Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacje mapowe w sklepach on-line

GPS 2012-02-02 16:52

Od niedawana produkty Spółki Emapa są jeszcze łatwiej dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Tak sztandarowe aplikacje producenta jak seria Emapa Transport, Emapa Geomarketing czy Cartall Truck nabyć można już także w sklepach on-line oraz na portalu aukcyjnym Allegro.pl.

Na przełomie stycznia i lutego uruchomiona została sprzedaż programów Spółki Emapa poprzez nowe kanały - sklepy internetowe Emapa (www.emapa.pl/sklep) i Cartall (http://cartall.com.pl/sklep.aspx) oraz portal aukcyjny Allegro.pl (użytkownik "Emapa_sklep"). Za ich pośrednictwem można w łatwy sposób za pomocą kilku kroków zakupić jeden z pięciu desktopowych produktów Emapy oraz wszystkie dostępne produkty marki Cartall.

 "Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom Klientów staramy się udostępnić możliwie najwygodniejszy proces zakupu naszych produktów - tych przeznaczonych na rynek B2B oraz dedykowanych Klientowi indywidualnemu (marka Cartall)" - mówi Marcin Maroszek, Menedżer Działu Marketingu w Spółce Emapa. "Obecnie oprócz standardowych form zakupu oferujemy również możliwość nabycia większości naszych rozwiązań w Internecie - zarówno poprzez sklepy on-line umieszczone na witrynach firmowych, jak i przez najpopularniejszy w Polsce portal aukcyjny, Allegro.pl. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogą ograniczyć proces zakupu do kilku kliknięć myszką, a produkt w ciągu 2 dniu trafia do ich rąk. Wkrótce na Allegro.pl uruchomimy również sprzedaż programów spod marki Cartall".

Sprzedaż na portalu aukcyjnym odbywa się w znany wszystkim, standardowy sposób. W sklepach on-line umieszczonych na witrynach Spółki płatność on-line dokonywana jest za pośrednictwem systemu Dotpay, udostępniającego trzy formy płatności (karta kredytowa, przelew z konta internetowego, przekaz/przelew bankowy) i obsługującego większość dostępnych w Polsce kont internetowych. Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską bądź bezpiecznymi i szybkimi przesyłkami kurierskimi, dzięki czemu odbiorca zyskuje pewność, że przesyłka na czas trafi w jego ręce. Dodatkową zachętą do zakupów on-line w przypadku produktów ze "Sklepu Emapa" jest fakt, iż całkowity koszt wysyłki ponosi sprzedawca (podobnie, jak w przypadku aukcji Emapa_sklep na Allegro.pl).

Sklepy on-line posiadają jeszcze jedną zaletę - kupujący tam jest uprawniony do korzystania z atrakcyjnych rabatów na zakup dowolnych produktów w czasie obowiązywania na nie promocji. Aktualne informacje o obowiązujących promocjach znaleźć można na stronie www.emapa.pl oraz na profilu Spółki Emapa na Facebooku. Już wkrótce ruszy pierwsza z nich.

Źródło: Emapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3648 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum