacja Peiying z systemem Android – prawdziwie męska jazda GPS 2012-01-13 11:40 przez Wojtek Konopa

Rynek urządzeń nawigacyjnych ciągle się rozwija. Dlatego firma Peiying znana z bardzo dobrych urządzeń nawigacyjnych, które odnoszą ogromne sukcesy sprzedażowe w Polsce, wprowadza na rynek nowy produkt – nawigację opartą na systemie Google Android 2.3. PY GPS7006 to nawigacja dostosowana do potrzeb szczególnie tych osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu i wymagają od urządzenia GPS trochę więcej.

» więcej
Komentarze: 2
mBank: najtańsze tablety nie tylko w augmented reality Inne 2012-01-13 11:31 przez Wojtek Konopa

Wirtualny mBank rozpoczął kampanię reklamową promującą najtańszą na rynku ofertę tabletów i mobilnego internetu w pakiecie z eKontem. W działaniach po raz pierwszy zostanie wykorzystana technologia rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality)

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilizacja MobileFormats Inne 2012-01-12 18:05 przez Wojtek Konopa

Mijają 4 miesiące od momentu uchwalenia nowelizacji prawa telekomunikacyjnego, które zwiększyło ochronę abonentów. Firmy organizujące konkursy i loterie SMS wbrew wcześniejszym czarnym scenariuszom wciąż mają zlecenia. Branża stabilizuje się, a rynek daje nowe kierunki rozwoju.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Klienci T-Mobile i Heyah dla WOŚP Operatorzy 2012-01-12 10:12 przez Wojtek Konopa

Klienci sieci T-Mobile i Heyah już po raz kolejny zaangażowali się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazali środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. W sumie za pośrednictwem skróconego numeru sms przekazali aż 706 525,00 złotych. Polska Telefonia Cyfrowa tradycyjnie przekaże wszystkie zebrane środki na konto Fundacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson wie, jak komunikują się nastolatki Inne 2012-01-11 15:16 przez Wojtek Konopa

Jakie sposoby komunikowania się i utrzymywania relacji towarzyskich preferują dzisiejsze nastolatki? Firma Ericsson uważa, że ich zachowania mają istotny wpływ na przyszłość urządzeń i technologii. W okresie od czerwca do listopada 2011 r. dział Ericsson ConsumerLab przeprowadził badanie w celu określenia tego wpływu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Uaktualniony Kaspersky Mobile Security Lite Aplikacje 2012-01-11 14:23 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab informuje o udostępnieniu nowej wersji Kaspersky Mobile Security Lite - rozwiązania zapewniającego niezbędną ochronę urządzeniom z systemem Android. Uaktualniona wersja, dostępna już w Android Markecie, została wyposażona w nową funkcjonalność Anti-Virus Lite, której celem jest zapewnienie lepszej ochrony przed rosnącą liczbą szkodliwych programów dla platformy Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus dostarcza usługi transmisji danych w projekcie AMI Energa-Operator Inne, Technologie 2012-01-11 13:12 przez Wojtek Konopa

Polkomtel S.A. zawarł umowę z Energa-Operator S.A. na dostawę 700 routerów oraz świadczenie usług transmisji danych w technologiach CDMA i 3GPP. Oferowane przez sieć Plus usługi będą służyły do przesyłania danych w ramach zdalnego odczytu liczników energii elektrycznej.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG Smart TV z funkcją Google TV Technologie 2012-01-11 12:23 przez Wojtek Konopa

LG Electronics zaprezentowała swój długo oczekiwany telewizor LG Smart TV z funkcją Google TV. Łączy on zalety popularnego systemu operacyjnego Android firmy Google oraz innowacyjnych technologii LG 3D i Smart TV, dzięki czemu użytkownicy uzyskują dostęp do nowej, atrakcyjnej formy domowej rozrywki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Repertuar kin na urządzeniach mobilnych firmy Apple Aplikacje 2012-01-11 12:17 przez Wojtek Konopa

Aplikacja mobilna Repertuar Kin WP.PL jest już dostępna dla wszystkich użytkowników iPadów i iPhone'ów. Narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery. Można je bezpłatnie pobrać z App Store.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsza aplikacja mobilna dla maturzystów Aplikacje 2012-01-11 09:43 przez Wojtek Konopa

Studenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie opracowali pierwszą edukacyjną aplikację mobilną przeznaczoną dla maturzystów. Tablice maturalne z matematyki, fizyki i chemii można bezpłatnie pobrać na telefon komórkowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobile Trends Awards - lista nominowanych Aplikacje 2012-01-11 09:26 przez Wojtek Konopa

Do 27 grudnia 2011 roku internauci mogli zgłaszać propozycje do I edycji nagród Mobile Trends Awards – wyróżnień dla firm wspierających rozwój mobilnego internetu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SanDisk prezentuje najszybszą na świecie kartę pamięci UHS-I SanDisk Extreme SDXC Gadżety 2012-01-10 13:35 przez Wojtek Konopa

W czasie tegorocznych targów CES 2012 odbywających się w Las Vegas Sandisk zaprezentował najszybszą na świecie kartę pamięci UHS-I SanDisk Extreme SDXC o pojemności o 128 gigabajtów (GB). Nośnik został stworzony do zapisu zdjęć o wysokiej rozdzielczości oraz do nagrywania filmów w jakości Full HD i technologii 3D.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konferencja Consumer Electronics Show 2012 Inne 2012-01-10 12:57 przez Wojtek Konopa

Microsoft poinformował, że zostało uruchomione centrum prasowe, poświęcone konferencji Consumer Electronics Show (CES) 2012.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polkomtel umacnia współpracę z Kolporterem i firmą kurierską K-EX Operatorzy 2012-01-10 12:04 przez Wojtek Konopa

Pod koniec grudnia 2011 r. w siedzibie spółki Polkomtel S.A. nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych realizowanych przez operatora sieci Plus dla Kolportera S.A. i firmy kurierskiej K-EX (dawniej Kolporter Express).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung prezentuje wizję przyszłości elektroniki użytkowej na targach CES 2012 Gadżety, Technologie 2012-01-10 11:38 przez Wojtek Konopa

Samsung przedstawił swoją wizję branży elektroniki użytkowej. Samsung zapowiada zmiany w całym swoim portfolio produktowym, w tym usunięcie barier pomiędzy urządzeniami a treścią, co sprawi, że konsumenci będą mogli cieszyć się bardziej inteligentnymi, prostszymi i interaktywnymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie.

 

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ponad 1,2 mln zł dla WOŚP od klientów Grupy TP i z licytacji złotych kart Inne 2012-01-10 09:27 przez Wojtek Konopa

Blisko 850 tys. zł ofiarowali w tym roku klienci TP i Orange za pośrednictwem specjalnych charytatywnych numerów Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Oprócz tego prawie 424 tys. zł udało się pozyskać z licytacji specjalnych złotych kart telefonicznych. Nadal trwają aukcje podwójnego biletu na finał UEFA EURO2012 oraz maskotek Serca i Rozumu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wywiad z Guo Lei, dyrektorem generalnym ZTE Polska Inne 2012-01-09 16:16 przez Wojtek Konopa

Pierwszy wywiad, jakiego udzielił dyrektor generalny ZTE Poland.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zostań beta partnerem! Aplikacje 2012-01-09 16:11 przez Wojtek Konopa

Caartoo szuka Beta Partnerów! Weź udział w beta testach nowej aplikacji mobilnej do przechowywania kart lojalnościowych w telefonie i na zawsze zrewolucjonizuj swój program partnerski!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ING Bank Śląski na iPhonie Aplikacje 2012-01-09 16:06 przez Wojtek Konopa

Dziś ING Bank Śląski udostępnił klientom ING BankMobile, aplikację na iPhona pozwalającą m.in. na dokonywanie przelewów, sprawdzenie historii transakcji, zastrzeżenie karty oraz odnalezienie najbliższego bankomatu. Dzięki zastosowaniu wizualnego wskaźnika, klienci mogą w bezpieczny sposób poznać stan swoich środków bez konieczności logowania się do systemu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilna NK rośnie w siłę Aplikacje, Inne 2012-01-09 15:02 przez Wojtek Konopa

168 000 000 – taką liczbę odsłon przez użytkowników mobilnych w grudniu zanotował portal NK.pl. Jest to najwyższa liczba od czasu wprowadzenia funkcjonalności w  lutym 2010 roku. Według wewnętrznych danych portalu, posiadacze telefonów komórkowych najczęściej korzystali z wysyłania wiadomości, a także dodawania i oceniania zdjęć. Co ciekawe, nie zmienia się trend, według którego to kobiety są głównymi użytkowniczkami wersji mobilnej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Karty SD Transcend: Nowatorskie rozwiązanie ochrony praw autorskich Gadżety 2012-01-09 14:00 przez Wojtek Konopa

TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do swojej oferty kart SD ze specjalną blokadą, zapewniającą pełną ochronę danych o cechach wartości intelektualnej przed nieautoryzowanym kopiowaniem, modyfikacją i usunięciem. Dzięki partycji dopuszczającej jedynie odczyt zapisanych danych, karty zachowują właściwości, takie jak chronione płyty z muzyką czy filmami. Stanowią tym samym bezpieczny nośnik dla danych, których jakakolwiek edycja jest niepożądana ze względu na prawa autorskie właścicieli.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung E2600 Telefony 2012-01-09 13:39 przez Wojtek Konopa

Samsung Electronics Polska wprowadza do sprzedaży telefon E2600. Nowy model oferuje podstawowe funkcje, zamknięte w eleganckiej obudowie typu „slider”. Sugerowana cena Samsung E2600 na polskim rynku to 249 zł brutto.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NAVTEQ wprowadza w Indiach usługę udostępniania w czasie rzeczywistym informacji o ruchu drogowym GPS 2012-01-09 11:22 przez Wojtek Konopa

Firma NAVTEQ wprowadziła w Indiach swoją usługę NAVTEQ Traffic Pro. W ramach tej usługi firma udostępnia w czasie rzeczywistym kompleksowe informacje o ruchu drogowym ponad 26 milionom mieszkańców dwóch największych w tym kraju miast ? Delhi i Bombaju.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gerhard Sturm został nowym Wiceprezesem Sony Ericsson, obejmując kierownictwo na rynku Europy Środkowej Inne 2012-01-05 13:38 przez Wojtek Konopa

Sony Ericsson ogłasza powołanie Gerharda Sturma na stanowisko Wiceprezesa, odpowiedzialnego za Europę Środkową. Gerhard Sturm rozpoczął pracę w firmie w roku 2006, obejmując ówcześnie pozycję Dyrektora Generalnego na rynkach hiszpańskim i portugalskim.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najpopularniejsza telewizja internetowa w Polsce nadaje już 5 lat Inne 2012-01-05 10:53 przez Wojtek Konopa

W styczniu 2007 ruszył największy projekt wideo w historii Wirtualnej Polski – telewizja internetowa portalu. Właśnie mija 5 lat od jej startu. Z tej okazji twórcy serwisu przygotowali kilka niespodzianek.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe Horyzonty w trasie po Polsce Inne, Operatorzy 2012-01-05 07:40 przez Wojtek Konopa

W 11 tygodni, w 22 miastach we wszystkich regionach Polski odbędą się pokazy  najlepszych, najczęściej komentowanych i cieszących się największa popularnością filmów 11 Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty, którego sponsorem jest
T-Mobile. To wszystko czeka wielbicieli niezależnego i niebanalnego kina wraz z rozpoczęciem trzeciej już edycji programu Nowe Horyzonty Tournée.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefonia satelitarna drugiej generacji Globalstar w ofercie firmy TS2 z Warszawy Inne, Technologie 2012-01-04 14:34 przez Wojtek Konopa

Globalstar Europe Satellite Services Ltd., spółka zależna należąca w całości do Globalstar, Inc. (NASDAQ: GSAT) ogłasza podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą TS2 Technologie Satelitarne z Warszawy, liderem w branży telekomunikacji satelitarnej w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet ponownie wspiera WOŚP Inne, Operatorzy 2012-01-04 13:31 przez Wojtek Konopa

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych, ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poprzez FreecoNet - jedną ze swoich marek - udostępnił częstochowskiemu sztabowi Fundacji infrastrukturę oraz pakiet usług telekomunikacyjnych na czas przygotowań do XX Finału WOŚP, który odbędzie się już 8 stycznia 2012 roku.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mapa NAVTEQ w urządzeniach Garmin w Rumunii GPS 2012-01-04 11:47 przez Wojtek Konopa

NAVTEQ został wybrany przez firmę Garmin na partnera dostarczającego dane do map z obszaru Rumunii. Mapa NAVTEQ dotycząca Rumunii jest już dostępna nie tylko w nowym urządzeniu Garmin nüvi 40 LM Romania, można ją również pobrać na dotychczasowe urządzenia przenośne Garmin.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilna ofensywa MultiBanku Aplikacje 2012-01-04 11:01 przez Wojtek Konopa

MultiBank wprowadza zaawansowane narzędzia bankowości mobilnej. Klienci banku od Nowego Roku mogą nie tylko  zalogować się do lekkiej wersji systemu transakcyjnego, ale również pobrać aplikacje bankowe na iPada, iPhone’a i iPoda Touch – urządzenia chętnie wybierane przez zamożnych klientów banku. 

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Europejski debiut Motoroli Razr na wideo Telefony 2012-01-04 10:13 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Licytacja złotych numerów Play na aukcjach WOŚP Operatorzy 2012-01-04 09:47 przez Wojtek Konopa

Co roku Play przekazuje do licytacji złote numery, z których dochód płynie od razu do WOŚP. Tym razem są to dwa numery sześciomilionowe, a do każdego niespodzianka.

» więcej
Komentarze: 1
Blisko 0,6 miliarda SMSów w sieci T-Mobile Operatorzy 2012-01-04 09:04 przez Wojtek Konopa

W ostatnich dniach 2011 roku i pierwszym 2012 w sieci T-Mobile zostało przesłanych łącznie blisko 220 mln SMSów co oznacza wzrost o blisko 3% względem tego samego okresu roku ubiegłego. Wraz z SMSami z okresu świąt Bożego Narodzenia (360 mln) liczba przesłanych wiadomości w tych dwóch gorących okresach wyniosła ponad 580 mln.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play uczy ratować z WOŚP Aplikacje 2012-01-03 13:48 przez Wojtek Konopa

Przy współpracy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz sieci Play powstała wyjątkowa aplikacja „Uczymy Ratować” przeznaczona na smartfony z systemem iOS i Andorid.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kara dla PTK Operatorzy 2012-01-03 08:59 przez Wojtek Konopa

Prezes UKE nałożył na PTK karę w wysokości 5 mln zł za niewypełnienie obowiązku uzyskania zgody abonentów lub użytkowników końcowych sieci telekomunikacyjnej PTK na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rozmawiaj do woli dzięki mikrofonowi Canyon CNR-MIC2 Gadżety 2012-01-02 11:26 przez Wojtek Konopa

Nowy mikrofon Canyon to komfortowe urządzenie, które gwarantuje krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas prowadzonych konwersacji. Wyposażony jest w stabilną podstawkę o wysokości 15.5 cm, która z łatwością daje się regulować zgodnie z potrzebami użytkownika.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum