Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobilvi rozszerza powierzchnię reklamową

Inne 2012-01-31 13:36

Mobilvi, pierwsza polska sieć reklamy w mobilnym internecie rozbudowuje zasięg i oferuje kolejne miejsca na reklamę w czterech popularnych aplikacjach mobilnych.

Reklamy będą wyświetlane podczas pobierania aplikacji rozrywkowych: Rozrywka NaszeMiasto.pl. i Ekstraklasa.net LIVE! oraz użytkowych: Biorytm i Cytaty. Programy dostępne są na urządzenia z systemem Android oraz iOS. W rankingu App Store i Android Market należą do jednych z najlepiej ocenianych aplikacji.

Mobilvi to sieć reklamy mobilnego internetu o największym zasięgu w Polsce (w grudniu 2011 roku sieć zanotowała 200 mln odsłon). Udostępnienie reklamodawcom nowych powierzchni stwarza możliwość dotarcia z komunikatem reklamowym do szybko rosnącej grupy użytkowników aplikacji mobilnych.

Aplikacje Rozrywka NaszeMiasto.pl oraz Ekstraklasa.net LIVE pełnią funkcje informacyjne. Rozrywka NaszeMiasto.pl daje dostęp do największej bazy imprez, koncertów, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, a także repertuaru kin i teatrów w całej Polsce. Ekstraklasa.net LIVE to piłkarskie relacje na żywo, newsy, galerie, tabele i terminarze. Planowanie spotkań, rozmów czy wolnego czasu w taki sposób, aby osiągnąć maksymalny sukces zapewni aplikacja Biorytm, natomiast Cytaty, to sentencje, aforyzmy i złote myśli na każdy temat i wszelką okoliczność.

Źródło: Mobilvi

Wojtek Konopa, wyświetlono 3386 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum