Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacje Windows Phone na Dzień Św. Patryka

Aplikacje 2012-03-16 16:29

Już jutro Dzień Św. Patryka i z tej okazji pragniemy polecić aplikacje na Windows Phone, które pomogą go uczcić. Tym, którzy zastanawiają się gdzie świętować, polecamy aplikację Gdzie ja jestem która błyskawicznie pokaże na mapie gdzie jesteśmy i wskaże najbliższe lokale.

Koneserom piwnym, rozproszonym po różnych kontynentach, polecamy zaś aplikację Beer Rater - najprostszy sposób na znalezienie miejsc z najlepszymi piwami w wielu zakątkach świata. Zapewnia ona dostęp do obszernego katalogu tysięcy rodzajów piwa oraz informacji piwowarskich. CountMyBeerApp policzy wypite przez nas kufle i powie ile musimy za nie zapłacić.

Sobotni wieczór uprzyjemnią zaś polskie piwne cytaty, które za pomocą potrząśnięcia telefonem będzie dla nas losować specjalna aplikacja.

A gdy zielony wieczór będzie się miał ku końcowi, Alcohol in Blood podpowie, czy powinniśmy jeszcze świętować, czy może lepiej…poprzez Taxity zamówić taksówkę w najlepszej cenie w okolicy. Aplikacja posiada w swojej bazie dane dla 210 miast, ponad 900 firm taxi oraz prawie 20.000 lokali z jedzeniem… i piwem. Być może i ten, w którym właśnie będziemy.

Źródło: Microsoft

Wojtek Konopa, wyświetlono 3956 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum