Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja Heyah Konto

Aplikacje 2012-03-27 11:35

Heyah oddaje w ręce użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android kolejną aplikację o nazwie Heyah Konto, czyli rozbudowaną wersję narzędzia umożliwiającego zarządzanie kontem z poziomu telefonu. 

Do dotychczasowych funkcjonalności, które pozwalały sprawdzić stan i datę ważności konta czy uzupełnić je kodem spod zdrapki, dodano nowe opcje. W kolejnych zakładkach znajdują się narzędzia do zarządzania doładowaniami, usługami oraz ofertami, które dają możliwość swobodnego i prostego administrowania kontem. Co ważne poruszanie się po aplikacji nie generuje żadnych kosztów - transmisja danych w ramach aplikacji jest bezpłatna na terenie Polski. Aplikacja Heyah Konto obsługuje wszystkie taryfy dostępne w Heyah i Heyah MIX. Szczegółowy opis narzędzia znajduje się w sklepie Google Play, skąd można pobrać aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ptc.heyah.selfcare

Heyah, obok aplikacji Freeyah  oraz rozszerzonej aplikacji Heyah Konto, planuje wprowadzać kolejne aplikacje, które dadzą użytkownikom Internetu jeszcze większą swobodę w działaniu niezależnie od komputera – wystarczy dostęp do sieci w komórce.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3846 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum