Blog BazaTelefonów.pl
 

ELECTRONIC BEATS – druga edycja

Operatorzy 2012-02-27 13:36

Kolejna edycja festiwalu Electronic Beats - międzynarodowego projektu muzycznego T-Mobile - odbędzie się już 28 kwietnia w Gdańsku.

Polski debiut festiwalu Electronic Beats miał miejsce w grudniu minionego roku. Na warszawskiej scenie zaprezentowali się Groove Armada, The Drums, Zola Jesus i Wiley'a. Przy ich muzyce bawiło się ponad 2,5 tysiąca fanów.

Podczas tegorocznej edycji, która będzie miała miejsce w Centrum Stocznia Gdańska zaprezentują się zagraniczne gwiazdy, które ujawnimy lada dzień. Polscy artyści, którzy wezmą udział w tym niezwykłym muzycznym wydarzeniu zostaną wyłonieni w specjalnej edycji plebiscytu "Zrób Głośniej! na Electronic Beats". Konkurs jest otwarty dla wszystkich, bez względu na staż i dorobek artystyczny. Wystarczy mieć osobowość sceniczną, własny repertuar i poruszać się w stylistyce bliskiej idei Electronic Beats (od tanecznej elektroniki po alternatywne, rockowe brzmienia). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz regulamin dostępny jest na portalu T-Mobile Music.

Electronic Beats gra w całej Europie od ponad dekady – to już 200 koncertów, m.in., w Berlinie, Kolonii, Wiedniu, Barcelonie i Budapeszcie, na których bawiło się ponad 300 tysięcy fanów. Ale Eletronic Beats to nie tylko festiwal. Pod tą nazwą kryje się pełny program muzyczny, obejmujący, m.in., opiniotwórczy, anglojęzyczny magazyn, cykliczną kompilację DVD "Slices", portal internetowy, blogi i media społecznościowe, a także EB TV oraz EB Radio.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3646 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum