Blog BazaTelefonów.pl
 

Ekskluzywne smartfony w super ofercie na start w T-Mobile

Operatorzy 2012-03-02 07:37

Wszyscy klienci, którzy od 5 marca przeniosą numer do T-Mobile, będą mogli skorzystać z dwóch specjalnych ofert na smartfony. W pierwszej z nich klient będzie mógł kupić jeden z topowych modeli smartfonów w super atrakcyjnej cenie i w niskim abonamencie. Propozycja ta jest przeznaczona dla osób aktywnie korzystających z sieci i możliwości smartfonów. Druga propozycja z kolej przeznaczona jest dla wszystkich, którzy lubią zarówno rozmawiać jak i surfować po Internecie.

W ”Smartfonowej okazji” dostępnych jest 17 najlepszych modeli smartfonów w super cenach. Klienci przenoszący numer otrzymają w T-Mobile dwie opcje abonamentu do wyboru za 69,9 lub 99,9 złotych. Każda z nich będzie zawierała stały dostęp do Internetu odpowiednio 100 lub 250 MB oraz 60 i 120 minut do wszystkich sieci. Pakiety internetowe będzie można zwiększyć do maksymalnie 1 GB w promocyjnej cenie. Oferta ta dostępna jest również dla obecnych abonentów T Mobile.

Dla klientów przenoszących numer i oczekujących większej liczby minut T-Mobile przygotował specjalny pakiet 10 godzin na rozmowy do wszystkich sieci, który będzie do wykorzystania przez pół roku. Promocja będzie dostępna z jednym z abonamentów w ofercie Multimedialnej ze stałym dostępem do Internetu z pakietem 250MB lub bez niego w ofercie Minutowej z niższym abonamentem.

W ramach obu ofert można skorzystać z dodatkowych usług w promocyjnych cenach, m.in., z nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w Polsce, pakietu 1000 SMS/MMS do wszystkich sieci oraz sieci rodzinnej pozwalającej na swobodne komunikowanie się w grupie 2 numerów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3729 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum