Blog BazaTelefonów.pl
 

Kuba Wojewódzki reklamuje zasięg sieci Play

Operatorzy 2012-03-01 08:45

1 marca rusza kampania reklamowa komunikująca jeszcze większy zasięg sieci Play. Po raz kolejny Play wykorzystuje w swojej komunikacji wizerunek znanego showmana, dziennikarza i satyryka – Kuby Wojewódzkiego.

Nowa kampania jest kontynuacją współpracy Kuby Wojewódzkiego z Play. Tym razem jednak akcja przenosi się poza studio telewizyjne. Wojewódzki znalazł się nagle w samym środku dzikiej głuszy. Wyrusza na poszukiwanie pomocy i trafia do samotnej leśnej chaty. Jest przekonany, że kogo jak kogo, ale jego na pewno tam znają i udzielą mu pomocy. Rzeczywistość jednak daje mu pstryczka w nos. Okazuje się bowiem, że wbrew pozorom Wojewódzki nie wszędzie dociera, w przeciwieństwie do zasięgu sieci Play, który dociera nawet tam, gdzie Wojewódzkiemu się nie udało.

Głównym zadaniem kampanii jest poinformowanie, że teraz wszyscy Klienci Play mogą korzystać z jeszcze większego zasięgu – aż 3 sieci komórkowych. Dzięki używaniu nadajników sieci własnej oraz dwóch partnerów roamingowych Play oferuje najpełniejszy zasięg wśród operatorów posiadających własną infrastrukturę radiową.

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3078 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum