Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung pierwszym reklamodawcą Skype w Polsce

Inne 2012-02-17 11:57

Samsung jest pierwszą firmą w Polsce, która zamieściła swoją reklamę w serwisie Skype. W jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie pojawiła się kampania Samsung Galaxy Note.

Kampania Samsung w serwie Skype ma na celu przedstawienie korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z komunikatora za pośrednictwem Samsung Galaxy Note. Duży i wyrazisty ekran pozwala prowadzić rozmowy przez Skype w wygodny sposób, a mobilność urządzenia na komunikację w dowolnej lokalizacji i czasie.

Zdecydowaliśmy się na kampanię reklamową w serwisie Skype, ponieważ stale szukamy nowych, niestandardowych kanałów komunikacji. Kampania reklamowa w serwisie pozwala nam na dotarcie do nowej grupy odbiorców, a także na zaprezentowanie Samsung Galaxy Note jako urządzenia, które idealnie sprawdza się przy korzystaniu z komunikatora – mówi Olaf Krynicki, PR Manager w Samsung Electronics Polska.

Polska znalazła się wśród 10 nowych rynków, na których Skype udostępnił reklamę w swojej aplikacji. W Polsce z komunikatora korzysta 21,7% internautów co daje 4,1 mln użytkowników*. Wyłącznym partnerem firmy sprzedającym reklamy w komunikatorze jest Agora.

* Megapanel PBI, listopad 2011

Źródło: Samsung.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3463 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum