Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezprzewodowa Internetowa kamera SecurView Dzień/Noc

Gadżety 2012-03-02 13:08

Bezprzewodowa Internetowa kamera SecurView Dzień/Noc - TV-IP312WN (wersja v1.0R) - transmituje wysokiej jakości obraz oraz dźwięk poprzez internet. Bezprzewodowa technologa n pozwala na lepsze pokrycie sygnałem w porównaniu do starszych technologii oraz na przesyłanie obrazu w wysokiej jakości.

Kamera posiada technologię WPS (Wifi Protected System), który pozwala dołączyć ją do istniejącej infrastruktury za pomocą jednego przycisku. Zamonotwana lampa podczerwieni pozwala na nagrywanie obrazu w całkowitych ciemnościach na odległość aż 5m (16 stóp). Wbudowany mikrofon oraz opcja dodatkowych głośników pozwala na dwukierunkową komunikację głosową. Dołączone oprogramowanie pozwala na zarządzanie 32 kamerami SecurView.

Kamera posiada zaawansowane funkcje, tj. nagrywanie obrazu po wykryciu ruchu, alerty wysyłane e-mailem, harmonogram nagrań, kompresję obrazu do formatu MPEG-4/MJPEG oraz cyfrowy zoom. Do kamery dołączony jest zestaw, który umożliwia jej montaż na ścianie bądź suficie, a biała obudowa pasuje do każdego otoczenia, w jakim urządzenie jest instalowane.

  • Night vision do 5 m (16 stóp)
  • Szybkie bezprzewodowe połączenie w technologii n
  • Program do nagrywania obrazu po wykryciu ruchu oraz alerty wysyłane przez email
  • Dwukierunkowy dźwięk

Model TV-IP312WN
Gwarancja: 3 lata
Sugerowana cena detaliczna: ok. 720 zł

Źródło: Trendnet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3913 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Agnieszka (85.222.25.xxx) @ 2012-05-15 19:53:

    Kamera wygląda w porządku , ale jest to urządzenie IP, wymaga zatem internetu. Multiband Technologies oferuje kamerę bezprzewodową GSM Alert Pal, która działa z dowolną kartą SIM. Nie potrzebny jest zatem internet, a koszty użytkowania występują tylko wtedy, gdy kamera faktycznie pracuje i wysyła SMSy lub MMSy ze zdjęciami.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum