Blog BazaTelefonów.pl
 

Usługi internetowe Netii docenione przez konsumentów

Operatorzy 2012-03-29 14:53

Netia otrzymała tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2011” w kategorii „Usługi internetowe”. Nagroda przyznawana jest na podstawie Ogólnopolskiego Badania Preferencji i Postaw Konsumentów, realizowanego przez redakcję Forum Biznesu i Dziennika Gazety Prawnej.

Nagrody „Dobry Produkt 2011” przyznane zostały na podstawie badania zrealizowanego przez redakcję Forum Biznesu i Dziennik Gazeta Prawna, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie to dotyczyło aktualnych postaw i preferencji konsumentów, których pytano o to, jakie produkty uważają za najlepsze w poszczególnych kategoriach i które cieszą się ich największym zaufaniem.

W badaniu tym Netia została doceniona przez konsumentów jako dostawca usług dostępu do internetu, otrzymując nagrodę w kategorii „Usługi internetowe”.  

„Nagrody przyznawane na podstawie opinii konsumentów są dla nas szczególnie cenne. Dlatego też ogromnie cieszy nas fakt, że konsumenci docenili usługi internetowe Netii i otrzymaliśmy tytuł Dobry Produkt 2011 właśnie w tej kategorii” – powiedziała Małgorzata Babik, dyrektor ds. PR w Netii.

Badanie zostało przeprowadzone na próbie 1000 osób metodą komputerowo wspomaganych sondaży techniką wywiadu telefonicznego (CATI). Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii i godne zaufania oraz które określają jako produkty dobre jakościowo. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2011”.

Źródło: Netia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3829 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum