Blog BazaTelefonów.pl
 

Masz Windows Phone 7? Zamów taksówkę online.

Aplikacje 2012-04-02 08:54

Twórcy bezpłatnej aplikacji Taxity, którzy dotychczas uruchomili usługę zamawiania taksówek online na platformach Android i BlackBerry, nie zapomnieli o użytkownikach swojej aplikacji na Windows Phone 7.

Wykorzystując unikalną funkcję WP7: interfejs METRO, aplikacja Taxity proponuje nową jakość, która pozwoli na sprawne i wygodne korzystanie z usług taksówkarskich w kilku miastach, i to nie tylko w tych największych.

Twórcy Taxity mają nadzieję, że intuicyjna i prosta obsługa aplikacji zyska wielu zwolenników, tym bardziej, że  nowa wersja Taxity zawiera  tak lubiany przez użytkowników WP7 interfejs metro oraz możliwość przypinania ulubionych elementów do ekranu startowego.

Warto podkreślić, że Taxity jest pierwszą polską aplikacją w Market Place służącą do zamawiania taksówek oraz pierwszą, która umożliwia użytkownikom smartfonów z WP7 zamawianie online. To aplikacja, która szanuje swojego użytkownika zapewniając mu komfort oraz wygodę korzystania ze swoich możliwości i co najważniejsze jest gwarancją rzetelności świadczonych usług.
 
Taxity, to aktualnie ponad 900 firm w ponad 200 polskich miastach. Zawsze aktualny cennik, możliwość edytowania i wprowadzania zmian, na poziomie użytkownika, możliwość oceniania i komentowania usług, i wiele innych niezbędnych dla użytkownika funkcjonalności.
 
Nowa wersja Taxity (1.4) jest już dostępna w Marketplace: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/2619640a-da9e-493b-b6f9-ca293a0f5828

Źródło: Taxity

Wojtek Konopa, wyświetlono 4406 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum