Blog BazaTelefonów.pl
 

Etui Cygnett Armour

Gadżety 2012-03-19 11:31

Armour to prawdziwa zbroja dla iPada - wykonane z solidnych materiałów, dobrze dopasowane etui zapewnia tabletowi wysokiej klasy ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami i zadrapaniami, na które narażone są wszystkie sprzęty mobilne.

Armour pozwala zabezpieczyć całe urządzenie, a jednocześnie, dzięki ruchomej przedniej klapie, gwarantuje szybki dostęp do dotykowego wyświetlacza. Gdy etui jest zamknięte, klapa ściśle przylega do ekranu i zapobiega zarysowaniom, również dzięki wewnętrznej warstwie miękkiego materiału. Oprócz funkcji ochronnej, po odpowiednim złożeniu spełnia ona także rolę podstawki, która pozwala ustawić iPada w jednej z czterech wygodnych pozycji.

To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią korzystać z tabletu nie tylko w warunkach mobilnych, lecz również stacjonarnych, w domu lub w pracy. Ustawienie tabletu w pionie pozwala na komfortową nawigację, pisanie na wirtualnej klawiaturze, czytanie, przeglądanie zdjęć czy oglądanie filmów - wszystko to bez konieczności ciągłego trzymania urządzenia w dłoniach. Pomimo wytrzymałości i solidnego wykonania Armour waży stosunkowo niewiele i zapewnie użytkownikom iPadów dużą wygodę. Dodatkowo etui posiada specjalne boczne wycięcia, które umożliwiają bezpośredni dostęp do przycisków funkcyjnych, wejść oraz obiektywu aparatu. Armour prezentuje design, który bezpośrednio koresponduje ze stylem produktów Apple - prosta forma i biała kolorystyka dobrze komponują się z nowoczesnym stylem iPada.

Cena: 160 zł brutto

Źródło: Cygnett

Wojtek Konopa, wyświetlono 3601 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum