Blog BazaTelefonów.pl
 

Do banku ze smartfonem

Aplikacje 2012-01-19 09:17

eBroker.pl – największa w Polsce internetowa porównywarka finansowa udostępniła pierwszą aplikację mobilną, dostępną dla posiadaczy iPhonów oraz telefonów z systemem operacyjnym Android.

Ilość aplikacji mobilnych dostępnych na najpopularniejsze platformy przekroczyła milion. Wiele z nich jest, ze względu na zbliżone funkcjonalności, podobna do siebie – czasem jednak pojawiają się na rynku aplikacje o nowym, unikalnym zastosowaniu, a do tej grupy należą właśnie aplikacje eBroker.pl

 Szybki dostęp do porównywarki finansowej na pewno będzie bardzo pomocny każdemu podczas wizyty w banku, gdzie klientowi przedstawia się jedynie dostępną w danej instytucji ofertę. Dzięki mobilnemu eBrokerowi użytkownik łatwo zweryfikuje, czy taka oferta jest najkorzystniejsza, czy czasem nie lepiej wstrzymać się jeszcze i porównać wśród wszystkich dostępnych produktów i usług na rynku.

„Mobilny eBroker bardzo przydał mi się, gdy podczas zakupów w galerii handlowej rozmawiałem z przedstawicielem jednego ze znanych, zagranicznych banków. Zaproponowano mi kartę kredytową z bardzo wysokim oprocentowaniem. Dzięki aplikacji mobilnej szybko mogłem zweryfikować przedstawioną propozycję, która okazała się najdroższą ofertą na rynku! Dodatkowo okazało się, iż proponowany system premiowy też nie należy do najlepszych ’’ – wspomina Paweł Słowiakowski, prezes eBroker.pl

Aplikacje mobilną zrealizowała krakowska spółka technologiczna Mobile Experts, która ma na swoim koncie wiele projektów w kraju i za granicą m.in. dla GUSu, Komendy Głównej Policji, portalu NK.pl oraz ostatnio projekt bankowości mobilnej, wykonany na zlecenie Standard Chartered Banku dla rynków azjatyckich.

Mieliśmy na celu stworzenie intuicyjnej i użytecznej aplikacji, dzięki której posiadacze iPhonów oraz telefonów z systemem operacyjnym Android będą mieli łatwy i bezpośredni dostęp do najciekawszych ofert. Aplikacja posiada przeliczniki-kalkulatory finansowe, inwestycyjne, ubezpieczeniowe oraz ciekawą grafikę.

Liczba użytkowników mobilnego Internetu, a co za tym idzie zawansowanych aplikacji, będzie dynamicznie rosła – wskazują na to trendy światowe, za którymi coraz szybciej podąża polski rynek, dlatego w najbliższej przyszłości planujemy rozbudowę mobilnej platformy serwisu eBroker.pl
– dodaje Robert Geruszczak, dyrektor ds. rozwoju i marketingu Mobile Experts.

Bezpłatna aplikacja dostępna jest na stronie ebroker.pl oraz można ją pobrać z Android Market lub App Store. eBroker przygotował też specjalny film prezentujący możliwości aplikacji.

Źródło: eBroker.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3530 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum