Blog BazaTelefonów.pl
 
Wymyśl hasło i wygraj nawigację Inne 2012-02-29 14:49 przez Wojtek Konopa

Wymyśl hasło promujące nawigację DON’T PANIC z nazwą programu w treści i wygraj pełną wersję na Androida! Spółka Emapa po raz kolejny umożliwia wszystkim fanom nowoczesnych technologii GPS zdobycie darmowej licencji na nawigację dedykowaną na smartfony - DON’T PANIC.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
M-LIFE – innowacyjna marka akcesoriów GSM w Polsce Gadżety 2012-02-29 14:44 przez Wojtek Konopa

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka oferująca akcesoria z branży GSM. To, co wyróżnia M-LIFE to przede wszystkim unikalny design, wysoka jakość wykonania i trwałość oferowanych produktów, a także konkurencyjna cena. M-LIFE oferuje m.in.  baterie, ładowarki o zwiększonej mocy, folie ochronne i futerały.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet zaprasza do testowania wideokonferencji iMeet Operatorzy, Technologie 2012-02-29 13:55 przez Wojtek Konopa

FreecoNet wraz z amerykańskim partnerem technologicznym - firmą PGi uruchomił ofertę specjalną. Dziesięciu wybranych klientów otrzyma możliwość bezpłatnego testowania wideokonferencji iMeet przez cały miesiąc! To niepowtarzalna okazja do zrecenzowania tego innowacyjnego narzędzia biznesowego, niedostępnego jeszcze na polskim rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Emporia przypomnie o zażyciu leków Technologie 2012-02-29 13:27 przez Wojtek Konopa

„Powszechnie wiadomo, że najdroższe są leki nieprzyjmowane” — mówi Eveline Pupeter, właścicielka i dyrektor naczelna firmy emporia. Właśnie dlatego ta austriacka firma specjalizująca się w produkcji prostych urządzeń ukierunkowanych na użytkownika zaprezentowała podczas wystawy MWC w Barcelonie pierwszy telefon z funkcją przypominania o zażyciu leków.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trend Micro - ochrona sklepów z aplikacjami dla Androida Aplikacje 2012-02-29 13:17 przez Wojtek Konopa

Trend Micro rozszerza ochronę, działającą w chmurze usługę Mobile App Reputation, na sklepy z aplikacjami dla Androida należące do firm trzecich. Rozwiązanie Trend Micro Mobile App Reputation Service for AppStore Providers umożliwi sklepom przeskanowanie i sklasyfikowanie każdej aplikacji zanim trafi ona na witrynę internetową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa brama firmy Ericsson przesuwa granice przepustowości Technologie 2012-02-29 12:16 przez Wojtek Konopa

Firma Ericsson wprowadza do swojej oferty aplikację przeznaczoną do pracy na jej routerach SSR (Smart Services Router) z serii 8000, która może obsługiwać większy mobilny ruch danych niż jakakolwiek inna mobilna brama pakietowa na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stanowisko zarządu MNI odnośnie informacji rozpowszechnianych przez Telekomunikację Polską Inne 2012-02-29 11:54 przez Wojtek Konopa

W związku z komunikatem Telekomunikacji Polskiej S.A.  z dnia 28 lutego 2012 roku pod tytułem „TP uzyskała sądowe zabezpieczenie przeciwko firmie Długie Rozmowy na ponad 40 mln zł”, Zarząd MNI S.A. przedstawia, co następuje:

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TP uzyskała sądowe zabezpieczenie przeciwko firmie Długie Rozmowy na ponad 40 mln zł Inne 2012-02-29 11:50 przez Wojtek Konopa

28 lutego zostało wszczęte czynności egzekucyjne wobec spółki Długie Rozmowy S.A., należącej do grupy kapitałowej MNI S.A. Podstawą do tego jest postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie z 13 lutego 2012 r. o zabezpieczeniu roszczeń Telekomunikacji Polskiej na kwotę 40,8 mln zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson oferuje rozwiązania typu cloud Technologie 2012-02-29 10:13 przez Wojtek Konopa

Na Światowym Kongresie Technologii Mobilnych firma Ericsson przedstawia nową ofertę dotyczącą budowy i optymalizacji centrów przetwarzania danych. Jest to obszar priorytetowy dla operatorów telekomunikacyjnych, którzy chcą oferować swoim klientom instytucjonalnym usługi oparte na środowisku chmury publicznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Angry Birds w kosmosie Aplikacje 2012-02-29 10:10 przez Wojtek Konopa

Firmy Samsung Electronics i Rovio poinformowały, że wspólnie pracują nad grą Angry Birds Space, która niebawem będzie mieć swoją światową premierę. W ramach strategicznego partnerstwa Samsung i Rovio będą wspólnie promować urządzenia mobilne Samsung oraz nową grę z serii Angry Birds.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TelePolska bada satysfakcję Klientów Inne 2012-02-29 10:01 przez Wojtek Konopa

Od połowy lutego TelePolska rozpoczęła badanie satysfakcji Klientów. Działania mają na celu poznanie opinii Odbiorców na temat firmy i jej oferty, a tym samym poprawę jakości ich obsługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kaspersky Lab prezentuje kontrolę rodzicielską dla systemu Android oraz iOS Aplikacje 2012-02-29 09:56 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab ogłasza rozpoczęcie testów beta nowej aplikacji mobilnej - Kaspersky Parental Control - pozwalającej chronić dzieci w internecie oraz kontrolować korzystanie z aplikacji na smartfonach i tabletach. Aplikacja będzie dostępna dla systemów Android oraz iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Windows Phone ze Skype Aplikacje 2012-02-29 07:30 przez Wojtek Konopa

Spośród wielu informacji, które przekazano na temat Windows Phone podczas tegorocznych targów Mobile World Congress 2012, szczególnie warto podkreślić pojawienie się nowej aplikacji – Skype.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Seria HTC One – pierwsze wrażenia Telefony 2012-02-28 14:19 przez Wojtek Konopa

Podczas Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, HTC zaprezentowało swoje najnowsze dzieło – serię HTC One. W mediach na całym świecie widoczne są pierwsze, bardzo entuzjastyczne opinie na jej temat. Trzy nowe produkty, które zaskakują swoją innowacyjnością oraz bogatą gamą nowych funkcjonalności, już w dzień po premierze okrzyknięte zostały ogromnym sukcesem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Navmax zaktualizowany Aplikacje, GPS 2012-02-28 14:04 przez Wojtek Konopa

Wypuszczona na rynek na początku tego roku aplikacja nawigacyjna Navmax doczekała się pierwszej znaczącej aktualizacji. W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja zapewnia zwiększony o 30% zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu. W połączeniu z kilkoma znaczącymi poprawkami w funkcjonalności samej aplikacji i wprowadzoną najnowszą siatką ulic, sięgającą 99% pokrycia całej populacji, Navmax jest prawdopodobnie najbardziej dokładną aplikacją nawigacyjną w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Do 100 darmowych minut za wytypowanie wyniku meczu Polska -Portugalia Inne 2012-02-28 13:54 przez Wojtek Konopa

HaloNet Zaprasza do uczestnictwa w promocji, która polega na prawidłowym wytypowaniu wyniku meczu piłkarskiego Polska – Portugalia, który odbędzie się 29 lutego br. w Warszawie. Każdy uczestnik promocji, który poda prawidłowy rezultat uzyska 70 minut bezpłatnych rozmów, do wykorzystania w telefonii HaloNet.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak działa 41Mpx aparat Nokii 808? Telefony 2012-02-28 13:51 przez Wojtek Konopa

Jeśli ktoś jest ciekaw jak wyglądają efekty działania aparatu z matrycą 41Mpx zamontowanego w telefonie komórkowym zapraszam to obejrzenia galerii powstałej przy użyciu Nokii 808 PureView.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Taksówka na jedno kliknięcie – startuje mobilna aplikacja PLTAXI Aplikacje 2012-02-28 13:26 przez Wojtek Konopa

Od dziś na polskim rynku rusza aplikacja mobilna PLTAXI. Dla pasażerów PLTAXI oznacza najprostszy i najszybszy w Polsce sposób zamówienia taksówki. Taksówkarzom aplikacja zapewnia podniesienie efektywności pracy i znaczne zwiększenie zarobków.

 

» więcej
Komentarze: 1
Norton Online Family teraz także dla telefonów z systemem Android Aplikacje 2012-02-28 13:06 przez Wojtek Konopa

Firma Symantec, producent oprogramowania Norton, wprowadziła na rynek bezpłatną aplikację Norton Safety Minder: Mobile Edition, która pozwala rodzicom kontrolować aktywność dzieci korzystających z Internetu za pomocą smartfonów. Aplikacja ta wchodzi w skład bezpłatnej usługi Norton Online Family, która umożliwia sprawowanie kontroli rodzicielskiej na wykorzystywanych przez dzieci domowych komputerach PC i Mac.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone zaprasza na CeBIT 2012 Inne, Telefony 2012-02-28 11:55 przez Wojtek Konopa

myPhone - polski producent telefonów komórkowych zaprasza do odwiedzenia swojego stoista   na targach CeBIT 2012, które już 6 marca rozpoczną się w Hanoverze. Hala 14 (Planet Reseller), stoisko H60.

 

» więcej
Komentarze: 8
Klienci Netii z dostępem do ponad 5 mln darmowych hotspotów Operatorzy 2012-02-28 11:26 przez Wojtek Konopa

Netia, wspólnie z Fon - organizatorem największej na świecie społeczności Wi-Fi – udostępniła swoim klientom bezpłatny dostęp do międzynarodowej sieci hotspotów. Użytkownikami sieci Fon mogą być wszyscy zainteresowani użytkownicy innowacyjnego urządzenia Netia Spot.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Asha 303 w ofercie podstawowej Play Operatorzy, Telefony 2012-02-28 09:52 przez Wojtek Konopa

Od dziś Play wprowadza do oferty podstawowej telefon Nokia Asha 303.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange sport dostępny w ponad 50 telewizjach kablowych. Operatorzy 2012-02-28 09:50 przez Wojtek Konopa

Orange sport jest już w ofercie ponad 50 sieci kablowych. Liczba widzów mogących oglądać ten kanał wzrosła dzięki temu o ponad 430 tysięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nawiguj z Play – promocja dla doładowujących konto Operatorzy 2012-02-28 08:38 przez Wojtek Konopa

Promocja skierowana jest do wszystkich osób posiadających telefon na kartę w sieci Play, które jednocześnie korzystają z doładowań telefonów poprzez system transakcyjny Pekao24, Alior Bank, Raiffeisen Bank. Aby wziąć udział w promocji należy w czasie trwania akcji doładować telefon kwotą minimum 40 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
emporia Telecom wprowadza na rynek telefon emporiaCONNECT Telefony 2012-02-27 15:39 przez Wojtek Konopa

emporia Telecom wprowadza nową kategorię telefonów komórkowych. emporiaCONNECT oferuje najpopularniejsze usługi dostępne w smartfonach nowej generacji użytkownikom, którzy poszukują prostoty i intuicyjności zgodnie z dewizą: inteligentne na tyle, na ile potrzeba, i tak proste, jak to możliwe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Duże zainteresowanie Pracowniami Orange Operatorzy 2012-02-27 15:28 przez Wojtek Konopa

Nadesłano już ponad 100 zgłoszeń do ogólnopolskiej akcji Pracownie Orange, w ramach której w 50 miejscowościach liczących do 20 tysięcy mieszkańców powstaną multimedialne pracownie internetowe. Największym zainteresowaniem akcja cieszy się wśród zespołów wspieranych przez urzędy gmin, biblioteki, domy kultury, kluby seniora i lokalne inicjatywy obywatelskie. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 marca br. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet dla (azjatyckiego) lekarza Gadżety 2012-02-27 15:06 przez Wojtek Konopa

Tablety stały się na tyle popularne, że producenci pracują nad ich specjalnymi wersjami. Przykładem takiego rozwiązania jest tablet MioCARE firmy Mio Technology, znanej dotychczas z produkcji samochodowych nawigacji GPS. Inżynierowie Mio opracowali urządzenie z myślą o lekarzach i personelu medycznym. Urządzenie jest już w sprzedaży – na razie w krajach Azji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Uwolnij kreatywność z Samsung GALAXY Note 10.1 Gadżety 2012-02-27 15:01 przez Wojtek Konopa

Podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress Samsung zaprezentował kolejny model z nowej kategorii urządzeń mobilnych – Note. Samsung GALAXY Note 10.1 wyposażony w rysik S Pen poszerza kreatywność i rozwija możliwości tworzenia i uczenia się.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ELECTRONIC BEATS – druga edycja Operatorzy 2012-02-27 13:36 przez Wojtek Konopa

Kolejna edycja festiwalu Electronic Beats - międzynarodowego projektu muzycznego T-Mobile - odbędzie się już 28 kwietnia w Gdańsku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowości Nokii z MWC 2012 na wideo Telefony 2012-02-27 12:12 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AirLive N450R - 3T3R bezprzewodowy dwuzakresowy router N Gadżety 2012-02-27 10:36 przez Wojtek Konopa

Jeżeli szukasz urządzenia które posiada wyjątkowy design oraz jest ekonomiczne w użytkowaniu, najlepszym wyborem będzie bezprzewodowy router firm AirLive, model N450R. Ten dwuzakresowy router pozwala na przesyłanie danych z prędkością 450Mbps, posiada wejście USB, obsługuje modemy 3G, serwer Samba, FTP, oraz posiada wbudowaną funkcję Green Technology. Router również posiada wbudowane porty LAN oraz WAN.

» więcej
Komentarze: 1
Samsung wprowadza oficjalną aplikację Chelsea FC Aplikacje 2012-02-24 14:12 przez Wojtek Konopa

Samsung, globalny lider w dziedzinie elektroniki użytkowej oraz sponsor klubu piłkarskiego Chelsea, z przyjemnością informuje, że jest już dostępna oficjalna aplikacja Chelsea FC w wersji dla systemów operacyjnych bada i Android.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
The New Essence of Nokia Inne 2012-02-24 11:38 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Weekend z audiobookami w Orange Operatorzy 2012-02-24 11:26 przez Wojtek Konopa

Przed nami kolejny weekend, w którym można bezpłatnie korzystać z usług dodatkowych Orange. Tym razem od piątku, godz. 20.00 do niedzieli, godz. 23.59 można pobrać do 5 bezpłatnych audiobooków z serwisu audioteka.orange.pl na swój komputer stacjonarny lub mobilny.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson przedstawia nową ofertę rozwiązań M-commerce Technologie 2012-02-24 11:00 przez Wojtek Konopa

Przed Światowym Kongresem Technologii Mobilnych 2012 Ericsson przedstawił swój nowy, rozszerzony pakiet rozwiązań i usług M-commerce, który ułatwi komunikację między szybko rozwijającym się środowiskiem usług M-commerce a światem finansowym oraz przyspieszy wprowadzanie mobilnych usług finansowych nowej generacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Elastyczny system doładowań ułatwia korzystanie z samochodów elektrycznych Technologie 2012-02-23 16:04 przez Wojtek Konopa

W ramach nowatorskiego, wielobranżowego projektu badawczego Ericsson zapewni komunikację mobilną w samochodach elektrycznych, a ich kierowcom umożliwi wybór i kontrolę harmonogramu doładowań.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play24 – nowa wersja aplikacji na Androida Aplikacje, Operatorzy 2012-02-23 12:07 przez Wojtek Konopa

Play wdrożył dzisiaj wersję 0.9 aplikacji. Jest to ostatnie wdrożenie jeszcze jako wersja beta. Najważniejsze zmiany w rozwinięciu newsa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cisco udostępnia najszybszą sieć bezprzewodową Gadżety, Technologie 2012-02-23 11:07 przez Wojtek Konopa

Nowy punkt dostępowy Cisco Aironet z serii 3600 to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które poprawia transmisję bezprzewodową poprzez zwiększenie nawet o 30% wydajności obsługi wszelkich urządzeń bezprzewodowych przy zwiększonym zasięgu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenieś numer do HaloNet i zdobądź bramkę VoIP za 1 zł Operatorzy 2012-02-23 11:00 przez Wojtek Konopa

Przenosząc swój obecny numer telefoniczny do HaloNet, dzięki najnowszej promocji "Bramki za numer", można korzystać z niego za darmo przez 1 rok i dodatkowo otrzymać darmowe minuty oraz bramkę VoIP (Cisco PAP2T lub Cisco SPA2102) za 1 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cardo Scala Rider G9 Gadżety 2012-02-22 15:22 przez Wojtek Konopa

Nowy bestsellerowy produkt Cardo System, zestaw słuchawkowy dla motocyklistów Scala Rider G9 będzie dostępny na naszym rynku od marca w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela tej marki w Polsce. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
eLeader Mobile Visit – wiodące rozwiązanie klasy SFA dla smartfonówteraz także na Androidzie Aplikacje 2012-02-22 15:05 przez Wojtek Konopa

Mijający rok przyniósł ze sobą wiele zmian na rynku usług mobilnych, w tym zamianę na pozycji lidera mobilnych systemów operacyjnych, gdzie Android zastąpił system Symbian – dotychczas niekwestionowanego, długoletniego lidera rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Liczba subskrypcji usług mobilnych na świecie osiągnęła ok. 6 miliardów Inne 2012-02-22 10:42 przez Wojtek Konopa
  • W IV kwartale 2011 r. wskaźnik globalnej penetracji dla usług mobilnych wyniósł 85%, a liczba subskrypcji tych usług na całym świecie – ok. 6 miliardów
  • W tym samym kwartale liczba abonentów usług mobilnych osiągnęła ok. 4,1 mld, co oznacza, że blisko 60% ludzi na świecie ma co najmniej jedną subskrypcję
  • W III kwartale 2011 r. ruch danych w sieciach mobilnych podwoił się w porównaniu z analogicznym okresem 2010 r., a w stosunku do II kwartału 2011 r. wzrósł o 18%
  • Pełna treść raportu firmy Ericsson dotyczącego ruchu w sieciach i rynków (Traffic and Market Data Report) zostanie opublikowana w drugiej połowie II kwartału 2012 r.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokaut Skaner Aplikacje 2012-02-22 10:16 przez Wojtek Konopa

Aplikacja Nokaut Skaner w trakcie ostatniego sezonu zakupowego utrzymywała się w TOP10 najczęściej ściąganych darmowych aplikacji dla smartfonów Apple iPhone w polskim App Store. Aktualnie jest też na drugim miejscu w kategorii Business. Jak dotąd aplikacja została ściągnięta około 50.000 razy, ale według Grupy Nokaut prawdziwy rozwój polskiego rynku aplikacji mobilnych dopiero się zaczyna.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Lumia 800 i HTC Mozart 7 w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-02-21 14:07 przez Wojtek Konopa

Od dziś operator Play wprowadza do oferty dwa nowe modele telefonów: Nokia Lumia 800 i HTC 7 Mozart. Dodatkowo zmianie ulegnie także cena modelu HTC Evo 3D.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Darmowa dostawa wszystkich produktów. Tylko do piątku Inne 2012-02-21 10:19 przez Wojtek Konopa

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Modecom FreeWAY AX Gadżety 2012-02-20 13:13 przez Wojtek Konopa

MODECOM wprowadził do swojej oferty urządzenie nawigacyjne FreeWAY AX. Jest to kolejny produkt bardzo popularnej serii dedykowanej mobilnym użytkownikom, który został wyposażony w funkcje multimedialnego tabletu. Użytkownicy ruchu drogowego docenią 5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości (800x480 pikseli).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trend Micro prezentuje Mobile App Reputation Aplikacje, Inne 2012-02-20 12:58 przez Wojtek Konopa

Mobile App Reputation to pierwsze na rynku rozwiązanie, które szczegółowo i automatycznie sprawdza aplikacje mobilne pod kątem obecności złośliwego oprogramowania, naruszenia prywatności użytkowników oraz niepożądanego obniżenia wydajności urządzenia mobilnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zrób Głośniej! – szansa dla debiutujących artystów Inne, Operatorzy 2012-02-20 12:02 przez Wojtek Konopa

Zrób Głośniej! - konkurs dla młodych i ambitnych zespołów oraz solistów, która wystartował na portalu T-Mobile Music nabiera rozpędu. Do tegorocznej edycji zgłosiło się już wiele zespołów. Znamy też już pierwszych półfinalistów, zakwalifikowanych do przesłuchań klubowych, które odbędą się już 8 marca w warszawskim klubie Chwila (wstęp wolny). Są to Deycoda, Mikirurka, Animators, Duży Ptak, Superhalo, The Rookles, Overcolored i Lil Ironies.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Codzienna dawka T-Mobile Ekstraklasy w serwisie MMS Operatorzy 2012-02-20 09:02 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadza specjalną piłkarską usługę. Każdy klient sieci może aktywować subskrypcję wiadomości MMS, które zawierać będą najświeższe informacje o wydarzeniach z boisk Ekstraklasy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oskar Telekomunikacji i Złoty Bell dla emporiaELEGANCEplus Telefony 2012-02-17 14:10 przez Wojtek Konopa

Telefon emporiaELEGANCEplus ponownie nagrodzony; dwie najpopularniejsze polskie nagrody telekomunikacyjne przyznane przez wiodące magazyny branżowe.

» więcej
Komentarze: 1
Smartfony Samsung - idealne na arktyczne warunki Telefony 2012-02-17 14:05 przez Wojtek Konopa

Samsung z dumą może ogłosić, że smartfony tej firmy z powodzeniem przeszły próbę ognia i wody, a właściwie: upału i mrozu. Redakcja fińskiego magazynu MikroPCudowodniła, że telefony Samsung bez problemu funkcjonują w bardzo szerokim zakresie temperatur - od 38 do -20 stopni Celsjusza.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zmiany w cenniku telefonów Play Operatorzy, Telefony 2012-02-17 13:33 przez Wojtek Konopa

Od dziś Play zmienia ceny następujących modeli telefonów: Nokia E7-00, HTC EVO 3D, HTC Gratia, Motorola Gleam i Sony Ericsson Zylo.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezprzewodowy adapter sieci b/g Gadżety 2012-02-17 12:42 przez Wojtek Konopa

AirLive N.Plug to multifunkcyjne urządzenie sieciowe obsługujące standardy B/G/N które dodatkowo wspiera udostępnianie Internetu z sieci 3G poprzez port USB. Urządzenie jest poręczne oraz zaprojektowane tak, by zmaksymalizować efektywność z użytkowania. Dodatkowo, niewielkie wymiary urządzenia pozwalają osobom dużo podróżującym zabrać ze sobą swój router gdziekolwiek. N.Plug w trybie repeatera idealnie nadaje się dla tych, którzy chcą powiększyć istniejącą infrastrukturę przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TP i Crossbeam podpisały umowę o współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa Technologie 2012-02-17 12:15 przez Wojtek Konopa

Telekomunikacja Polska nawiązała współpracę z firmą Crossbeam w zakresie ochrony przed atakami na infrastrukturę sieciową TP oraz jej klientów.  Umowa umożliwi w przyszłości tworzenie usług bezpieczeństwa dla klientów Grupy TP.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Program TV od WP.PL dostępny w telefonach z systemem operacyjnym WP 7.5 Aplikacje 2012-02-17 12:13 przez Wojtek Konopa

Program TV, najpopularniejsza aplikacja na urządzenia mobilne z portfolio Wirtualnej Polski, jest już dostępna w smartfonach z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5. To kolejne – po Info WP.PL – wdrożenie Wirtualnej Polski dedykowane temu systemowi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung pierwszym reklamodawcą Skype w Polsce Inne 2012-02-17 11:57 przez Wojtek Konopa

Samsung jest pierwszą firmą w Polsce, która zamieściła swoją reklamę w serwisie Skype. W jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie pojawiła się kampania Samsung Galaxy Note.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Usługa mobilnego Internetu pod nazwą LarkMobile Inne 2012-02-17 10:49 przez Wojtek Konopa

Grupa MIT (Mobile Internet Technology) została sponsorem Pucharu Świata FIS 2012 w Narciarstwie Biegowym w Szklarskiej Porębie, rozgrywanego po raz pierwszy w Polsce. Podczas zawodów i imprez towarzyszących giełdowa grupa zamierza promować dwie swoje marki: LARK, producenta multimedialnych tabletów PC i mobilnych urządzeń do nawigacji GPS oraz Navigo, największego dostawcy map cyfrowych w Polsce.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cztery nagrody "iF Design Awards" dla smartfonów Sony Ericsson Xperia Inne 2012-02-17 09:55 przez Wojtek Konopa

Firma Sony Ericsson została uhonorowana czterema nagrodami w tegorocznym konkursie “iF Product Design Awards 2012” w kategorii “telekomunikacja”. Smartfon Xperia active otrzymał najwyższe wyróżnienie – złotą nagrodę (“iF Gold Award”). Jury konkursu “iF Design Awards” oceniało jakość rywalizujących ze sobą produktów według wszechstronnych kryteriów, obejmujących, między innymi, jakość wzornictwa i wykończenia, dobór materiałów, wpływ na środowisko naturalne i funkcjonalność. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 9 lutego 2012 r. w Monachium, w Niemczech.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poznaj kulisy Tygodni Mody dzięki Samsung GALAXY Note Inne 2012-02-17 08:39 przez Wojtek Konopa

Dla obserwatorów z zewnątrz Fashion Week to ciąg fantastycznych modowych spektakli. Poza wybiegiem wygląda to zupełnie inaczej. Dzięki partnerstwu Samsung i słynnej agencji modelek Next Model Management każdy może poznać atmosferę zakulisowych przygotowań do najlepszych pokazów Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Grupa TP udostępnia klientom elektroniczny system płatności Invoobill Operatorzy 2012-02-16 13:35 przez Wojtek Konopa

Klienci Grupy TP korzystający z bankowości elektronicznej będą mogli wkrótce uregulować swoje faktury jednym kliknięciem - dzięki usłudze Invoobill. Grupa TP podpisała umowę z Krajową Izbą Rozliczeniową i zaoferuje możliwość korzystania z Invoobill - systemu elektronicznej prezentacji i płatności rachunków.  

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet ZTE Optik Gadżety 2012-02-16 10:54 przez Wojtek Konopa

ZTE zaprezentował nowy tablet - Optik. Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu Android 3.2 Honeycomb, tablet obsługuje szereg wszechstronnych funkcji, takich jak odtwarzacz multimedialny czy czytnik e-booków oraz umożliwia pobieranie ogromnej ilości aplikacji i gier z platformy Android Market. Urządzenie działa w oparciu o wydajny, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon i posiada 1GB pamięci RAM.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Swisscom i Ericsson nawiązują współpracę w zakresie komunikacji M2M Technologie 2012-02-16 10:39 przez Wojtek Konopa

Swisscom (największy szwajcarski operator telekomunikacyjny) i Ericsson nawiązali współpracę mającą na celu rozwój rynku M2M (komunikacja maszyna-maszyna). Swisscom będzie oferować swym klientom-przedsiębiorstwom z różnych branż, zarówno szwajcarskim jak i zagranicznym, usługi M2M umożliwiające zwiększenie efektywności łańcucha tworzenia wartości na odcinku od produkcji do dystrybucji.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Odwiedź Polycom na Mobile World Congress 2012 Technologie 2012-02-15 16:08 przez Wojtek Konopa

Polycom zaprezentuje kilka aktualizacji dla Polycom RealPresence Mobile, podczas Mobile World Congress (MWC)  odbywającego się w Barcelonie,  w dniach 27  lutego  – 1 marca, w hali nr. 2 stanowisku  2D01. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zostań menadżerem Ligi T-Mobile Operatorzy 2012-02-15 14:58 przez Wojtek Konopa

T-Mobile uruchomił nową, bezpłatną grę dla kibiców polskiej piłki nożnej. Dzięki niej każdy miłośnik T-Mobile Ekstraklasy może zostać piłkarskim managerem. Dla najlepszych graczy T-Mobile przygotował atrakcyjne nagrody pieniężne. Gra dostępna jest dla wszystkich pod adresem - liga.t-mobile.pl.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Usługi Hostingowe dla klientów Plusa Operatorzy 2012-02-15 13:35 przez Wojtek Konopa

Usługi Hostingowe to nowa oferta dla użytkowników Plusa, umożliwiająca wykupienie i utrzymanie własnej domeny.pl oraz tworzenie stron internetowych i posiadanie własnego sklepu internetowego. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów sieci, w szczególności zaś do klientów rynku biznesowego SOHO (małe, domowe przedsiębiorstwa) oraz SME (małe i średnie przedsiębiorstwa). Usługa stworzona jest we współpracy z firmą home.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gazeta.pl wprowadza duży format reklamy mobilnej Aplikacje 2012-02-14 16:24 przez Wojtek Konopa

„Mobile rectangle” to nowy i największy format reklamowy dostępny w serwisach mobilnych grupy Gazeta.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange podpisała Kartę Różnorodności Operatorzy 2012-02-14 15:04 przez Wojtek Konopa

Orange jest opiekunem Karty Różnorodności w Polsce. Karta Różnorodności (ang. Diversity Charter) to międzynarodowa inicjatywa, będąca pisemnym zobowiązaniem organizacji do wdrażania zasad zarządzania różnorodnością i polityki równego traktowania oraz ich promowania i upowszechniania.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Acer z nagrodami iF Product Design Award Technologie, Telefony 2012-02-14 14:53 przez Wojtek Konopa

W uznaniu dla wyjątkowego wzornictwa, smartfon Acer Cloud Mobile otrzymał nagrodę iF Product Design Award 2012. Acer CloudMobile jest pierwszym smartfonem współpracującym z usługą AcerCloud, która pozwala na bezpieczne przesyłanie między komputerami PC pracującymi w chmurze a smartfonem - w każdym miejscu i o każdej porze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsze na świecie przekazanie połączenia głosowego pomiędzy LTE a WCDMA Technologie 2012-02-14 13:21 przez Wojtek Konopa

Dotychczas głównym zastosowaniem LTE było przesyłanie danych w zastosowaniach mobilnych. Jednak operatorzy zaczynają wprowadzać do swych sieci możliwość przesyłania głosu i SMS-ów przez LTE (w oparciu o standard VoLTE GSMA IR.92) oraz przygotowują się do wprowadzenia nowych, kompatybilnych w skali globalnej usług multimedialnych dostępnych ze smartfonów z obsługą LTE.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Klienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonem Inne 2012-02-14 12:34 przez Wojtek Konopa

MultiBank oraz mBank we współpracy z Visa Europe rozpoczynają drugi etap testów płatności zbliżeniowych NFC. Inauguruje go konkurs dla klientów, którego zwycięzcy dołączą do grona testującego mobilne płatności na iPhone’ach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TS2 zapewnia łączność dla konstruktorów pierwszego polskiego satelity studenckiego PW-Sat Technologie 2012-02-14 11:34 przez Wojtek Konopa

13 lutego o godzinie 11:00 miał miejsce pierwszy start europejskiej rakiety Vega, która wyniosła na orbitę satelity LARES i ALMASat-1 oraz siedem małych CubeSatów, z których jeden to PW-Sat. Polski satelita został zbudowany przez studentów Politechniki Warszawskiej, zrzeszonych w Studenckim Kole Astronautycznym i Studenckim Kole Inżynierii Kosmicznej, we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych PAN.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Walentynkowa promocja doładowań w Orange Operatorzy 2012-02-14 10:59 przez Wojtek Konopa

Walentynki to czas prezentów i miłosnych wyznań. Orange przygotował z tej okazji szybką promocją. Tylko dziś i tylko za doładowanie 25 zł operator daje drugie tyle na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange i na stacjonarne oraz transfer danych. Jak dostać bonus?

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung przedstawia swoją wizję działań na rynku europejskim na rok 2012 Gadżety, Inne 2012-02-13 16:03 przez Wojtek Konopa

Samsung zaprezentował najnowsze portfolio produktów podczas odbywającego się dzisiaj w Pradze europejskiego Samsung Forum 2012. Nowa strategia firmy, oparta na filozofii „poszerzania granic”, zakłada zwiększenie udziałów na rynku europejskim przy jednoczesnym rozwijaniu łączności pomiędzy urządzeniami – od telewizji, telefonów i tabletów poprzez notebooki i kamery, aż do urządzeń gospodarstwa domowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku Aplikacje 2012-02-13 14:37 przez Wojtek Konopa

Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wszystkie produkty Apple na 30-sekundowym wideo Gadżety 2012-02-13 13:16 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpłatna aplikacja Norton Online Family do monitorowania aktywności dzieci w sieci - teraz także dla systemów Android po polsku Aplikacje 2012-02-13 12:01 przez Wojtek Konopa

Firma Symantec, producent oprogramowania Norton, wprowadziła na rynek bezpłatną aplikację Norton Safety Minder: Mobile Edition, która pozwala rodzicom kontrolować aktywność dzieci korzystających z Internetu za pomocą smartfonów. Aplikacja ta wchodzi w skład bezpłatnej usługi Norton Online Family, która umożliwia sprawowanie kontroli rodzicielskiej na wykorzystywanych przez dzieci domowych komputerach PC i Mac.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Krakowianie lubią kupować bilety przez komórkę Inne 2012-02-13 10:41 przez Wojtek Konopa

Minął już ponad rok odkąd Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu uruchomił możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej przez komórkę. W tym czasie pasażerowie skorzystali z niej ok. 170 tys. razy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Według Ericsson Consumer Lab 4,6 mln - elita polskich internautów stawia na smartfony Inne 2012-02-13 10:32 przez Wojtek Konopa

4,6 mln osób – tyle liczy w Polsce prawdziwa „elita Internetu”.  To osoby, które dyktują trendy pozostałym użytkownikom sieci. Kim oni są? W badaniu Ericsson Consumer Lab zdefiniowano  trzy grupy liderów opinii, czyli pionierów - przebojowa młodzież, profesjonaliści i eksperymentatorzy – w sumie 32 proc.  internautów.  Jednak ci, których bierzemy pod lupę, to właśnie pionierzy, ale tylko ci używający mobilnego internetu (MBB). ]

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung funduje bilety na mecz Chelsea FC w Londynie Inne 2012-02-09 10:47 przez Wojtek Konopa

Samsung zaprasza do drugiej edycji promocji, w której do wygrania jest 10 wyjazdów na mecz Chelsea FC do Londynu oraz oryginalne klubowe koszulki i torby treningowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W T-Mobile samochód za elektroniczną fakturę Operatorzy 2012-02-09 09:59 przez Wojtek Konopa

T-Mobile od lat prowadzi inicjatywy z zakresu Corporate Responibility (CR) i działa odpowiedzialnie na rzecz środowiska prowadząc liczne projekty w tym obszarze. Do takiej postawy zachęca również swoich klientów, promując wśród nich ekologiczne rozwiązanie – proste przejście z tradycyjnej, papierowej faktury na jej wersję elektroniczną.www.t-mobile.pl/pl/faktura

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zmiany w cennikach Play Operatorzy, Telefony 2012-02-09 09:54 przez Wojtek Konopa

Od dziś w Play zmieniają się ceny następujących urządzeń: BlackBerry 9780 Bold, Samsung S5570 Galaxy Mini, Samsung S8500 Wave oraz Motorola Xoom. Dodatkowo od 21.02 operator wycofuje: LG GD900, Nokia 2690, Nokia 3720, Nokia E55, Samsung S8000 Jet.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange funduje multimedialne pracownie internetowe Inne, Operatorzy 2012-02-09 09:23 przez Wojtek Konopa

Rusza ogólnopolska akcja społeczna Orange, w ramach której w 50 miejscowościach liczących do 20 tysięcy mieszkańców powstaną internetowe Pracownie Orange. Celem akcji jest stworzenie społecznościom lokalnym wyjątkowego miejsca, w którym mieszkańcy będą mogli realizować swoje pasje, uczyć się i organizować życie publiczne. Program będzie trwał 2 lata. Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą już od 13 lutego za pośrednictwem strony www.pracownieorange.pl

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PS VITA 3G tylko z PLAY Gadżety, Operatorzy 2012-02-09 09:20 przez Wojtek Konopa

Jeden z najbardziej oczekiwanych gadżetów 2012 czyli PS VITA wybrał PLAY jako partnera operatorskiego dla modelu PS VITA 3G. Każda z konsol sprzedawanych w Polsce wyposażona zostanie w specjalną kartą SIM PLAY ONLINE. Szczegóły oferty w PLAY już wkrótce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dane firmy NAVTEQ w systemie aktywnego przewidywania firmy Scania GPS 2012-02-09 08:41 przez Wojtek Konopa

Koncern Scania powierzył NAVTEQ dostarczenie specyficznych danych do map. Dane te zawierają dokładne, niezawodne i szczegółowe atrybuty dróg, niezbędne do funkcjonowania nowego, innowacyjnego systemu aktywnego przewidywania Active Prediction firmy Scania. Koncern Scania opracował oparty na topografii system kontroli jazdy, wykorzystując do tego celu dane NAVTEQ, które są przetwarzane przez silnik mapy (map engine) opracowany przez firmę Continental.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Virtualo udostępniło ponad pół tysiąca topowych tytułów na Kindle Inne 2012-02-08 10:40 przez Wojtek Konopa

Virtualo jako pierwsza firma w Polsce wprowadziło ebooki na popularny czytnik Kindle. Pod koniec października 2011 udostępniona została kolekcja 6 tysięcy bezpłatnych tytułów z serii Klasyka, a w grudniu do sprzedaży weszły pierwsze topowe tytuły. Obecnie baza tytułów wynosi już ponad pół tysiąca i zgodnie z planem w najbliższych tygodniach wzrośnie do tysiąca. Zawiera głównie bestsellery i najczęściej poszukiwane tytuły z kilku ostatnich miesięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trzeci pakiet weekendowy Operatorzy 2012-02-08 09:11 przez Wojtek Konopa

Pakiety weekendowe w ofertach One, POP, NOGo i Zetafonie cieszą się sporym zainteresowaniem. Operator zdecydował się dołożyć kolejny z nielimitowanymi minutami i SMS-y do Orange. Teraz do wyboru są trzy wersje.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy, mobilny bloog.pl dla smartfonów Aplikacje 2012-02-07 14:37 przez Wojtek Konopa

Wersja mobilna jednego z najpopularniejszych serwisów blogowych w Polsce, bloog.pl, została w pełni dostosowana do smartfonów. Mobilna platforma bloogowa zyskała nowe funkcjonalności, przydatne każdemu czytającemu i piszącemu blogi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premiera Nokia Lumia w Polsce Technologie, Telefony 2012-02-07 13:48 przez Wojtek Konopa

W sobotę 04.02.2012 o godz. 19.00 w Warszawie przy pomniku Mikołaja Kopernika odbył się niepowtarzalny event Nokia z Mappingiem 3D Lumia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NaviExpert zgarnia kolejne nagrody GPS 2012-02-07 13:04 przez Wojtek Konopa

NaviExpert to jedna z najszybciej rozwijających się nawigacji mobilnych. Innowacyjne oraz przyjazne użytkownikom rozwiązania systematycznie wprowadzane przez firmę, zyskują coraz większą liczbę fanów i cieszą się coraz większym uznaniem ekspertów z branży. Świadczyć może o tym fakt, iż w ostatnich dniach NaviExpert został laureatem aż dwóch prestiżowych konkursów: o Złoty Bell oraz Mobile Trends Awards.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Asha 300 w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-02-07 12:31 przez Wojtek Konopa

Od dziś w ofercie Play dostępny jest telefon Nokia Asha 300.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stecje dokujące Fidelio dla urządzeń Android Gadżety 2012-02-07 12:18 przez Wojtek Konopa

Philips rozszerza swoją popularną gamę głośników Fidelio ze stacją dokującą o nową serię przeznaczoną do smartfonów i tabletów opartych na systemie operacyjnym Android. Głośniki Fidelio ze stacją dokującą dla urządzeń Android opierają się na tych samych systemach głośników, na których bazuje seria Fidelio dla urządzeń Apple, gwarantują więc wspaniały dźwięk z telefonu lub tabletu z systemem Android, jednak z zachowaniem całej niezbędnej funkcjonalności i prostoty obsługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ustrzel nagrody z mPay Inne 2012-02-07 11:55 przez Wojtek Konopa

mPay S.A. we współpracy z Orange po raz kolejny daje swoim użytkownikom możliwość „ustrzelenia” wielu rozmaitych nagród.  Główny zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci XBOX’a 360 SLIM z Kontrolerem Kinect oraz grę FIFA 2012. Przygotuj się na piłkarskie emocje i ustrzel nagrody z mPay.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Darmowe i nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w Plusie Dla Firm Operatorzy 2012-02-07 11:43 przez Wojtek Konopa

Od 6.02.2012 Plus wprowadził nową taryfę S-Klasa w ofercie dla klientów biznesowych. W ramach oferty klient może wykonywać nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych operatorów komórkowych i stacjonarnych oraz dostaje comiesięczny gratisowy pakiet Internet Non Stop 5 GB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange ma plany taryfowe Korzystne dla Firm Operatorzy 2012-02-07 11:26 przez Wojtek Konopa

Orange dla Firm - lider rynku w segmencie SOHO* - wprowadza nową ofertę planów abonamentowych i mix dla firm. Plany Korzystne dla Firm, to pięć planów abonamentowych, cztery plany mix oraz bogaty wybór bezpłatnych i płatnych usług dodatkowych. Zawierają one nowe, niedostępne dotąd na rynku rozwiązania, dzięki którym można elastycznie korzystać z wielu usług. Razem z nowymi planami Orange oferuje nowoczesne smartfony w najlepszych cenach na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rozdanie Oskarów telekomunikacji już za niecałe dwa tygodnie Inne 2012-02-06 14:44 przez Wojtek Konopa

Miesięcznik nowoczesnych technologii "Mobile Internet" tradycyjnie już będzie przyznawać nagrody "Wirtualne Telefony" za wybitne osiągnięcia dla producentów i usługodawców branży IT i telekomunikacyjnej. Tegoroczna, jedenasta gala magazynu, odbędzie się 16 lutego. Liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymają statuetki wirtualnych telefonów za ponadprzeciętne rezultaty, produkty i usługi, które wprowadzili na polski rynek w 2011 roku.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Facebook i wideo on-line w telewizorze Operatorzy 2012-02-06 12:16 przez Wojtek Konopa

 Facebook, NK.pl, Fotka.pl, Spryciarze.pl czy Twitter na ekranie telewizora, nieodpłatnie i w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej DIALOGu – to nowa usługa dla abonentów operatora. I pierwsza tego typu w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premierowy koncert Red Hot Chili Peppers wyłącznie na orange.pl Inne, Operatorzy 2012-02-06 12:11 przez Wojtek Konopa

7 lutego Orange dostarczy niezapomnianych emocji fanom Red Hot Chili Peppers. Zapis wyjątkowego koncertu zarejestrowanego w Paryżu, który wcześniej nie był nigdzie emitowany, będzie można obejrzeć bezpłatnie na orange.pl

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
120 minut rozmów z okazji urodzin Operatorzy 2012-02-03 14:24 przez Wojtek Konopa

W dzień Twoich urodzin oraz imienin możesz otrzymać od Orange wyjątkowy prezent-120 minut, do wykorzystania do wszystkich w Orange w dniu Twojego święta. Włącz usługę Urodziny, aby otrzymywać od Orange urodzinowe i imieninowe prezenty.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia nagrodzona Złotym Bellem Gadżety, Telefony 2012-02-03 13:05 przez Wojtek Konopa

Nokia została nagrodzona statuetką Złoty Bell w kategorii „Debiut roku 2011” za smartfony z systemem Windows Phone 7 oraz w kategorii „Akcesorium roku” za słuchawkę Nokia Luna. Uroczysta Gala Mobility Trends, na której wręczono nagrody, odbyła się 2 lutego w Teatrze Capitol w Warszawie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacje mapowe w sklepach on-line GPS 2012-02-02 16:52 przez Wojtek Konopa

Od niedawana produkty Spółki Emapa są jeszcze łatwiej dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Tak sztandarowe aplikacje producenta jak seria Emapa Transport, Emapa Geomarketing czy Cartall Truck nabyć można już także w sklepach on-line oraz na portalu aukcyjnym Allegro.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Garść nowych informacji o Xperia S Telefony 2012-02-02 16:04 przez Wojtek Konopa

Możemy oficjalnie potwierdzić kolejne szczegóły na temat pierwszego smartfonu od Sony – Xperia S. Xperia S będzie w Polsce dostępna razem z kabelem micro HDMI, który pozwala na łączenie smartfonu z telewizorami posiadającymi wejście HDMI. Dzięki temu można wyświetlać filmy i zdjęcia, czy grać w gry na dużym ekranie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wirtualne czwartki z technologiami Microsoft Inne, Technologie 2012-02-02 14:25 przez Wojtek Konopa

Inwestowanie firm w nowoczesne technologie buduje przewagę konkurencyjną na rynku i przynosi wymierne zyski. Aby ułatwić dostęp do informacji o najnowszych rozwiązaniach IT dla biznesu, Microsoft zaprasza na cotygodniowe, bezpłatne spotkania z udziałem ekspertów. Wirtualne warsztaty są adresowane dla firm średniej wielkości i dużych przedsiębiorstw.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Philips - nowe, bezprzewodowe głośniki Fidelio z technologią AirPlay Gadżety 2012-02-02 14:17 przez Wojtek Konopa

Dzięki wykorzystaniu technologii AirPlay firmy Apple bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio gwarantują zarówno wspaniały dźwięk, jak i łatwy dostęp do całej Twojej zawartości biblioteki iTunes. Możesz bez problemów przesyłać strumieniowo muzykę między swoim komputerem Mac, PC, urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch poprzez domową sieć Wi-Fi do bezprzewodowego głośnika Fidelio.

» więcej
Komentarze: 1
Po prostu GG – kultowa polska marka internetowa zmienia nazwę i logo Inne, Internet 2012-02-02 14:04 przez Wojtek Konopa

Przygotowywana od roku nowa wersja GG zostanie udostępniona w wersji testowej „beta” jeszcze w lutym. Po raz pierwszy w sposób innowacyjny połączy ona środowiska wersji instalacyjnej (na komputer), przeglądarkowej i mobilnej. Tymczasem dzisiaj wydawca komunikatora zdecydował się na opublikowanie nowego logo i nazwy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polska wśród liderów wzrostu transmisji danych Operatorzy 2012-02-02 13:55 przez Wojtek Konopa

T-Mobile w Polsce może pochwalić się jednym z najwyższych wzrostów ilości przetransmitowanych danych spośród wszystkich sieci mobilnych Grupy Deutsche Telekom.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wypłata przekazów Western Union przez telefon Inne 2012-02-02 13:31 przez Wojtek Konopa

Dzięki nowej usłudze Banku Zachodniego WBK nie trzeba wychodzić z domu, by wypłacić środki z przekazu Western Union (WU). Klienci Banku Zachodniego WBK mogą zrealizować przekaz Western Union przez telefon. Usługa jest bezpłatna, a kilka minut po dyspozycji pieniądze znajdują się już na rachunku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nikon wybiera mapę NAVTEQ do nowej serii aparatów cyfrowych COOLPIX AW Fotografia, GPS 2012-02-02 11:46 przez Wojtek Konopa

Firma NAVTEQ, największy na świecie dostawca map, informacji o ruchu drogowym oraz danych lokalizacyjnych, umożliwiających korzystanie na całym świecie z usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych oraz z reklamy mobilnej, dostarcza mapę i treści lokalizacyjne NAVTEQ® do serii niewielkich aparatów cyfrowych COOLPIX AW firmy Nikon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Powołanie Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Inne 2012-02-02 11:09 przez Wojtek Konopa

Na podstawie art. 190 ust. 4 ustawy Prawo telekomunikacyjne Sejm Rzeczypospolitej Polskiej powołuje Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej za zgodą Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Prezesa Rady Ministrów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ultrabook Asus ZENBOOK UX21E w ofercie T-Mobile Komputery, Operatorzy 2012-02-01 15:42 przez Wojtek Konopa

Od 1 lutego w ofercie biznesowej sieci T-Mobile dostępny jest ultrabook firmy Asus. Szczegóły oferty dostępne są pod tym adresem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tańsze połączenia z Rosją w roamingu Orange Operatorzy 2012-02-01 11:41 przez Wojtek Konopa

Od 1 lutego klienci Orange zapłacą trzykrotnie taniej za połączenia roamingowe z Rosją i o jedną trzecią taniej za transmisję danych. Obniżka cen to wynik memorandum dot.  obniżenia taryf międzynarodowego roamingu pomiędzy Polską a Rosją oraz współpracy PTK Centertel z operatorami rosyjskimi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile biznes – taniej i więcej możliwości Operatorzy 2012-02-01 10:52 przez Wojtek Konopa

Już 2 lutego br. klienci biznesowi będą mogli korzystać z nowych promocji T-Mobile Wiele możliwości w taryfach Nowa Firma. Oferowane w niej ceny abonamentów są niższe nawet o 40%, a przedsiębiorcy otrzymają duże pakiety minut do wszystkich sieci wraz z bezpiecznym dostępem do Internetu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
easyCALL.pl przygotuje platformę VoIP dla GG Inne 2012-02-01 09:43 przez Wojtek Konopa

easyCALL.pl podpisał umowę z GG Network, operatorem popularnego komunikatora. Na jej mocy użytkownicy GG będą mogli korzystać z płatnych rozmów głosowych, wykonywanych na numery polskie i zagraniczne, w oparciu o nowoczesną platformę easyCALL.pl. Bezpłatne rozmowy głosowe i video pomiędzy numerami GG rozwijane są w ramach spółki GG Network.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum