Blog BazaTelefonów.pl
 

eLeader wśród czołówki wg Juniper Research

Inne 2012-01-31 09:41

Lubelska firma eLeader rozpoczyna rok dwoma międzynarodowymi sukcesami. Na początku stycznia analitycy Juniper Research wymienili eLeader wśród najważniejszych dostawców bankowości mobilnej na świecie, w tym jako jedyną firmę z Europy Centralnej.

Raport Mobile Banking for Developed & Developing Markets, Strategies & Business Models 2012-2016 dostarcza aktualne spojrzenie na rynek mobilnej bankowości oraz wskazuje trendy jego rozwoju na kolejne 5 lat. Według Juniper Research bankowość mobilna znacznie zyska na popularności w stosunku do bankowości internetowej. Co ciekawsze, według brytyjskich analityków, już dzisiaj staje się ona zasadniczym kryterium wyboru banku przez klientów.

Warto przypomnieć, że eLeader jako pierwsza firma na świecie pokazała rozwiązanie bankowości mobilnej dla smartfonów na Mobile World Congress w Barcelonie w 2008 roku. Dzisiaj eLeader Mobile Banking Premium jest wdrożone m. in. w Banku Pekao SA, Raiffeisen Bank Polska, Banku BZ WBK oraz w największym banku na Bliskim Wschodzie – National Bank of Kuwait. Realizowane są kolejne wdrożenia międzynarodowe.

Początek roku 2012 to także sukces na drugim, ważnym dla firmy rynku.

eLeader Mobile Visit – rozwiązanie wspierające mobilne siły sprzedaży – zostało wybrane jako globalne rozwiązanie SFA przez czołowego producenta elektroniki użytkowej. System eLeader zastąpi wiele rozwiązań funkcjonujących dotychczas niezależnie w poszczególnych krajach, w tym także wdrożonych przez globalnych dostawców IT.

Rozwiązanie będzie stosowane w ponad 50 krajach, z jednoczesnym uwzględnieniem lokalnych kultur, języków i różnic w procesach biznesowych każdego z regionów.

Podobnie jak m-banking, mobilny system zarządzania siłami sprzedaży był pierwszym tej klasy rozwiązaniem dla smartfonów na świecie. System jest obecnie wykorzystywany m.in. w takich firmach jak: T-Mobile, Orange, Sony, Nokia, Whirlpool, Heinz, Lenovo, Cisowianka, Kupiec, Lindt, Frosta oraz przez wiele innych znanych marek.

Źródło: eLeader

Wojtek Konopa, wyświetlono 3556 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum