Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezprzewodowy adapter sieci b/g

Gadżety 2012-02-17 12:42

AirLive N.Plug to multifunkcyjne urządzenie sieciowe obsługujące standardy B/G/N które dodatkowo wspiera udostępnianie Internetu z sieci 3G poprzez port USB. Urządzenie jest poręczne oraz zaprojektowane tak, by zmaksymalizować efektywność z użytkowania. Dodatkowo, niewielkie wymiary urządzenia pozwalają osobom dużo podróżującym zabrać ze sobą swój router gdziekolwiek. N.Plug w trybie repeatera idealnie nadaje się dla tych, którzy chcą powiększyć istniejącą infrastrukturę przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. 

Zwiększony zasięg bezprzewodowej sieci
Większość ludzi narzeka na zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej. N.Plug pozwala na poszerzenie sygnału własnej sieci dzięki czemu nie będzie ona już stanowić żadnego problemu. Dzięki zastosowaniu technologii WPS podłączenie N.Plug do istniejącej infrastruktury jest dziecinnie łatwe, poszerzenie istniejącej sieci zabierze nam zaledwie kilka minut. N.Plug to idealne urządzenie do zastosowania w hotelach, szkołach, oraz dużych biurach gdzie zasięg jednego routera nie spełnia określonych warunków. Do N.Plug można podłączyć konsole do gier, tablety, samrtfony i wszelkie urządzenia posiadające bezprzewodową kartę WiFi.

Wygodny przełącznik zmiany trybu pracy
Przełącznik umieszczony na obudowie urządzenia pozwala w łatwy oraz szybki sposób przełączyć urządzenie w jeden z trzech trybów pracy. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik oszczędza czas na konfigurację urządzenia, a zmiana trybu pracy jest natychmiastowa.

Wsparcie dla sieci 3G
N.Plug pozwala na dzielenie się łączem Internetowym z mobilnych sieci 3G. Wbudowany port USB 2.0 pozwala na podłączenie zewnętrznego modemu do urządzenia i tym samym wspólne korzystanie z zasobów Internetu. Dzięki USB możliwe jest również dzielenie się łączem ADSL lub xDSL – bezprzewodowe udostępnianie pozwala na podłączenie ogromnej liczby urządzeń.

Pełna kontrola poprzez sieciowy interfejs użytkownika
Software N.Plug jest zbudowany na nowej architekturze AirLogic. Jądro systemu to nasz legendarny engine, który oferuje najwyższą wydajność oraz mnogość funkcji. Urządzenie posiada odzyskiwanie firmwareu, bezprzewodowy tryb multi-operation, funkcję wirtualnego AP, kontrolę przepustowości oraz wiele innych funkcji, dzięki którym urządzenia marki AirLive są znane na rynku.

Bezprzewodowa sieć 802.11 B/G/N oraz nowoczesny design
N.Plug jest kompatybilny ze standardami IEEE 802.11 B/G/N które to są najpopularniejszymi na świecie. Urządzenie potrafi przesyłać dane z prędkością 150Mbps w standardzie n. Dodatkowo urządzenie, przy swoich ogromnych możliwościach, jest niezwykle poręczne – zostało zaprojektowane tak, by wyglądało jak adapter elektryczny. N.Plug nie wymaga specjalnej przejściówki czy też specjalnie zaprojektowanego miejsca właśnie pod N.Plug – użytkownik po prostu wtyka urządzenie do gniazdka elektrycznego i już może cieszyć się ogromnymi możliwościami N.Plug bez konieczności ustawiania urządzenia w jakimś specjalnym miejscu. AirLive N.Plug jest prawdziwym bezprzewodowym urządzeniem do zastosowań wewnątrz budynków w każdym tego słowa znaczeniu.

Podstawowe funkcje:

  • Zwiększ zasięg swojej sieci WiFi
  • Przełącznik trybu pracy
  • Tryby pracy – AP, Repeater, router
  • Funkcja repeatingu pozwala na dzielenie się Internetem w sieci
  • Support Broadband or 3G* Internet Sharing Plug directly to the wall socket
  • Demontowalna antena
  • Technologia WPS
  • Podłączany bezpośrednio do gniazdka elektrycznego

Dodatkowe informacje:
Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna: ok. 140 PLN brutto

Źródło: ePromocja

Wojtek Konopa, wyświetlono 3427 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum