Blog BazaTelefonów.pl
 

Bonusy za przeniesienie numeru do Heyah MIX na Doładowania

Operatorzy 2012-03-16 15:10

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania. Klient przenoszący numer do Heyah Mix otrzyma na konto dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł.

Klienci przenoszący numer otrzymają do wyboru listę aparatów w specjalnych cenach przygotowanych dla tej promocji. Na liście znajdują się zarówno propozycje dla osób, które  nie umieją już funkcjonować bez stałego dostępu do internetu w telefonie, jak i modele zaspokajające potrzeby mniej wymagających użytkowników.


Oferta Heyah Mix na Doładowania zapewnia nie tylko swobodę w zakresie decydowania o czasie trwania umowy, ale również daje możliwość z korzystania ze wszystkich najlepszych ofert Heyah, m.in.: pakietów Internet non Stop (100 MB za 9,08 zł, 600 MB za 15 zł czy 1,2 GB za 25 zł), usługi Freeyah dającej możliwość nieograniczonych, darmowych rozmów z innymi użytkownikami aplikacji Freeyah czy z usługi Bezpłatnie w Heyah, dzięki której do wszystkich w Heyah i Heyah Mix można dzwonić oraz wysyłać SMS-y bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Klientów zainteresowanych przeniesieniem numeru do Heyah MIX zapraszamy do punktów sprzedaży Heyah Mix. Lista 191 punktów jest dostępna na stronie internetowej pod adresem http://www.heyah.pl/heyah-mix/gdzie-kupic. Zamówienie można złożyć również poprzez stronę internetową www.heyah.pl lub dzwoniąc do Biura Obsługi pod numerem +48 888 002 222.

Szczegóły oferty, regulamin oraz zestawienie dostępnych telefonów dla tej promocji, a także regulaminy składania zamówień poprzez stronę internetową lub za pośrednictwem telefonu dostępne są na www.heyah.pl.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 4357 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum