Blog BazaTelefonów.pl
 

Tłok na rynku usług taksówkarskich! Setki taksówek na mapie

Aplikacje 2012-04-17 10:06

Ponad 150 samochodów jeżdżących na mapie. Aby zamówić jeden z nich wystarczy kliknąć na wybrane auto i złożyć zamówienie na kurs. Szybko, prosto i przyjemnie. Taką możliwość oferuje swoim użytkownikom Taxity, bezpłatna aplikacja na smartfony.

Ponad 900 korporacji w 200 polskich miastach robi dobre wrażenie. Klient może porównać oferty usług i wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Może zamówić taksówkę online nie tylko w  Stolicy. A jeśli woli klasyczny sposób składania zamówienia, może wybrać taksówkę z listy.Jednak najważniejszą cechą aplikacji  jest budowanie zaufania klienta. Nie ma możliwości, że zlecenie zostanie odrzucone, czy że samochód nie zostanie podstawiony, ponieważ klient składa zamówienie bezpośrednio w korporacji (aplikacja to narzędzie zarówno dla klienta jaki i dla korporacji). A dla korporacji rzetelność świadczonych usług, to być albo nie być na rynku usług taksówkarskich.

Usługa “taksówki na mapie” została uruchomiona pilotażowo dla użytkowników platformy Android. Nowa wersja aplikacji (wersja 2.0) jest już do pobrania w Google Play.
 
Aplikacja Taxity dostępna jest na Android, iPhone, BlackBerry i Windows Phone. Aby ją zainstalować wystarczy wpisać w przeglądarce swojego smartfona m.taxity.pl

Źródło: Taxity

Wojtek Konopa, wyświetlono 4485 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum