Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy Note w Play

Operatorzy, Telefony 2012-01-18 11:14

GALAXY Note wyposażono w 5,3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED HD. Dzięki niemu użytkownicy będą w stanie wykonać więcej zadań, tworząc i przeglądając treści, przy minimalnej ilości przewijania i przejść ekran, o każdej porze i w każdym miejscu.

Zaawansowana technologia wprowadzania danych przy pomocy wbudowanego w urządzenie rysika /S Pen/ została połączona z w pełni dotykowym ekranem GALAXY – dzięki temu użytkownicy mogą w dowolnej chwili w najwygodniejszy dla siebie sposób tworzyć lub korzystać z treści, gdyż smartfon rozpoznaje dotyk palca i rysika, odpowiednio dopasowując swoje działania. Ekran oferuje także 180-stopniowy kąt widzenia, pozwalając na wygodne wspólne oglądanie. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości gwarantuje wygodne oglądanie prezentacji PowerPoint, stron internetowych, aplikacji i e-booków przy minimalnej konieczności przewijania i powiększania obrazu. Wbudowany w telefon ekran HD SuperAMOLED minimalizuje konieczność przełączania się pomiędzy aplikacjami, gdyż jest wystarczająco duży, aby rzeczywiście umożliwić pracę z dzielonym ekranem Funkcjonalność rysika S Pen została głęboko zintegrowana z dedykowanymi aplikacjami GALAXY Note, dając w rezultacie bogatsze doświadczenie interaktywne. Użytkownicy skorzystają na większej precyzji i kontroli treści podczas edycji lub personalizacji zapisanych nagrań wideo lub zdjęć; będą także mogli rysować i przesyłać odręcznie stworzone obrazy i notatki przez wiadomości tekstowe i elektroniczne oraz komunikator Samsung ChatON.

Rozszerzając możliwości wykorzystania GALAXY Note, Samsung planuje wprowadzić SDK dla rysika S Pen, aby umożliwić programistom opracowanie zupełnie nowych aplikacji i usług wykorzystujących jego funkcjonalność. Dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz Cortex A9 i 1 GB pamięci RAM sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo szybkie, a płynny w obsłudze interfejs użytkownika gwarantuje bezproblemową pracę. Szybkie połączenie sieciowe HSPA+ 21Mb/s daje sprawne i płynne przeglądanie stron internetowych także w technologii Flash. Co więcej, umożliwia to użytkownikom oglądanie online filmów w jakości HD lub kontakt ze znajomymi poprzez platformy gier online. Samsung GALAXY Note ma również potencjał jako narzędzie dla firm. Partnerstwo z Juniper Networks zaowocowało klientem Junos Pulse SSL VPN, który zapewnia bezpieczny zdalny dostęp do firmowych zasobów sieciowych, umożliwiając dużym firmom i usługodawcom spełnić wysokie wymagania dotyczące bezpiecznego dostępu i autoryzacji, chroniąc dane firmowe dzięki scentralizowanej kontroli i zapewniając skuteczne wsparcie urządzeń osobistych pracowników. Dodatkowo rozbudowany klient poczty elektronicznej ActiveSync, szyfrowanie danych i możliwość zdalnego zarządzania urządzeniem tworzą z niego rozbudowane i bezpieczne przedłużenie biura.

Telefon dostępny będzie od 18 stycznia w ofercie na życzenie.

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3863 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum