Blog BazaTelefonów.pl
 

TRENDnet gotowy na wdrożenie nowej technologii 802.11ac

Technologie 2012-03-20 11:47

Wszyscy mówią o nadejściu nowej technologii sieciowej 802.11ac. Jest to nowy standard sieci bezprzewodowych, który oferuje o wiele więcej niż dotychczasowe technologie - transfer przesyłania danych jest dużo szybszy, a jakość sygnału jest nieporównywalnie lepsza.

Ten standard został zaprojektowany jako odpowiedź na ekstremalne zapotrzebowanie rynku na wysokowydajne rozwiązania sieciowe. Rok 2012 będzie przełomem w dziedzinie technologii bezprzewodowych, a pierwsze urządzenia działające w standardzie 802.11ac trafią na półki sklepowe.
Firma TRENDnet jest przygotowana na dostarczenie ruterów oraz adapterów media bridge pracujących w standardzie 802.11ac, umożliwiających przesyłanie danych z zawrotną prędkością 1300Mb/s porównywalną z przesyłem portów Gigabitowych.

  • Wprowadzenie 500Mb/s kompaktowych adapterów sieci elektrycznej
  • Bezprzewodowy Ekosystem firmy TRENDnet pracujący z prędkością 450Mb/s

TRENDnet to nagradzany światowy dostawca rozwiązań sieciowych przeznaczonych zarówno dla firm jak i dla użytkowników domowych. Od 1990 roku TRENDnet pozwala użytkownikom na dzielenie się dostępem do internetu, dzielenie się multimediami oraz podłączenie urządzeń peryferialnych do własnej sieci.

Źródło: TRENDnet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3462 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum