Blog BazaTelefonów.pl
 

Heyahlike: nowa aplikacja Heyah już dostępna

Aplikacje 2012-04-12 12:26

Heyah oddaje w ręce użytkowników smartfonów aplikację Heyahlike – nowa aplikacja zapewni swobodne i proste poruszanie się po Facebook'u. Aplikacja Heyahlike pozwala na szybkie przeglądanie zawartości Facebook'a na komórkach z systemem Android, iOS oraz Symbian.

Heyahlike daje możliwość zamieszczania komentarzy i zdjęć, publikowania własnych wpisów na Facebook'u, przeglądania najnowszych propozycji Heyah oraz oczywiście klikania ‘like’. Aplikacja została przygotowana głównie z myślą o fanach Heyah, którzy mają teraz szybki dostęp do profilu marki. W przyszłości aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

Aplikacja Heyahlike została przygotowana dla systemu Android w wersji 2.1 i wyższej, iOS 3.0 oraz Symbian s60v3. Aplikację będzie dostępna w poszczególnych sklepach tj. Google Play, AppStore, Nokia Store. W tej chwili można już pobrać aplikację z Google Play.

Aby korzystać z Heyahlike wystarczy pobrać bezpłatną aplikację z danego sklepu, zainstalować ją na telefonie i zalogować się na swoim profilu na Facebook'u. Aplikację Heyahlike może ściągnąć każdy, niezależnie od tego z jakiej sieci korzysta – koszt związany z używaniem aplikacji to opłata za dostęp do Internetu zgodnie z cennikiem danego operatora.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3650 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum