Blog BazaTelefonów.pl
 

DoLODuj się z Nestlé Ice Cream

Inne 2012-04-04 10:47

1 kwietnia ruszyła loteria DoLODuj się z Nestlé Ice Cream! Codziennie do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: smartfon Galaxy Ace i 50 doładowań o wartości 20 zł do telefonu w każdej sieci! DoLODuj się i bądź w ciągłym kontakcie.

 

Loteria potrwa do 31 sierpnia 2012 r. – to aż 5 miesięcy i wiele, wiele szans na wygraną!

Zasady loterii są bardzo proste. Wystarczy kupić loda Nestlé, zachować paragon i wysłać SMS o treści: Nestle.nazwaloda na numer 70120 (koszt SMS 0,62 zł brutto). Zgłoszenie można również zarejestrować bezpłatnie za pomocą aplikacji dostępnej na stronie www.lody.nestle.pl/dolodujsie. Nie musisz czekać na ogłoszenie listy zwycięzców, ponieważ od razu otrzymasz sms z informacją, czy wygrałeś.

Pamiętaj, że jeden paragon uprawnia do jednego zgłoszenia. Za każdym razem, gdy masz ochotę na ulubionego loda Nestlé, możesz wziąć udział w promocji!

W loterii biorą udział wszystkie lody znanych i lubianych marek Nestlé: KIT KAT, PRINCESSA, LION, MÖVENPICK, MACAO, CORTINA, NESTEA Tube, PIRULO BANAN, HELLO KITTY, GIBEK, KWAŚNIAK, KAKTUS, NESQUIK, MANHATTAN, LA CREMERIA, NESTLÉ CREAM, SZTYWNIAK, JOJO, MAXI BON, BIG SANDWICH, EXTREME, NESTEA Peach, BEACH COLA, NESTLÉ Śmietankowe, KREJZOL.

Źródło: Nestle

Wojtek Konopa, wyświetlono 3997 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum